Śmierć poniósł w wypadku na trasie Gryfino-Chojna

  • 28.12.2019, 20:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Śmierć poniósł w wypadku na trasie Gryfino-Chojna Fot. OSP Widuchowa
28-letni kierowca Suzuki Ignis doznał ciężkich obrażeń podczas wypadku na drodze krajowej nr 31 na trasie Gryfino - Chojna. Koło Widuchowej jego auto wypadło z drogi. Kierowca był reanimowany, a następnie przewieziony do szpitala. Niestety zmarł.

Do wypadku doszło w poniedziałek późnym wieczorem. Obrażeń doznała też 21-letnia pasażerka jadąca w suzuki.

Kierowca pomimo wysiłków lekarzy zmarł w szpitalu 27 grudnia 2019 r.

O wypadku pisaliśmy m.in. tu:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/34970,kierowca-i-pasazerka-w-ciezkim-stanie-odwiezieni-do-szpitala-zdjecia-z-wypadku

Na drogach w okresie świątecznym jest ślisko. Zwolnijmy...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

strzak
strzak 07.01.2020, 21:25
A ta jego dziewczyna co ją wyciągnęli z samochodu żyje?
xyz
xyz 07.01.2020, 20:49
pogrzeb w sobotę o 14.00 w kosciele w Lubiczu
xyz
xyz 31.12.2019, 16:40
pogrzeb będzie w lubiczu
kol.
kol. 01.01.2020, 04:14
Kiedy konkretnie pogrzeb (podaj tez godzinę).
xyz
xyz 02.01.2020, 13:17
prokurator zdecyduje bo są jakieś procedury do przejscia więc byc może niestety dopiero ok 11 stycznia
Jan
Jan 31.12.2019, 19:13
Spoczywaj w pokoju! [*]
adam
adam 30.12.2019, 20:00
niektórym faktycznie śpieszy się do piachu, ale na co odpuść puść pokaż swoja klasę niech jedzie
Dede
Dede 30.12.2019, 10:47
Kto za szybko jeździ...
tego później wolno niosą...
Miras
Miras 30.12.2019, 11:54
Po fakcie zawsze łatwo to stwierdzić. Jkao ludzie zawsz popelniamy błędy.
kierol
kierol 29.12.2019, 23:17
Spieszmy się kochać ludzi tak szybko wypadki chodzą po ludziach
Gość
Gość 29.12.2019, 22:59
Nienawidzę policji, i to nie dlatego, że CHWDP czy JP, dlatego, że zawsze będą podporządkowani władzy czyli politykom takim jak Bana, i inni, którzy żyją z nas i robią sobie z nas i ze wszystkiego jaja, jak WŁADZA powie pałować, będą palowac, jak powiedzą rozstrzelac będą strzelać, ale trzeba przyznać, że chłopaki i tak robią co mogą, nie raz widziałem. A jak kierowcy ***ja przy placach zabaw, przedszkolach, szkołach itp no to co zrobić? Mandat ? Pieniądze, rzecz nabyta, a jak zabija dziecko, zemsta to za mało, można wyłapywać, nakręcić jakiś filmik dla kursantów przykładowy, złapanego pirata MIEJSKIEGO np zastrzelić przy kursantach na prawo jazdy i powiedzieć, że to czeka każdego kto będzie szalal po mieście. No bo na trasie jest różnie, ja np miałem mandat za to że jakaś *** się ciągnęła i nie szło tego gowna wyprzedzić, a czas leciał, no to pyk złamanie przepisów bo ile można, no i pyk mandat. NA DEBILI I NIEDOJEB*W NIE MA RADY !!
Eri
Eri 29.12.2019, 14:04
Który to chłopak był?
Gosia
Gosia 29.12.2019, 13:10
Spoczywaj w pokoju .Wyrazy współczucia dla całej rodziny.
Kolezanka
Kolezanka 29.12.2019, 12:57
Wyrazy współczucia dla rodziny [*] na zawsze w naszej pamieci
kolega
kolega 29.12.2019, 11:21
Gryfino płacze.
szybki Bill
szybki Bill 28.12.2019, 23:13
Szybko żył
szybko odszedł.
almost
almost 29.12.2019, 00:04
Raczej Kill Bill.
mim
mim 28.12.2019, 22:36
A mówili że czas się uczyć, fizyka się kłania szybkość razy masa i opory tarcia...
Obserwator
Obserwator 28.12.2019, 21:39
Skąd on był?
..
.. 28.12.2019, 21:44
Marwice
Ej
Ej 28.12.2019, 21:16

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ziom
ziom 28.12.2019, 20:30
Przykra sprawa. Niech ci ziemia lekka będzie!

Pozostałe