Tłoczno na Lagunie. Jest ważny powód

  • 28.12.2019, 17:26
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tłoczno na Lagunie. Jest ważny powód
-Przyjechałem tu z rodziną, bo to dobry sposób aby stracić po świętach trochę kalorii - mówi mieszkaniec południa powiatu, który specjalnie zrobił kilkadziesiąt kilometrów aby przyjechać do Gryfina. Centrum Wodne Laguna przeżywa po świętach oblężenie. Na parkingu trzeba naszukać się miejsca na zaparkowanie auta. Niektórzy zostawiają niedbale swoje pojazdy już na ul. Wodnika...

Co ciekawe, basen pływacki nie jest przepełniony. Natomiast szczególnie dużo osób jest w części rekreacyjnej. 

Aktywne spędzenie wolnego czasu razem z rodziną to bardzo dobry pomysł :)

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wieśniak z miasta
Wieśniak z miasta 29.12.2019, 05:21
Jak zabrakło miejsca na trawniku, to trzeba było stanąć na parkingu. Tak, tak wiem, że to problem. A jeszcze trudniej furo trafić pomiędzy linie. Ślepe to to, to nie widzi i parkuje jak podjedzie byle jak. A w środku.
Nie poto buty som, coby je zciongadź przed wejściem do strefy czystej. Pszontaczki majo? Majo! To niech błoto pszontajo!
Wiesiek
Wiesiek 28.12.2019, 19:53
Te bydło co przyjeżdża nie zna podstawowych zasad higieny, co drugi za kąpielówki ma spodnie dresowe po kostki, a potem śmierdzi na 100m. Trochi kultury.
tak tak
tak tak 29.12.2019, 11:22
tak,tak,bydlakiem jesteś i nic tego nie zmieni
Gryfinianka
Gryfinianka 28.12.2019, 19:45
Spalić kalorie? 80% tych ludzi i tak wyląduje na pizzy lub burgerze w b&c
???
??? 28.12.2019, 20:24
Skad niby to wiesz?
Tadek
Tadek 28.12.2019, 19:44
Przyjechał wsiur z pobliskiej wiochy i się odrazu skarży ze dużo ludzi, myślisz ze jesteś sam i tylko ty możesz korzystać ? Tak nawiasem mówiąc to bardzo bym chciał aby aby ktoś pilnował i nie wpuszczał takich delikwentów w spodniach dresowych po kostki służących za kąpielówki na pływalnie, trochę higieny i kultury by się tam przydało.
czytający między wierszami
czytający między wierszami 28.12.2019, 20:29
Tadek ty jest półanalfabeta? Czytam tekst, czytam komntarze i nie widzę, aby ktoś się skarżył, że dużo ludzi. Jesli nawet ktoś pisze "tłok" to stwierdza tylko fakt, a nie wyraża swoje emocje. Moze nawet to lubi, ale nie wiadomo... Zrozumaiłeś tekst pisany?
Pływak
Pływak 28.12.2019, 19:29
Szkoda tylko że wchodząc na basen czuć już unoszącą się w powietrzu woń brudu aż się odechciewa wchodzić do wody.
Knagulec
Knagulec 28.12.2019, 19:20
Gumowiec chcesz w pysk dawaj poplywamy na zgodę
gryfiniak
gryfiniak 28.12.2019, 19:15
Trochę zaniedbane to miejsce ale wciąż najjaśniejsze w naszym mieście.
taka prawda
taka prawda 28.12.2019, 18:39
Cóż Laguna to perełka Gryfina!
ciekawe
ciekawe 28.12.2019, 19:38
A co z terenem przy Lagunie? Sprzedał Mieczysław tą działkę pod hotel?
Banaś
Banaś 30.12.2019, 01:03
Niestety inwestor się wycofał
radniak
radniak 28.12.2019, 19:52
Burmistrz Sawaryn obiecywał radnemu Saneckiemu nie sprzedawać terenu pod Laguną, ale słowa nei dotrzymał i przetarg zrobił. RAdny mówił o tym oszukiwaniu go na ostatniej sesji.
co otworzy usta...
co otworzy usta... 29.12.2019, 06:25
Jak burmistrz Sawaryn otworzył usta, że nie sprzeda działki – to czemu jesteś zdziwiony??? Po tylu latach to nie naiwność, tylko głupota dziwić się po raz kolejny....
Obersturbanführer Müller
Obersturbanführer Müller 28.12.2019, 20:09
Srawgaryn dużo rzeczy obiecywał....
:)))))
:))))) 29.12.2019, 12:14
Srawgaryn adekwatna ksywa!

Pozostałe