Salon Prestiż -Iwona Gatkowska przekaże dla WOŚP cały niedzielny dochód

  • 10.01.2020, 20:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Salon Prestiż -Iwona Gatkowska przekaże dla WOŚP cały niedzielny dochód Fot. Salon Prestiż - Iwona Gatkowska
Pracujemy w niedzielę 12 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Gryfinie i cały dochód oddajemy na WOŚP! Będziemy strzyc fryzury męskie, dziecięce i damskie (proszę być bez żelu czy lakieru na włosach). Gabriela Tumanowicz będzie robić piękne makijaże! – informuje nas właścicielka Salonu Prestiż w Gryfinie.

Będziemy robić fryzury - w tym warkocze, loki i kolorowe warkoczyki.

Zapraszamy od godz. 11:00.

Warto pomagać! - mówi Iwona Gatkowska.

 

 
Igryfino jest patronem medialnym Sztabu Chojna - Gryfino podczas 28. Finału WOŚP.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

na plus
na plus 13.01.2020, 19:26
I udało się!
Cośtunietak
Cośtunietak 12.01.2020, 11:23
Super pomysł, tylko, że takich inicjatyw powinno być mnóstwo - jak w innych miastach. Gryfino umiera - bo coraz miejsc spotkań i fajnych imprez, ale także jeśli chodzi o czynienie dobra. Zostanie nam się modlić o zdrowie, leczyć w kościele... i umierać chyba.
Dzięki Redakcji za przychylność dla Wielkiej Orkiestry - już nawet to staje się w Gryfinie odważnym wyczynem. Wstyd, wstyd, wstyd...
I brawo dla Salonu:))))
smutne
smutne 12.01.2020, 11:34
Władza dąży do wyciszenia imprezy.
owsik
owsik 12.01.2020, 08:07

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

000
000 11.01.2020, 21:05

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

brawo!!!
brawo!!! 11.01.2020, 12:09
Piękny pomysł - brawo!!!
gryfinianka
gryfinianka 11.01.2020, 10:18
Piękny pomysł i wspaniała inicjatywa. Żałuję, że niedawno była podciąć włosy, ale następnym razem idę do PRESTIZu. Oczywiście w SP 2 będę.
Wspieram WOSP całym sercem i pozdrawiam ludzi, którzy potrafią wspierać innych. Ukłon w stronę igryfino, które jest partonem medialnym WOSP na naszym terenie.Dzięki!
500 $ +
500 $ + 11.01.2020, 09:50
Kontrowersje.net zwrócił uwagę, że Złoty Melon otrzymuje pieniądze od Fundacji WOŚP, rocznie to kilka milionów złotych na organizację „finałów” WOŚP i drugie tyle na „Przystanki Woodstock”. Firma jednak sama niczego nie organizuje, a zleca usługi innym podmiotom, głównymi wykonawcami są zaś firmy powiązane z rodziną Owsiaka.
śmiech
śmiech 11.01.2020, 10:42
Trolnia ministerialna w sobotę w pracy?
Śmieszek
Śmieszek 11.01.2020, 08:08
A czy jakaś fryzjerka tam bedzie ? Czy tylko panie ze zdjęcia ?
000
000 11.01.2020, 21:04

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

śmiech
śmiech 11.01.2020, 10:42
Śmieszek dowcipny jak szczypiorek na wiosnę ;)
Siema
Siema 11.01.2020, 00:23
Będzie się działo!
brawo
brawo 10.01.2020, 23:48
I to jest inicjatywa godna reklamowania!
stała klientka
stała klientka 10.01.2020, 23:33
Chętnie zrobie dwa dobre uczynki na raz! Do zobaczenia!
Praktykantka
Praktykantka 10.01.2020, 23:29
Pani Alicjo nie byłabym tego taka pewna :-) Serdecznie pozdrawiam.
Alicja fryzjerka
Alicja fryzjerka 10.01.2020, 22:00
I nikt nie przyjdzie ;-)
trzymam kciuki
trzymam kciuki 11.01.2020, 00:23
Proszę się nie martwić. Na pewno będzie dobrze!
prof.
prof. 10.01.2020, 21:47
Brawo Wy!

Pozostałe