Poprosił o Rolexa za 144 tys. zł i wybiegł ze sklepu. Policja udostępnia zdjęcie

  • 15.12.2019, 18:37
  • Policja
Poprosił o Rolexa za 144 tys. zł i wybiegł ze sklepu. Policja udostępnia zdjęcie Policja
Policjanci z Komisariatu Policji III w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Gdańsk-Wrzeszcz w Gdańsku prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży zegarka o wartości 144 tys. zł. Do zdarzenia doszło 10.12.2019 r. w Gdańsku, w sklepie mieszczącym się na terenie jednej z galerii handlowych.

Policjanci z Komisariatu Policji III w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Gdańsk-Wrzeszcz w Gdańsku prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży zegarka o wartości 144 tys. zł., do której doszło 10.12.2019 r. w Gdańsku, w sklepie mieszczącym się na terenie jednej z galerii handlowych.
Policjanci podczas pracy nad tą sprawą zabezpieczyli i przeanalizowali monitoring, na którym został zarejestrowany wizerunek mężczyzny, który ma związek z tym przestępstwem.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji III w Gdańsku przy ul. Białej 1A. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu (58) 521 15 22, do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu III Policji pod numer 58 521 15 71, 58 521 15 80 bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Policja

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

byk
byk 18.12.2019, 09:23
To nie Ten co obrobił kiedyś z komputerów szkołę w Bani i puszczał w obieg kserowane 20 złotówki?
Sweusz
Sweusz 18.12.2019, 13:11
Kserował banknoty na ksero? Ale gigant! :)))))))))))))))
Jo
Jo 17.12.2019, 17:32
Zobacz sobie zegarki Omegi po 2.5 bani więc ten nie jest drogi
konik
konik 17.12.2019, 09:43
Ten rolex musiał być złoty! Bo spora jego wartość.
Knagulec vel. Kolba
Knagulec vel. Kolba 16.12.2019, 19:22
...
TO CHYBA ZNOWU  TW BOLKA WNUCZEK
TO CHYBA ZNOWU TW BOLKA WNUCZEK 16.12.2019, 14:47
i co można miec zegarek za 144 tys ha ha ah MOŻNA
zegarmistrz światła
zegarmistrz światła 16.12.2019, 14:46
Nieboteński musi odejść!!!
.
. 16.12.2019, 09:15
Ten co kupuje taki zegarek to pewnie z uczciwej pracy... A ten chce być uczciwy inaczej...
z
z 16.12.2019, 07:24
Nie wygląda na takiego, który mógłby nawet kupić japoński zegarek elektroniczny za 10 zł, a co dopiero Rolexa.
poznam dresiarzarza na kilometr
poznam dresiarzarza na kilometr 16.12.2019, 09:18
Jak nie wygląda? Nie po to zrzucił wcześniej dres!
Gumowiec
Gumowiec 15.12.2019, 23:04
Wygląda na ciotkę Knagulca
Knagulec
Knagulec 16.12.2019, 08:56
Gumowiec jutro zapodam
Ródowski
Ródowski 15.12.2019, 21:24
Jaka nagroda albo nie zawracajcie mi gitary ?
Saueor
Saueor 15.12.2019, 20:49
To nowak slawomir z platformy
Paton
Paton 15.12.2019, 20:48
Podejrzewam, że to Knagulec na wyjeździe!
n
n 15.12.2019, 20:51
Tak obciągał tam gratis
Knagulec
Knagulec 16.12.2019, 17:03
Wy mi non stop ciagniecie
nick
nick 15.12.2019, 20:15
Ryja ,to nie zmienił!Rozpoznać można!
Rolex
Rolex 15.12.2019, 20:10
Raz wyrwie *** z klubu na rolexa i przyniesie. XD
brocha
brocha 15.12.2019, 19:39
Od razu widac ze pisowiec,bo jemu ten zegarek po prostu sie należał
robol
robol 15.12.2019, 19:37
nie wien nie widziałem zarobiony jestem
na oko
na oko 15.12.2019, 19:29
Wygląda na ucharakteryzowanego.

Pozostałe