Jak ja niepełnosprawny mam poruszać się po mieście w takich warunkach?

  • 10.01.2020, 13:47
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jak ja niepełnosprawny mam poruszać się po mieście w takich warunkach?
Witam proszę o poruszenie sprawy załatwiania się kochanych czworonogów na chodnikach naszego pięknego miasta. Właściciele piesków niech sprzątają jeśli piesek załatwi się na środku chodnika. Kupka pieska zrobiona dziś na podjeździe dla wózków na ulicy Krasińskiego - pisze do nas czytelnik z Gryfina

Odchody czworonogów na chodnikach to nie tylko problem osób niepełnosprawnych. W Gryfinie jest sporo miejsc, gdzie trzeba patrzeć głównie pod nogi...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ka
ka 11.01.2020, 23:17
wstyd
000
000 11.01.2020, 21:07

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Aaa
Aaa 11.01.2020, 09:49
Można postawić śmietnik koło weterynarza na odchody i worki. Żeby każdy wlaściciel mógł posprzątać, czasami może ktoś zapomni worka wsiąść i wtedy problem. A te u weterynarza by mogly byc.
pyt
pyt 11.01.2020, 08:09
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
***in hypocrite
***in hypocrite 10.01.2020, 23:17
Nie posprzątają po psie, mówiąc przed sylwestrem "nie strzelajcie piesek się boi"
zupa
zupa 10.01.2020, 21:34
To najładniejsze zdjęcie alkoholika Andrzeja Sz. w tym roku!
Mike Pompeo
Mike Pompeo 10.01.2020, 19:35
Tak robia te Lgbt
Pikus
Pikus 10.01.2020, 19:32
Wychodza od weterynarza przestraszone i wala pod siebie
Pikuś
Pikuś 11.01.2020, 09:16
Nie kradnij nicków
rufa
rufa 11.01.2020, 10:50
To metoda a'la Nikotynski.
postulat
postulat 10.01.2020, 21:36
To w takim razie gabinet weterynarza powinien coś zrobić z tym problemem. Skoro użytkuje to miejsce to niech się też przyczyni do jego porzadkowania!
Pikuś
Pikuś 10.01.2020, 19:27
To jakiś pisior musiał narobić. Może Sobzakowi wypadło .... On lubi takie g... podrzucać.
zewua
zewua 10.01.2020, 20:07
Chodzi ci o jakiegoś radnego?
Ja
Ja 10.01.2020, 19:18
Psy sa kochane, tylko Wy szanowni opiekuni nie pozwalajcie im na takie rzeczy na jakie my nie pozwalamy naszym dzieciom. Mowa o rozkopywaniu nieogrodzonych skwerkow porosnietych trawa I pozostawianiu na nich odchodow. Kupy tam sa nawet Jak ich nie widac. Latwo to stwierdzic robiac sobie spacer z dzieckiem nawet przez place zabaw. Karygodne!!! Zycze dojrzalosci drodzy wielbiciele pieskow.
KotFilemon
KotFilemon 10.01.2020, 18:56
Właścicuelu psa. Ja nie strzelałem w sylwestra. Teraz Twój ruch. Nie *** swoim psem na chodniki.
kurłaa
kurłaa 10.01.2020, 18:43
Sawaryn przecież mówił że Straż Miejska jest o pogadanek. To sobie gadają w szkołach.
JESTEM PONAD TO HA HA AH
JESTEM PONAD TO HA HA AH 10.01.2020, 18:28
https://youtu.be/Mp9U71ZTy1A CZYM JEST TE GOWNO HA HA AH
Gr
Gr 10.01.2020, 18:14
Kto dał pozwolenie żeby w tym miejscu przyjmował weteryniarz są dni że niemożna przejsć tym chodnikiem bo stoją tam w kolejce czesć z nich chodzi po trawnikach i nie zbierają po swoich pupilach
No no no
No no no 10.01.2020, 18:01
Na pewno pies, hm no no mi to wygląda na homo, no tego z epoki kamienia ha.
Obsraniec
Obsraniec 10.01.2020, 16:49
To ludzie jest :)
Jaro
Jaro 10.01.2020, 16:45
Co daje pisanie do redakcji ?. Co daje powiadamianie straży miejskiej ? Absolutnie nic . Gmina i straż miejska nie widzi problemu a teraz bezkarnie wyprowadza się pieski pod balkony mieszkańcom i to jest cudowny widok z dozą aromatów .Brawo władze Gryfina
podatnik
podatnik 10.01.2020, 20:02
Czas leni rozliczyć bo za co biorą kasę z moich podatków?!
Pikuś
Pikuś 10.01.2020, 19:24
Jaro, był wyrok sądu. Gryfino nie ma gospodarza. Sawaryn został burmistrzem tylko po to żeby uporządkować sprawy ze swoimi gruntami. Reszta go wali! Co widać słychać i czuć!
Stettiner
Stettiner 10.01.2020, 15:59
U nas w Szczecinie robię zdjęcia z okna komórką sra...go psa i wlaściciela obok i podsyłam do Straży Miejskiej. Więcej się nie pojawiają.
Ali
Ali 10.01.2020, 15:33
Nie strzelajcie w sylwestra bo pieski się boją, ale jak nawalą na chodnik to jest wszystko OK. Właściciele proszę, sprzątające po swoich czworonogach. :(
Gryfinianka
Gryfinianka 10.01.2020, 15:31
To jak masz problem z kupa to ja sama sprzatnij ..nie jest powiedziane ze pies szedl z wlascicielem i zrobil ta kupe ..moze szedl pies sam bo duzo bezpanskich psow lata bez wlasciciela ..
KotFilemą
KotFilemą 10.01.2020, 18:57
Sama nie wierzysz w to co piszesz.
Edek
Edek 10.01.2020, 16:57
W takim razie bezpańskie uśpić wszystkie i skończą się takie chore tłumaczenia.

Pozostałe