Finału WOŚP nie będzie na placu Barnima. Będzie w szkole

  • 10.01.2020, 20:37
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Finału WOŚP nie będzie na placu Barnima. Będzie w szkole
O tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w GDK przy ul. Szczecińskiej dowiedzieć się nie da. Odsyłają do Pałacyku pod Lwami. Stamtąd kierują do Szkoły Podstawowej nr 2 w Gryfinie. W sekretariacie szkoły wiedzą o Finale, ale nie wiedzą za wiele o sztabie. Oficjalny komitet organizacyjny znajduje się w... Chojnie. To wiadomo, ale dlaczego niezbyt wiele mieszkańcy mogą dowiedzieć się o organizacji gryfińskiej imprezy?

O programie 28. finału WOŚP w Gryfinie na razie niewiele wiadomo.

W Gryfinie od godz. 12.00 rozpoczyna się kiermasz WOŚP w SP 2. Na godz. 14 00 zaplanowano Błyskawiczny Turniej Szachowy, a w godzinach popołudniowych prezentacje artystyczne.

Na profilu Facebooka sztabu WOŚP Gryfino czytamy:

W programie orkiestrowym:
pokazy pierwszej pomocy,

występy artystyczne,

stoisko z ciastami,

pokaz zumby,

kiermasz WOŚP,

fryzjer damsko-męski,

stoisko z makijażem

i wiele innych...

 

I uwaga! W tym roku finału WOŚP nie będzie na placu Barnima I.

Przypominamy: Wszystkie wydarzenia związane z finałem oraz  cały sztab odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 2 w Gryfinie przy ul. 9 Maja 4.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kochaj bliźniego
kochaj bliźniego 14.01.2020, 13:42
Oglądałem jak ksiądz w tv wypowiadał sięz takim entuzjazmem o Wośp i o zbieraniu ze mszy. Po prostu dusza człowiek? Można? - można!
Andrzej
Andrzej 13.01.2020, 22:16
PANIE Sawaryn,ODKAD JEST Pan Burmistrzem gryfino,0rzestalo istniec,jesli ma Pan duzo na glowie prosze zajac sie jedna rzecza.
jak nie potrafi
jak nie potrafi 13.01.2020, 22:41
Niech po prostu odejdzie!
wolont
wolont 12.01.2020, 22:23
Jednak chamstwo nie oszczędza żadnej dobrej inicjatywy!! Nie mają wstydu bezczelni i bezwstydni hejterzy. Kto się za nimi kryje? Czy wy naprawdę nie macie odrobiny wstydu!? Przecież nie wykluczone, że sprzęt kupiony przez WOŚP ratował życie wam, może waszym bliskim czy dobrym znajomym. Przynajmniej raz zamknijcie te swoje zjadliwe jadaczki!!
Zadowolony i niezmarznięty
Zadowolony i niezmarznięty 12.01.2020, 17:59
I bardzo dobrze bo w SP 2 to chociaż z toalety dzieci mogą skorzystać a na placu Barnima to trzeba za potrzebą na plebanię lecieć.
zohard
zohard 12.01.2020, 09:07
A od rana w kurwizji ani słowa o orkiestrze, jeba... pis
wstyd
wstyd 11.01.2020, 21:57
Totalny obciach panie Nikitiński!
halo! nie śpijcie!
halo! nie śpijcie! 11.01.2020, 20:16
A dlaczego Plac Barnima nie jest jeszcze gotowy?!
owsik
owsik 11.01.2020, 18:44
bedzie spokój w mieście wreszcie
im w to graj do końca swiata i jeden dzień dłużej
im w to graj do końca swiata i jeden dzień dłużej 11.01.2020, 20:15
Nic nie trzeba robić, nic sprzątać, a lenie moga spokojnie odpoczywać.
zb.t.
zb.t. 11.01.2020, 16:07
Władza w budynku przy placu nie śpi
wstyd
wstyd 11.01.2020, 12:13
Ronić łzy na pokaz na pogrzebie śp. Marii Zalewskiej to się dało - ale przez szacunek kontynuować takie dobre dzieło - to już nie?
Wstyd, Mieczysławie Sawarynie!
Po prostu wstyd!!!

"to burmistrz jest gospodarzem miasta"...
gc
gc 11.01.2020, 11:46
Żal i wstyd. Gryfino przestaje być tym czym było...
smutne
smutne 11.01.2020, 10:44
Sawaryn zwija Gryfino.
500 $ +
500 $ + 11.01.2020, 09:53
Owsiakowaty nakazał zbieranie do KOPERT !!! I tylko Papierkowe , tak jak doktorek Koperta .
kolęda
kolęda 11.01.2020, 12:15
Popatrz - że popierający PiS tak lubią dawać koperty...
I milczą o tym przez całe lata....
500 $ +
500 $ + 11.01.2020, 09:16
Podczas finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierane są dziesiątki milionów złotych na pomoc potrzebującym. Serwis kontrowersje.net. ujawnił jednak, że część pieniędzy, które pochodzą m.in. z odsetek, trafia do firm powiązanych z Jerzym Owsiakiem. Jak twierdzi serwis, w ciągu 10 lat Owsiak jako prezes Złotego Melona rozdysponował ponad 90 milionów w „usługach obcych”. ------- 
a kuku
a kuku 11.01.2020, 12:20
A jak z kosztami Orszaku Trzech Króli? Policzyłeś?
Szkoda gadac
Szkoda gadac 11.01.2020, 11:53
Tylko gdyby nie owsiak to z byle puerdola by Trzebabylo szukac pomocy prywatnie i Prwnie zagranica. Szpitale mogą pomagać ludzia bo ludzie dają na Owsiaka. Państwo ma to w ***...
śmiech
śmiech 11.01.2020, 10:44
Spiskowa teoria trolli z ministerstwa.
dof
dof 12.01.2020, 22:51
No i pis z kler szlak trafia tyle kasy z przed nosa im odbiorą. Po 4 latach obejrzałem w telewizji publicznej dziennik-wiadomości w związku z wydarzeniami protest sędziów. Tak głupawo obśmianej wzmianki o tym to ostatni raz oglądałem w PRL. NO TO CIEKAWE CZY ZNÓW BĘDĄ RETUSZOWANE SERDUSZKA NA UBRANIACH POLITYKÓW I JAKIM GÓW... BĘDĄ OBSYPYWAĆ WOŚP? PSY SZCZEKAJĄ KARAWANA JEDZIE DALEJ CZAS WYKONAĆ PRZELEW DLA ORKIESTRY NIE MYLIĆ Z RYDZYKIEM CZY CARITASEM. TYLKO ŻEBY ZNÓW JAKIŚ DEBIL Z NOŻEM NIE ZA ATAKOWAŁ NIKOGO -TERA TRWA NAGANKA NA MARSZAŁKA PEWNO ZNAJDZIE SIĘ JEDEN CO BEDZIE ŚWIADCZYŁ DLA CBA TYPU PIOTROWICZ. Ważne ze jeszcze WOŚP może grać.
Bąbel
Bąbel 11.01.2020, 08:23
Za to gryfiński burmistrz na imprezie starosty w Chojnie siedział w piątym rzędzie i to bez ochroniarza za to przy babie !!!
pm
pm 11.01.2020, 08:15
Szkoda. Bo mniejszy zakres i mniejsze możliwości . Dlaczego nikt nie chce pomnażać dobra - nigdy nie wiadomo co nas w życiu spotka i jaka pomoc będzie nam potrzebna. Ewidentne zaniedbanie, szlachetny cel i brak organizacji.
Uli
Uli 11.01.2020, 02:56
Szok jak Gryfino straciło na prestiżu!
proste pytanie
proste pytanie 11.01.2020, 01:55
Dlaczego władze wpłynęły aby nie na Placu Barnima?
względy bezpieczeństwa
względy bezpieczeństwa 11.01.2020, 08:31
Panuje ptasia grypa więc wszelkie bydło nalezy trzymac pod dachem
do debila
do debila 11.01.2020, 12:17
No i dlatego tercet nie chodzi po mieście?

Dzisiaj, 08:31 Panuje ptasia grypa więc wszelkie bydło nalezy trzymac pod dachem
Szczawno
Szczawno 11.01.2020, 10:45
Siedź w oborze.
Bronia
Bronia 10.01.2020, 23:56
To mamy pierwszą imprezę nowej dyrektorki. Zatrudniona na 6 miesiący, będziemy oceniać.
1. WOŚP to już porażka
2. Włóczykij skrócony
3. Dni Gryfina nie będzie
A co dalej?
Miki
Miki 11.01.2020, 13:17
Sylwestra tez nie bylo
Zaz
Zaz 11.01.2020, 09:30
Gryfino wypisz z mapy
kociel
kociel 11.01.2020, 13:29
Dobrze napisane , bo to wstyd , kpina i nie tylko za to .
s
s 11.01.2020, 00:58
Spytaj burmistrza. On trzyma kasę. WOŚP nie jest organizowana przez żaden gminny podmiot. Wspomagana owszem. Już w roku ubiegłym było wiadomo, że Włóczykij będzie krótszy.
e s
e s 11.01.2020, 01:14
Ale dlaczego w Gryfinie to wspomaganie jest na wstecznym biegu. Takiego wstydu jeszcze w Gryfinie nie było.
est
est 11.01.2020, 12:07
Spytaj w sztabie WOŚP dlaczego taki nieogarnięty.
Gość
Gość 10.01.2020, 23:49
Tak biednej orkiestry jak w tym roku nigdy nie było.Pisiory blokują to wszystko nad czym nie mają jeszcze władzy.Program jest biedny i byle jaki.Ludzie rubcie wszystko żeby nie zniszczono tego co jest bardzo szczytne.Telewizja powiedzmy Narodowa robi co może żeby zniszczyć co dobre.SIEMA.

Pozostałe