Starsza pani odłożyła pieniądze na święta. Złodzieje nie mieli litości

  • 17.12.2019, 21:06
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Starsza pani odłożyła pieniądze na święta. Złodzieje nie mieli litości
Prawdopodobnie złodziei było dwóch. Jeden stał na czatach. Drugi plądrował zawartość torebek, szuflad, szafek i kieszenie ubrań. Złodzieje ukradli wszystkie pieniądze z grudniowej emerytury. Zabrali także kilkaset złotych specjalnie odłożonych na zapłacenie rachunków za prąd, wodę i leki oraz przeznaczonych na świąteczne zakupy.

Do zuchwałej kradzieży doszło we wtorek 17 grudnia 2019 r. Poszkodowaną jest 84-letnia mieszkanka gminy Cedynia.

Ze względu na dobro śledztwa nie możemy ujawnić więcej szczegółów.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Knagulec
Knagulec 18.12.2019, 18:49
Co za łajzy
GG
GG 18.12.2019, 14:51
Nie dać godnej pracy i godnego wynagrodzenia dla młodego człowieka który zaczyna prawdziwe życie to jest dopiero świństwo - które zaważy na jego całym życiu. Kto ma to nie kradnie.
..........
.......... 18.12.2019, 13:44
Może wnuczkowi do czegoś zabrakło?
Desco
Desco 18.12.2019, 11:44
Okraść starszą kobietę na święta... Ech.... Niektrzy to nie mają serca.
Komentarz zablokowany
Komentarz zablokowany 18.12.2019, 12:30
Niepieściński też nie ma serca i dlatego musi odejść!
stela
stela 18.12.2019, 10:43
Może zrobić zrzutkę aby tak kobieta mogła wykupić leki i opłaty zrobić zamiast pisać komentarze które i tak niczego dobrego nie wniosą. Co wy na to?
sera
sera 18.12.2019, 11:46
Moze ma rodzinę która jej pomoże. Z Alglii tez mozna przyjechac. Nie pisza że jest samotna.
stela
stela 18.12.2019, 15:06
A gdzie leży Alglia?
.
. 18.12.2019, 09:58
Zabić to za mało...
no no
no no 19.12.2019, 12:37
popieram tych co nie robią a miliony biorą
taki scenariusz pod rozwagę
taki scenariusz pod rozwagę 17.12.2019, 23:46
Może Mikołaj chciał nazbierać fantów?
Krzysztof
Krzysztof 17.12.2019, 22:10
Podłość nie ma granic! Jakim padalcem trzeba być żeby okraść staruszkę???!!!!!
Robin Hood
Robin Hood 18.12.2019, 08:26
a oni nas cały czas robią w jajo - w pracy ( najgorsza robota, wysługują się nami, gówno mamy do powiedzenia, robią se wolne kiedy chcą itd.)
tak więc szanujmy się , albo tak będzie.
mała
mała 17.12.2019, 23:13
Złapać i u***ić dłonie przy samych łokciach tak jak w Egipcie Nie twoje nie ruszaj
Młezin
Młezin 18.12.2019, 12:11
W Egipcie to dopiero kradną !

Pozostałe