Awaria! Gryfino bez energii!

  • 11.01.2020, 17:03
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Awaria! Gryfino bez energii!
Gryfino tonie w ciemnościach. Aż dziewiętnaście ulic pozbawionych jest energii elektrycznej. Awaria nastąpiła dzisiaj 11 stycznia 2020 r. przed godz. 17. Pierwszą informację o wyłączeniu prądu otrzymaliśmy od pana Piotra.

Ciemno jest na ulicach: ul. Piastów, Sportowej, ks. Jerzego Popiełuszki, Bolesława Krzywoustego, Adama Rapackiego, Bałtyckiej, Tadeusza Kościuszki, Niepodległości, Słowiańskiej, Łużyckiej, Armii Krajowej, Wojska Polskiego, Bolesława Chrobrego, Energetyków, Pionierów, Grunwaldzkiej, Władysława Łokietka, 1 Maja, Kościelnej.

Jak informuje nas Enea Operator, przewidywany czas przywrócenia zasilania to godzina 19.30.

 

Aktualizacja:

O godz. 17.50 energia elektryczna została przywrócona na części gryfińskich ulic.

Prądu nadal nie mają ulice:

ul. Niepodległości, Łużycka, Armii Krajowej, Sportowa, Bolesława Chrobrego, ks. Jerzego Popiełuszki, Adama Rapackiego, Władysława Łokietka, 1 Maja

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

taka kolej rzeczy
taka kolej rzeczy 13.01.2020, 20:37
Jak rachuneczków się nie płaci to wyłaczają. Czas na licznik przedpłatowy!
*** circus ha aha h
*** circus ha aha h 13.01.2020, 11:53
gdzie 7 prezes eneos dariusz wieczorek kotulanka nie mogła trafić do koscioła na mszę ha ha ah w ramach podatków dojna odra odcieła prąd ha ha ah teraz mnietek płaci podatki do dojnej w celu ratowania swojego miejsca pracy ha ha ah włączcie dynama kasia kotulanka zna sporo pedałów do pedałowania ha ha ah CIEMNOSCI EGIPSKIE PRZED SWIATEŁKIEM DO NIEBA HA HA AH TRAGI FARSA W PGR GRYFINO
Saw
Saw 13.01.2020, 10:48
Tyle umorzonych podatków a tu ciemnica
siódmy stopień zasilania
siódmy stopień zasilania 12.01.2020, 23:28
Miasto powiatowe obok elektrowni bez pradu przez kilka godzin . Ale wstyd na całą Polskę!
inwestycja zwrotna
inwestycja zwrotna 12.01.2020, 01:25
Sawaryn, weź energię z Międzyodrza. Tyle naszej kasy na to wywaliłeś
oświetlenie uliczne
oświetlenie uliczne 12.01.2020, 00:55
Tercet nie zapłacił na czas rachunków za prąd?
Podpis
Podpis 11.01.2020, 21:02
A macie internet z UPC?
Janusz
Janusz 11.01.2020, 22:57
Nie...
Mietas
Mietas 11.01.2020, 21:02
Teraz zatrudnimy gminnego elektryka i nas prąd nie tyka!
6543
6543 11.01.2020, 20:44
Strasznie ciemno było, na łużyckiej przejść dla pieszych nie było widać, a idioci co niektórzy jadą, nie patrzą..
pałacyk
pałacyk 11.01.2020, 20:00
Tercetowi założą teraz licznik przedpłatowy to światło na ulicach będzie i rachunki na czas płacone będą.
2 x 4 km
2 x 4 km 11.01.2020, 19:30
Wiaderko i biegusiem do elektrowni!
Róża
Róża 11.01.2020, 19:29
Mietek może opłat nie porobił na czas!
miś
miś 11.01.2020, 18:10
Korzystając z okazji, bo w końcu awaria też jest jakąś okazją, by naszym mieszkancom, ludziom dobrej roboty, bo są nimi przecież, zaprezentować, do czasu usunięcia awarii, artystyczny program.Gra i trabi zespół kombi tra la la la la
Miś
Miś 11.01.2020, 18:09
Dzień dobry, cześć i czołem! Pytacie, skąd się wziąłem?! Jestem wesoły Romek! Mam na przedmieściu domek, a w domku wodę, światło, gaz! Powtarzam zatem jeszcze raz: jestem wesoły Romek! Mam…
gumowiec
gumowiec 11.01.2020, 18:08
I bardzo dobrze przynajmniej głupot nie beda pisać w sieci
Knagulec
Knagulec 11.01.2020, 20:37
gumowiec ty porażko z porutą dzbanie w jednym flaku
Knagulec
Knagulec 11.01.2020, 20:21
Ja mam agregacik gumowcu 
Kapcon
Kapcon 11.01.2020, 17:59
Jak to bez Energii??? A Energia Międzyodrza to co?
Really
Really 11.01.2020, 17:41
Dawać szybciej ten prąd!

Pozostałe