Przyjęli budżet na przyszły rok i na tej samej sesji go zmienili

  • 23.12.2019, 09:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przyjęli budżet na przyszły rok i na tej samej sesji go zmienili
Ponad 32 mln zł dochodu zaplanowano w gminie Widuchowa na przyszły rok. Natomiast wydatki w gminie mają w 2020 r. wynieść 28,9 mln zł. Nadwyżka budżetu 3,2 mln zł ma zostać przeznaczona na wykup obligacji. Wszyscy radni byli za (sic!) uchwałą na dzisiejszej (23 grudnia 2019 r.) sesji Rady Gminy w Widuchowej.

Co ciekawe, od razu na tej samej sesji zmieniono budżet na 2020 r. Radni zabezpieczyli pieniądze na przebudowę ul. Mickiewicza w Widuchowej (120 tys. zł) oraz oczyszczalnię ścieków (ok. pół mln zł). Są to płatności, które nie zostały zrealizowane w budżecie na ten rok i dlatego trzeba było przesunąć na następny.

Za uchwałą budżetową głosowało 11 radnych (wszyscy obecni). To pierwszy budżet wójt Anny Kusy-Kłos, który zyskał poparcie także opozycji!

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Disco Polo
Disco Polo 30.12.2019, 15:01
Do tych różnych du .o lizów Byłem dzisiaj w gminie i co? Nie ma żadnych deklaracji odnośnie śmieci Regionalna Izba Obrachunkowa odrzuciła te wypociny , które były być gotowe w terminie. Marcinek najważniejszy. Co tam Gmina, ludzie?. Oni i tak jak stado baranków pójdą za czarną discopolówą
RIO
RIO 30.12.2019, 21:45
Za przygotowanie minnymi. tych deklaracji nasza wójt zapłaciła firmie 28 tys. To jest dopiero paranoja. Wstyd, wstyd, wstyd. Za nasze pieniądze za które można by zrobić drogi lub oświetlenie. Masakra
szafiasty
szafiasty 30.12.2019, 22:04
Drogie ksero chyba.
Znajomy
Znajomy 27.12.2019, 19:26
Rozumiem że worki do segregacji już są po rozdawane
Do debila film
Do debila film 25.12.2019, 09:01
A masz nową umowę na wywóz smieci , chyba że gmina załatwi to między. świętami
odp.
odp. 27.12.2019, 11:30
sprawdź sobie na bip widuchowa, jest wyłoniona firma.
widuchowiak
widuchowiak 27.12.2019, 15:14
Sprawdzam i nie ma informacji kiedy!!! będą wywożone moje odpady a zapłacę wtedy gdy usługa będzie zrealizowana i nie lejcie wodę.
i co
i co 27.12.2019, 11:47
Niejedno pisali na stronie Widuchowa i potem przepraszali
trudno
trudno 25.12.2019, 19:48
Nie da rady!
Znajomy
Znajomy 23.12.2019, 16:41
A śmieci będziemy pod gminę wywozić bo nie ma chętnych na wywóz,naj lepiej zamydlic oczy budżetem
korupcja
korupcja 25.12.2019, 19:45
przecież wybierze swoich kumpli tak jak to było z dowozami..
Film
Film 24.12.2019, 14:50
Tobie pod dom ??
warzymice
warzymice 23.12.2019, 14:01
a ile od razu na disco polo przeznaczyła i głupie zabawy??? jakby nie miała Marcinka (tym razem skarbnika) to by siadła i z feministkami płakała. ten chłop ratuje tą śmieszna gminę
widz
widz 23.12.2019, 13:35
Dla czego nie było transmisji na żywo . Powinien ktoś się tym faktem zainteresować. Czy nie było złamane prawo ?
radio erewań
radio erewań 25.12.2019, 19:46
było ale to lepiej bo nie słychać było dareczka z wadą wymowy i jej pisków gdy o czymś mówi
widuch
widuch 27.12.2019, 10:39
Robert daj już spokój szczególnie ty zamiast łączyć to dzielisz
porównanie
porównanie 23.12.2019, 11:19
Sawarynie ucz się od sąsiadów. Widuchowa inwestuje i nie zadłuża gminy tak jak ty. Ich budżet jest nadwyżkowy, a twój deficytowy i prowadzi do zrujnowania finansów gminy Gryfino.
gryf
gryf 23.12.2019, 11:11
Mam nadzieję że radni nie byli przekupowani tak jak u nas
pozytywny
pozytywny 23.12.2019, 11:05
Gratulcje dla pani wojt, która potrafi budowac zgodę wokół budżetu. To przykład dla gminy Gryfino.
Negatyw
Negatyw 23.12.2019, 21:54
Ty człowieku chyba nie wiesz co piszesz. Ona i zgoda bardziej niezgoda. Co niektórzy radni od wojt przejrzeli na oczy bo już na sesję i komisje nie przychodzą.
Minz
Minz 23.12.2019, 10:30
Widać na ostanią chwilę przygotowany.

Pozostałe