Zapraszamy na bal charytatywny zorganizowany na rzecz osób niepełnosprawnych

  • 01.01.2020, 14:15
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zapraszamy na bal charytatywny zorganizowany na rzecz osób niepełnosprawnych fot. PSONI Gryfino
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gryfinie i Lions Club Wodnik z Gryfina zapraszają do wzięcia udziału w kolejnym balu charytatywnym na rzecz osób niepełnosprawnych intelektualnie, będących mieszkańcami powiatu gryfińskiego. Jednocześnie byłoby nam niezmiernie miło, gdyby zechcieli Państwo nie tylko uczestniczyć w wydarzeniu, ale również przekazać przedmioty, które mogłyby zostać wystawione na aukcji. Każdy grosz z tej akcji jest niesłychanie potrzebny aby zaspokoić stale rosnące potrzeby coraz większej liczby podopiecznych Stowarzyszenia.

Całkowity dochód z balu zostanie przeznaczony na dokończenie remontu budynku przeznaczonego na działalność placówek udzielających wsparcia dziennego w formie terapii i rehabilitacji osobom niepełnosprawnym intelektualnie i zaburzeniami psychicznymi.

Bal charytatywny odbędzie się w sobotę 1 lutego 2020 r. w Domu Restauracyjnym „ Biała Wstążka” w Czepinie. W programie imprezy, oprócz poczęstunku, tańców i doskonałego towarzystwa, przewidujemy m.in. licytacje przedmiotów specjalnie na tę okazję podarowanych przez darczyńców. Na naszych gości czeka również wiele artystycznych niespodzianek wieczoru. To będzie wyjątkowa impreza z niepowtarzalną atmosferą i wspaniałą zabawą przy muzyce serwowanej przez zespół muzyczny Electro Boogie.

Sprzedaż zaproszeń – 200 zł od osoby, prowadzona jest w biurze PSONI przy ul. Szczecińskiej 33 w Gryfinie.

Zgłoszenia przyjmujemy do dn. 27.01.2020 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 91 415 20 15, 607 942 092 lub 517 930 765 lub e-mail: [email protected]


Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do wszystkich darczyńców, gości balu i osób dotychczas wspierających działania Stowarzyszenia, dzięki czemu udało się wyremontować trzecią już, ostatnią kondygnację budynku. Pozostałe prace to doposażenie łazienek do potrzeb osób na wózkach inwalidzkich oraz położenie polbruku wokół budynku.

W budynku przy ul. Szczecińskiej 33 prowadzona jest codzienna rehabilitacja społeczna i zawodowa 45 osób. W ostatnich dwóch latach stałym wsparciem objęto dodatkowo12 osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Poprzez organizację akcji charytatywnych chcemy pokazać świat osób z niepełnosprawnościami, świat, który bywa także pełen szczęścia, radości małych i dużych! Nasi podopieczni pomimo istniejących trudności także czerpią z życia przyjemności poprzez realizowanie swoich marzeń i celów.
Każdy, nawet najmniejszy sukces jest bezcenny, bo okupiony godzinami pracy i terapii. Pokonywanie trudności to zwycięstwo naszych podopiecznych i nasze.
Chcemy dbać o wysoką jakość rehabilitacji i umożliwić dostęp do niej jak największej ilości potrzebujących osób.

 

Głęboko wierzymy, że znajdą się osoby o wielkim sercu, które zechcą wesprzeć naszą akcję charytatywną i pomóc spełnić jedno z wielu marzeń naszych podopiecznych.
 

Organizatorzy

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jan Serce
Jan Serce 07.01.2020, 13:11
Pomogę!
ciekawa
ciekawa 07.01.2020, 09:59
Bal na sto par? Ile jest juz par?
M.
M. 03.01.2020, 09:39
Janusza lubię bo to inteligentny facet i ciekawie się z nią rozmawia. A ta jego żona to taka bardziej hmmm.... ekscentryczna.
HA
HA 02.01.2020, 22:11
Byliśmy i fajnie się bawiliśmy :. ) Piękny bal, fajnie na luzie prowadzony i bardzo piękna inicjatywa. Miłe z pożytecznym.
do ha
do ha 03.01.2020, 01:07
Też bywamy i jak czytam,to nikt tu nie pisze,że bale są złe. Ludzie nie lubią p Janiszewskich,co mnie nie dziwi i tyle w temacie
BK
BK 03.01.2020, 09:09
Co to znaczy ludzie ? Ja lubię : ) I życzę udanej zabawy!
wiadomo
wiadomo 03.01.2020, 09:41
Przecież wiadomno, że Nikitiński nie lubi, ale My... Napoleon...
Poeta
Poeta 04.01.2020, 13:01
To wyjatkowo podły człowiek. I te wpisy: odpuszczam i prosze o wybaczenie moim wrogom. Tym chyba w głowie. Bo ludzie normalni nie traktuja go jako normalnego. A grono jego " wrogow" poszerza sie. Ale on na ramin stanowisku to jest decyzja Sawaryna i cala wine musi wziąć na siebie
retoryczne pytanie
retoryczne pytanie 03.01.2020, 09:48
A kto lubi Nikitińskiego hahahaha
Fusy
Fusy 04.01.2020, 13:01
Koźbiałowa i granatowi
Dyl
Dyl 02.01.2020, 05:18
Pani Wioletta J. w tej miniówie wygląda fajnie, ale dlaczego tylko ona jest tak luzacko ubrana, podczas gdy wszystkie panie w kreacjach wieczorowych ? Przesadziła z tym zwracaniem na siebie uwagi.
głupia odpowiedź na głupie pytanie
głupia odpowiedź na głupie pytanie 02.01.2020, 09:12
Bo tylko w Chinach podczas rewolucji tzw. kulturalnej obowiązywał jeden mundurek dla wszystkich.
do 9.12
do 9.12 02.01.2020, 10:56
A ja myślałem,że to jest zaproszenie na bal,a nie wic .
Ale jak tam znów ma rządzić Wioleta,to dzięki NIE
gość
gość 02.01.2020, 00:32
Miło będzie kolejny raz się spotkać na balu charytatywnym. Do zobaczenia!
Pikuś
Pikuś 01.01.2020, 21:04
Pisiory stulić mordy i oddawać 500+!
budda
budda 01.01.2020, 18:20
jak januszek ma być to absolutnie nie!!!
do buddy
do buddy 02.01.2020, 13:20
Tych p Janiszewskich NIE DA SIĘ LUBIĆ i tyle
Kaktus
Kaktus 04.01.2020, 13:03
Da sie. Ale potrzebna jest inteligencja
Werty
Werty 03.01.2020, 09:12
Dziwne. My lubimy :. )
guzik
guzik 02.01.2020, 13:53
Tu chodzi o bal charytatywny a nie preferencje seksualne czy inne.
pętelka
pętelka 02.01.2020, 15:04
Kup se młotek i walnij się w łeb,preferencjo
XXL
XXL 01.01.2020, 17:51
45 osób niepełnosprawnych ma utrzymać tak duży obiekt, zatrudnionych opiekunów, media ( ogrzewanie, woda, prąd) ?
Ostatnie 2 lata to ujemne bilanse roczne w kosztach utrzymania. Czy Powiat, Miasto stać na samodzielne rządy stowarzyszenia, czy nie powinny też czynnie uczestniczyć w programie pomocy dla niepełnosprawnych w obiekcie przy Szczecińskiej. Na samych dotacjach PFRONu, wolontariacie będzie ciężko ?
Wystarczy że szpital powiatowy jedzie na deficycie.
zk
zk 01.01.2020, 20:04
Brak wiedzy w temacie.
Iga
Iga 01.01.2020, 17:40
Brawo!
Bułka
Bułka 01.01.2020, 17:10
Bal dla wylansowania środowisk totalnej opozycji. Komuniści, awanturnicy z KODu, LGBT, feministki i niewierzący.
Strzał
Strzał 01.01.2020, 16:36
Nie wiem ta para tak się stara a im więcej się starają ludzie bardziej ich nie trawia. Coś w nich jest takiego że nie wzbudzają zaufania.
Może daliby już sobie na luz.
Lola
Lola 03.01.2020, 09:01
Intrygant z ciebie ale cienki. To fajni ludzie, zaangażowani, sympatyczni, zrobili dla młodych, seniorów i niepełnosprawnych tyle ze tobie chocby w ułamku sie to nie uda. Zazdrośnik :. )
zawiedzeni
zawiedzeni 01.01.2020, 15:00
Znowu będą Janiszewscy ? Przecież ci ludzie promują tylko SIEBIE . No to bez nas ....
doc
doc 01.01.2020, 15:56
Każdy promuje siebie, bo chce dobrze wyglądać, zrobić dobre wrażenie itp. itd.. Tylko dewianci chcą czegoś innego np. autodestrukcji czy zwrócenia uwagi idiotyczna wypowiedzią.
Pikuś
Pikuś 01.01.2020, 15:42
Przynajmniej robią coś dla innych. A ty co zrobiłeś zawiedzeni? Lepiej gdyby był tłusty Sawaryn z przylizanym smalcem Nikitynskim? Oni to się lubią promować na cudzych imprezach...
Do Pikuś
Do Pikuś 01.01.2020, 16:31
Pikuś a co takiego oni robią?? Albo zrobili??
Oświec mnie bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć? Chyba że masz na myśli lans. 🤣🤣🤣🤣
Odp do Pikusia
Odp do Pikusia 01.01.2020, 15:49
Tak Pikuś w tym mieście ,to ludzie wymienieni przez ciebie ( Janiszewscy również) nie robią nic bezinteresownie! Nie wiesz o tym ?
Ole
Ole 03.01.2020, 09:05
To moze ty zrób. Zacznij od przedstawienia się bo jedziesz po innych z nazwiska a sam anonimowy! Takis odważny i zaangażowany siedząc w kącie. Pokaz twarz jak Janiszewscy i zrób cos dla innych. Nie szczuj.
i po co te bzdury?
i po co te bzdury? 01.01.2020, 15:13
A byłeś chociaż raz kłamco na balu?
zawiedzeni
zawiedzeni 01.01.2020, 15:29
A po co obrażasz ludzi? Byliśmy i widzieliśmy !

Pozostałe