Laguna teraz drożej

  • 03.01.2020, 13:56
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Laguna teraz drożej
Wzrosły ceny usług w Centrum Wodnym Laguna w Gryfinie. Nowy cennik obowiązuje od 1 stycznia 2020 roku. Problem tym, że to już kolejna podwyżka w ciągu ostatnich 4 miesięcy.

Przykładowo bilet na godzinę od poniedziałku do piątku kosztował 16 zł. Teraz kosztuje złotówkę więcej. W sobotę i niedzielę zapłacimy juz 19 zł za godzine.  Do czasu basenowego doliczne jest symboliczne 2 zł za każdorazowe przekroczenie strefy saun oraz 2 zł za skorzystanie ze strefy łaźni parowej.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pep
pep 10.01.2020, 12:38
Za drożej powinno pójść lepiej!
matematyk
matematyk 08.01.2020, 11:35
podwyżka z 16 na 17zł, a więc 6%
UKS Marlin zapowiedział podwyżkę opłaty członkowskiej ze 100 na 120 zł, a więc na 20%... na szczęście na razie się z tego wycofał
gość
gość 07.01.2020, 23:12
Anglia wejście 25 pln bez limitu czasu. Poza szczytem, w tym w weekendy taniej, Przypominam, że realnie to 25 pln to jak u nas 5 pln. Poznajcie jakość życia w PL. Podobnie jest z rachunkami za media, PL wciąż rosną
KAWAŁ
KAWAŁ 05.01.2020, 08:10
ZŁODZIEJSKI TRIATHLON: BIEGNIE NA LAGUNĘ, WRACA ROWEREM.
Pływak V ze sportowego
Pływak V ze sportowego 04.01.2020, 22:36
A dyrektor czy kierownik obiektu to nie obchodzi codziennie tego obiektu użyteczności publicznej ? Utraciła zmysł powonienia? Nie czuje smrodu ? Nie widzi brudu ? Przez pięć lat nie potrafi naprawić prysznicy przy wejściu na sportowy ? Nie wchodzi do basenowej wody ? To jej obowiązek. Może nie chce wdychać fekaliów i zarazić się
Obiektywnie
Obiektywnie 04.01.2020, 17:47
Prysznice to nie działają już od pięciu lat ( zimna woda lub gorąca albo leci przez godzinę bez potrzeby ) więc 60 % klientów po prostu wchodzi bez spłukania się. Nikt się niczym nie przejmuje ludzie wchodzą w butach na szatnię i jest bagno. Potem pod prysznic też błoto nikomu to nie przeszkadza. Stroje kąpielowe które nie są przeznaczone do kąpieli też nikomu to nie przeszkadza itd itp.
Jeśli ktoś bywa na innych basenach to jest po prostu nie do pomyślenia ale tu wszystko wolno.
gryfiniak
gryfiniak 06.01.2020, 16:45
Bo to wieś zwana Gryfinem.
Pływak 4
Pływak 4 04.01.2020, 13:31
Pływaku III zatrudnij się w Lagunie i sprawdzaj klientom zwieracze. - może uleczysz sytuację. Ja tam nie czuję tego wyimaginowanego problemu.
wieśniak z miasta
wieśniak z miasta 04.01.2020, 05:15
Za małe trawniki. Trzeba nieraz parkować na parkingu.
Pływak III
Pływak III 03.01.2020, 23:44
Notorycznie popsute prysznice przy wejściu na sportowym i zalatująca moczem woda na sportowym to problem nie od dzisiaj i to wariactwo z cenami. No i co z tymi ubikacjami na parterze ???
Inna sprawa to smród z kanalizacji wokół Laguny to ciągnie się od stypy.
Pływak obiektywny.
Pływak obiektywny. 03.01.2020, 21:49
Pływaku i inni malkontenci - wojownicy internetowi spod żabki, nie możecie iść osobiście to powiedzieć na Wodnika? Za małe jajka macie - lepiej siąść przed kompem przycisnąć kilka klawiszy, wcisnąć enter i być zadowolonym z siebie. Jesssss napisałem i dostałem łapki w górę, zrobię skrina i mamie pokażę, bedzie ze mnie dumna. Pffff...
luxa
luxa 03.01.2020, 22:24
Pani dyrektor prosze zachowac dla siebie te prymitywne porównania rodem ze stołowki żołnierskiej wzięte tylko wziać zpsobie uwagi klientów do serca a przede wszystkich poprawić to co szwankuje.
 Ula
Ula 19.02.2020, 20:38
Co szwankuje? Brud syf smród sprzątaczki nic nie robią! !! Maznie taka mopem i po robocie za co im płacą przydał by się częściej sanepid6 bez uprzedzenia! !!
Pływak obiektywny 2
Pływak obiektywny 2 04.01.2020, 13:42
Oooo następna - wojowniczka spod podstawówki :D

No cóż, dla nie których nie ma różnicy między zrobieniem komuś łaski a zrobieniem komuś laski. :P

Mika
Mika 03.01.2020, 20:45
Laguna padnie jak w Szczecinie wybuduja Aquapark wiec teraz musza zarobic ...
Fakty
Fakty 03.01.2020, 23:35
A czemu ma paść ? W Choszcznie baseny są finansowane przez miasto tak jak biblioteki i dom kultury. Wszystko z prawdziwego zdarzenia a nie ruiny jak w Gryfinie... Co dziwne, basen jest zatłoczony też do południa bo pełno tam młodzieży szkolnej. Ich baseny połączone są z salą widowiskowo sportową i innymi obiektami sportowymi a obok działają kluby żeglarskie. motorowodne i WOPR. Co dziwne bilety dla niepełnosprawnych są po 4 zł za godzinę i to w każdy dzień tygodnia. To samo z seniorami i młodzieżą. Z młodzieżą zorganizowaną jeszcze taniej a szkoły dostają dofinansowanie na basen. W Gryfinie basen jest dla bogaczy i do 16.00 w dni powszednie nieustannie pusty.
Andrzej
Andrzej 03.01.2020, 18:55
A mnie się tam i tak poddoba pomim wszystko.
Gość
Gość 03.01.2020, 18:20
Oblepione brudem kółka na liniach oddzielających tory na basenie sportowym odstręczają od kąpieli
Kolega Radka
Kolega Radka 03.01.2020, 18:18
No niestety wszystko idzie ku upadkowi. Płatne szatnie, coraz droższe bilety i nie ma co zjeść chociaż trochę zdrowego. Burgery u Kadupka ani zdrowe ani smaczne. Cenowo przyzwoicie jak na takie miejsce ale to tyle plusów.
Gosia
Gosia 05.01.2020, 23:48

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Plywak
Plywak 03.01.2020, 17:53
Tragedia. Żeby za wzrostem cen polepszyl sie komfort, a tu odwrotnie cena w górę a komfort w dół. W szatni syf, woda w basenach cuchnie aż strach do niej wychodzić. Szatnia płatna dla opiekunów dzieci trenujących. Panie na kasach też chyba za karę tam pracują ...PANI DYREKTOR TO ISTNA PORAŻKA!chyba tak źle jeszcze na Lagunie nie było!!
Pływak II
Pływak II 03.01.2020, 23:40
Niestety ten dziwny zapach wody na dużym basenie to porażka. Pewnie przez pozamykane ubikacje na parterze ludzie znaleźli inne możliwości. Choć ostatnio męska na parterze była otwarta. Może wyrwano zamek bo skarbonka z napisem 1 zł wisi dalej. SANEPID powinien zbadać wodę w basenie sportowym.
Filemon
Filemon 03.01.2020, 19:54
Otrząśnij się Pływak i przestań bredzić. To nie woda cuchnie ale twoje klejnoty, których przed wejściem, PODOBNIE JAK WIELU INNYCH, nie umyłeś starannie. Co do opiekunów.... korzystają z szatni ? NO TO PŁACĄ ! A CO? SPRZĄTACZKI PO OPIEKUNACH TO SPRZĄTAĆ MAJĄ ZA FRIKO ?? Wzrost cen ?? Nie błaznuj, to nie Laguna podniosła najniższą o 350 zł + narzuty i nie Laguna ustaliła cenę energii.
macie problem Filemon
macie problem Filemon 03.01.2020, 19:56
To naprawcie najpierw prysznice, bo w męskim tylko jeden można wyregulować!
Filemon
Filemon 03.01.2020, 20:09
Ja - od wojska, JESTEM MORSEM, MOGĘ SIĘ MYĆ W ZIMNEJ ! Złe prysznice? NIE PSUJ !! JAK NAPRAWIĄ to będzie co psuć i JAKIMŚ KOSZTEM a WSTĘP ZDROŻEJE. PS; "macie", "wicie" to czas przebrzmiały. MASZ problem kolego, i z higieną i z powonieniem i z apetytem jeżeli Ci burgery nie smakują.
macie problem Filemon
macie problem Filemon 03.01.2020, 20:48
Ale one nie sa zepsute w sensie, że woda nie leci. A ja wyprawszam sobie bo nic nie zpesułem, nie jestem wandalem. Prolem w tym że leci albo goraca woda albo zimna.

Siedzisz w biurze to gooowno wiesz. Zapytaj tych co korzystają z prysznica to ci powiedzą jaki masz prokem z prysznicami.
Janusz nosacz
Janusz nosacz 03.01.2020, 17:38
Zapewniam was ze laguna przezyje bez was :)
do przyszłego bezrobotnego Janusza
do przyszłego bezrobotnego Janusza 03.01.2020, 20:49
Po otwarciu w Szczecinie nawet ty w robocie nie ostaniesz.
Janusz nosacz
Janusz nosacz 03.01.2020, 23:38
Ok, czekam. Bardzo sie boje
Kdlubek
Kdlubek 03.01.2020, 17:09
Niech drożeje bo niedlugo bedzie bankrut,niech otworzą nowy basen w Szczecinie i dowidzenia Laguna i slabe burgery ,nikt tu nie pr,yjedzie ze Szczecina i Niemiec
Filemon
Filemon 03.01.2020, 19:59
I to Cię cieszy? Co do basenu w Szczecinie to nikt go jeszcze nie widział i nie wiadomo jaki on będzie a sam dojazd z G to równowartość wstępu na Lagunę. Burgery słabe ? wystartuj w przetargu i rób lepsze !!
Na pewno będę jeździł tam  co tydzień dla odmiany od smródki
Na pewno będę jeździł tam co tydzień dla odmiany od smródki 04.01.2020, 07:00
O ile dobrze pamiętam to są już po przetargu i podpisaniu umowy.
Życzliwy
Życzliwy 03.01.2020, 17:33
To pakuj mandzur i won, niewdzięczny człowieku !!!
Ciesz się że masz gdzie teraz dupę moczyć.
Nurek
Nurek 03.01.2020, 16:56
Jeszcze trochę i będziemy jeździć do Szczecina. Juz wiele rodzin korzysta z basenów u sąsiadów....bo nawet w euro wychodzi taniej! A z laguny niech korzystają sami włodarze.
pływak
pływak 03.01.2020, 15:41
Sypią za duzo chloru ostatnio dostałem uczulenia pokrzywki .
Ja bez cienia wątpliwości wchodzę do damskiej -Andrzej
Ja bez cienia wątpliwości wchodzę do damskiej -Andrzej 03.01.2020, 23:55
Właśnie nie używają chloru albo jest go zbyt mało bo to zalatuje fekaliami. Może to wentylacja a może szczyny. Może to popsute prysznice i pozamykane kibelki.
Plywak
Plywak 03.01.2020, 17:54
To nie od chloru tylko od tej brudnej wody.ciekawe kiedy Sanepid badal wodę?
wysłać ich na św Helenę
wysłać ich na św Helenę 03.01.2020, 15:33
Gdyby leniwy i upośledzony tercet zamiast topić miliony w mauzoleum przy parku zakupił fotowoltaikę dla szkół, przedszkoli, budynków komunalnych a nawet i turbinę wiatrową aby tymi odnawialnymi źródłami energii grzać wodę w Lagunie, to ceny by spadły a mieszkańcom żyłoby się lepiej i wygodniej.
Pikuś
Pikuś 03.01.2020, 16:34
Hohoho...Ależ wymagania! Miler w życiu nie przeprowadziłby takiej inwestycji! Na głupich schodach dostał rozwolnienia oddane po terminie. A ta hala to już sami nie nadążają kiedy termin oddania. Miał być w listopadzie!!! Hahahaha!!!!
Jest zimno i roboty stanęły
Jest zimno i roboty stanęły 03.01.2020, 23:51
Listopad minął a opóźnienie miało mieć trzy miesiące. Teraz wiadomo , że będzie więcej ja obstawiam 2021r.

Pozostałe