Akcja z ujęciem poszukiwanego jak w gangsterskim filmie

  • 04.01.2020, 18:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Akcja z ujęciem poszukiwanego jak w gangsterskim filmie
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie z zespołu specjalizującego się w docieraniu do osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości przeprowadzili szybką akcję. Zaskoczony Paweł S. nawet nie stawiał oporu.

Akcja przebiegła bardzo szybko. Został ujęty na jednej ulic w Mieszkowicach. Poszukiwany został szybko obezwładniony. Następnie został odwieziony do więzienia celem odbycia kary.

Szeroko zakrojone poszukiwania przed świętami mogły przyczynić się do tego, iż policja dostała informację o miejscu pobytu poszukiwanego Pawła S.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

?
? 07.01.2020, 09:11
Co on ma na głowie - uchwyt dla współwięźnów?
saper
saper 06.01.2020, 01:20
A co? Głowa go boli że mu wykładzinę na twarz założyliście?
szczec
szczec 05.01.2020, 20:51
Popruli się.Popodniecali a teraz wyp...spotykamy sie w Aquariusie.
detektyw
detektyw 05.01.2020, 19:03
Istnieje więc kilka hipotez oddania się w ręce policji
1. wzruszył się przez protest pod gryfińskim sądem
2. przestraszył się redaktora co wykrywa afery alkoholowe
3. czytał wasze wpisy na fejsie 
story
story 06.01.2020, 01:17
Jest jeszcze czwarte wyjście: trzeba gdzieś przezimować.
diagnosta psychiatryczny
diagnosta psychiatryczny 06.01.2020, 01:12
hahahahahaha.........obstawiam nr.2 hahahahahaha.......
zasłużony hejter
zasłużony hejter 05.01.2020, 19:52
Stawiam na to trzecie!
Knagulec
Knagulec 05.01.2020, 18:53
Czy on ma kupe na głowie
pamiętajcie
pamiętajcie 05.01.2020, 18:49
Przerażające co film Pitbull zrobił z Polskimi dziećmi... Nagle co drugi gangster pełną gębą, rozpisują się o" koronach", gitach, grypsach i innych. Czy Wy zdajecie sobie sprawę z tego, że takim słownikiem posługuje się najgorszy i najgłupszy element tego społeczeństwa - ci, którzy odsiadują wyroki m.in. za takie czyny jak ten poruszany tutaj? Ludzie cywilizowani potrafią się wysławiać bez zbędnego pajacowania, pełnym zdaniem. Nikomu nie imponuje więzień idiota. Proszę, pamiętajcie o tym...
kleoś
kleoś 06.01.2020, 14:51
a jaki czyn jest poruszony w art.nie wiadomo za co chłopa powineli
sss
sss 05.01.2020, 18:45
Pawel trzymaj sie, trzeba poniesc kare! A Wy ulicze lamusy trzymajcie te falszywe mordy bo lepszych bajek to nawet nie pisal Andrsen haha przejrzyście sie swoim czynom i zajmijcie sie swoim zyciem bo u was tez nie jest kolorowo. Siedzicie przed tymi telefonami, komuterami i sie udzielacie, oczerniacie rodziny
mnieszko
mnieszko 06.01.2020, 15:38
milcz buraku,chwasty trzeba tepić z całą surowoscią.Trzeba stworzyc kolonię karną dla takiej patologii,wyplenić tę zarazę
60
60 06.01.2020, 12:25
Makowca tam wcinasz z naczelnikiem a zgrywasz twardego gita na celi haahhaha
szczery
szczery 05.01.2020, 17:08
Tam teraz pewnie płaczę i przeprasza... mieszkowicki gangster ...Oj Pawełku wróć po rozum... bo jak nie to CI meszkowiczanie go przywrócą ...
ahoj
ahoj 05.01.2020, 13:29
No Pawełku teraz czeka cię najwspanialszy okres w twoim życiu, pokuta. Będziesz miał mnóstwo czasu na przemyślenia, jeżeli potrafisz jeszcze myśleć...
hurgada
hurgada 05.01.2020, 13:53
O ktorym Pawelku mowa?
KOŃ
KOŃ 05.01.2020, 12:36
DZIĘKI SPOŁECZNIAKOM I JAK WY TO NAZYWACIE STRZELAJĄCYM Z UCHA WKOŃCU KU...A W TYM MIEŚCIE BĘDZIE PORZADEK.
normalka
normalka 05.01.2020, 11:58
Jak gangster to jak w gangsterskim kinie !
Kolo ########
Kolo ######## 05.01.2020, 08:25
Już mu tego irokezika przeczochramy i boberka też, a na + garaż powiększymy
Jola
Jola 05.01.2020, 00:23
I co może medal trzeba dac dla policji ze płotke złapali ??? żenada
Lucy
Lucy 05.01.2020, 07:08
Nie taka płotka skoro tak długo się migał i uciekał.
kucyk
kucyk 04.01.2020, 21:00
Z twarzy podobny zupełnie do nikogo
Knagulec
Knagulec 04.01.2020, 21:00
Chlopaki juz sie cieszą
Kamil
Kamil 04.01.2020, 23:16
Ty Knagulec będziesz się za niedługo cieszył jak za swoje wybryki w kryminale albo na Mącznej wylądujesz. Poważnie mówię zwyrodnialcu namawiający do gwałtu i znęcania się fizycznego. Popierasz też przestępstwa i wiesz o wielu przestępstwach
Pogromca
Pogromca 05.01.2020, 10:59
Kamilka ciotko co ty tu je... za śmieci zwyrolu
sezam
sezam 04.01.2020, 23:42
Kamilu, rozumiem że mówił ci to osobiście, bo jakoś w tym wpisie niczego nawet nie sugeruje.
Knagulec
Knagulec 05.01.2020, 10:58
Dokładnie tak
zk
zk 04.01.2020, 21:02
Cieszą się że będziesz im Cioto Knagulec obciągać
Knagulec
Knagulec 05.01.2020, 11:01
zk tak tesknisz ciebie wszędzie kołyszą lumpy dzbanie i nie ublizaj ssiesz to ty cfelu
normalnie
normalnie 04.01.2020, 20:19
Eros Ramazzotti :)
ha ha
ha ha 04.01.2020, 20:30
Kupagówna
aqurysta
aqurysta 04.01.2020, 19:52
Przestał się ślizgać.
hmm
hmm 04.01.2020, 19:48
Gangster z kitką?
łowca ciot
łowca ciot 04.01.2020, 20:13
Cioteczka z kupą na łbie

Pozostałe