Salon Prestiż-Iwona Gatkowska - to była wspaniała inicjatywa na rzecz WOŚP 2020

  • 13.01.2020, 00:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Salon Prestiż-Iwona Gatkowska - to była wspaniała inicjatywa na rzecz WOŚP 2020
-Dziękuję wszystkim za przybycie do SP 2 i skorzystanie z naszych usług, a w szczególności dziękuję moim pracownikom za wspaniałą pracę, oddanie, wytrwałość i piękne serce. Dziękuję, że Was mam: Mateusz Kowalski, Sandra Szymaniak, Gabriela Tumanowicz, Samanta Mil - tak wzruszająco Iwona Gatkowska, właścicielka Salonu Prestiż w Gryfinie podsumowała to, co działo się na stoiskach Prestiżu podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zgodnie z naszą zapowiedzią, na specjalnie zorganizowanych stanowiskach w Szkole Podstawowej nr 2 wiele osób skorzystało z okazji aby zrobić sobie piękną fryzurę lub profesjonalny makijaż. A wszystko to dzięki salonowi Prestiz. Cały dochód z niedzielnej pracy trafił do puszek WOŚP.

Wyrazy uznania za pomysł przekazały m.in. posłanka Katarzyna Kotula i radna Magdalena Pieczyńska.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (48)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (90)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ikstrout
ikstrout 15.01.2020, 23:09
Szczerze, to Kaska Kotula chyba lepiej wygląda na codzień. W sensie z mniejszym makijażem. W tym cały minimal gdzieś się schował na drugim planie.
sztacheta
sztacheta 17.01.2020, 08:22
i z bucikami na płocie i wyciem..
niepojęte...
niepojęte... 15.01.2020, 00:36
Ile trzeba mieć nienawiści w sobie, żeby pod artykułem o bezinteresownej pomocy pań fryzjerek wypisywać różne swoje faszystowskie hasełka pełne nienawiści...

Nie chcesz - nie pomagaj. Ale nie krytykuj innych - bo robią, co uważają za słuszne i dobre.

Pochwal się dobrem, które ty jeden z drugim robisz...
Odpady lewicy
Odpady lewicy 14.01.2020, 22:21

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

to żeś przywalił tym "odpadem genetycznym lgbt" w księzy, che…
to żeś przywalił tym "odpadem genetycznym lgbt" w księzy, che che... 15.01.2020, 00:34
Co ci przeszkadzają księża? Niech sobie żyją... Widać jaka w tobie genetyczna nienawiść – obyś genów nie przekazał innym...

Tak cię boli, że fryzjerki robiły coś dla kogoś? Nie możesz z nienawiści wytrzymać i plujesz nienawiścią?
 
brawo!
brawo! 14.01.2020, 21:35
Bardzo fajna inicjatywa pań fryzjerek - jak widać banda zboczonych pisowskich trolli nie może zdzierżyć, że ktoś robi coś bezinteresownie dla dobra dzieci...
zero
zero 17.01.2020, 08:24
inne się kasuje a ten prostacki komentarz przechodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wwo
Wwo 14.01.2020, 12:20
A może eutanazja tylko dla ...... członków Lewicy i LGBT to dopiero byłby hit !!!!!!
do pisowskiej kreatury
do pisowskiej kreatury 14.01.2020, 21:36
Auschwitz ci się marzy? Ty podła kreaturo, niegodna nazwania bydlakiem ze względu na obrazę zwierząt!
Psychotropy Po
Psychotropy Po 14.01.2020, 12:07
Jeżeli priorytetem Lewicy jest możliwość zabijania dzieci poczętych, to strach się bać, kto następny. 70+ czy chorzy? Ci potencjalni mordercy żyją wśród nas. To jakaś masakra. Cóż, jedni mordercy mają maczety, czy pasy szahida, a inni pompki do wysysania z łon matek żyjących, ,wcześniej poćwiartowanych, dzieci. A jeszcze inni ustawy legislacyjne.
do pisowskiej kreatury
do pisowskiej kreatury 14.01.2020, 21:26
Faktycznie psychotropów się nażarłeś - wyślij prezesa w NORMALNĄ kolejkę do lekarza specjalisty. Niepotrzebna ci eutanazja...
Pierwsza dama Pedal
Pierwsza dama Pedal 14.01.2020, 12:03
Lewica chce pedala na prezydenta-gratulacje
brak pierwszej damy:)
brak pierwszej damy:) 14.01.2020, 21:32
Jarosław nie kandyduje?
?
? 14.01.2020, 10:33
Oj fotoraf 4 fotki p Kasi przy tym samym art?
ja go znam
ja go znam 14.01.2020, 10:36
Zapewne z premedytacją!
?
? 14.01.2020, 21:37
Cóż - zdjęć tercetu ze "światełka do nieba" zamieścić się nie da - chyba że fotomontaż - ale to w innej "działalności biurowej" specjaliści...
koltun
koltun 14.01.2020, 08:54

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Eliza
Eliza 13.01.2020, 23:09
Dobra robota drogie panie!
brawo!
brawo! 14.01.2020, 00:17
Pisowcy nie mogą przeżyć, że ktoś ofiarował swój czas i umiejętności dla innych. Przecież nie musieli ani dawać, ani uczestniczyć – to chodzi, że dwóch „srebrnych wież” nie ma z czego budować? Tyle kasy „się marnuje” – na szpitale i chore dzieci – zamiast dla prezesa?
Wwo
Wwo 14.01.2020, 11:57
Nie ublizaj Pis to Polski wybrany rzad w demokratycznym glosowaniu,tez glosowalam na Pis i tez daje co roku na Wosp.....nie kazdy ma Poglady Lgbt Pozdrawiam
?
? 14.01.2020, 21:26
Nie ubliżaj Polakom pisowska kreaturo - jak piszesz, ze dajesz na WOŚP - to dlaczego tu tylko o lgbt? Zboczony niezaspokojony?

Szanować pań fryzjerek nie potrafisz?
rus
rus 13.01.2020, 21:19
Oj bzyknąłbym Kociulankę!Te Jej loczki.
dobry pomysł na trolla
dobry pomysł na trolla 14.01.2020, 00:18
Jeśli posłanka jako osoba publiczna poczuje się zagrożona twoimi potrójnymi wpisami – to ABW będzie cię namierzać ***...
buciki kasiuni
buciki kasiuni 13.01.2020, 20:43
i pseudo posłanka zbierała pod kosciołem.... ona lubi te klimaty
kolanko prezesa
kolanko prezesa 14.01.2020, 02:21
jak to jest pseudoposłanka - to ty jesteś pseudoczłowiek...
G
G 13.01.2020, 19:24
Niedługo usłyszycie o rekordzie wpłat w Polsce, ale rzecz tę wytłumaczył (czyli stały wzrost tych wpłat mimo wielkiej krytyki Owsiaka) pewien dziennikarz w artykule na Wp pl pt." Owsiakowi nie należy się specjalne traktowanie"- wg niego ten wzrost wynika z wkładu firm, nie osób wrzucających do puszki - bo firmy mają od razu z tego reklamę. Dziennikarz ten zwrócił uwagę, że Owsiak nigdy nie podaje procentów- ile wpłat pochodzi od osób fizycznych, tych wrzucających do puszki, a ile od firm, więc pewności nie ma co do skali wpłat od firm, ale można się tego domyślać. Ciekawe... triumf Owsiaka (rzekomy czy prawdziwy) coraz bardziej opiera się na reklamie, sile reklamy, bo firmy i artyści biorący udział w WOŚP mają publicity lub reklamę... Gdzie te czerwone SERDUSZKA? Gdzie emocje i altruizm?
do bezmyślnej istoty
do bezmyślnej istoty 14.01.2020, 00:21
A Caritas to ile procent dostaje OD KSIĘŻY, ile od firm państwowych i prywatnych, ile od państwa i samorządów a ile od ludzi?
Najgorsze, jak wklejasz debilne artykuliki bezmyślnie – bo sam nic nie zrobiłeś – nawet nie załatwiłeś sponsora na wycieczkę klasową..
Gdybyś cokolwiek robił dla innych – wiedziałbyś, jak to działa. I wiedziałbyś, że każde wyjście publiczne to „publicity” – więc patrząc w ten sposób – „Wełtynianki” też robiły sobie „publicity”..
Szachiści również sobie robili „reklamę i publicity”...
altruista
altruista 13.01.2020, 20:09
Warto podkreślić że Niekotański musi odejść bez makijażu!
racja
racja 14.01.2020, 00:21
Za to, co tercet zrobił (miesiąc po pogrzebie Marii Zalewskiej akurat) - z brakiem czegokolwiek na placu Barnima....
ha ha
ha ha 13.01.2020, 19:05
Niektórzy to juz tu nie mogą z zadrości!
z czworaków
z czworaków 14.01.2020, 08:55
taka część narodu niestety.
Jarek
Jarek 13.01.2020, 18:59
No ok ale czemu mimo makijazu wszystkie to ***
TO TAKIE ŚWIATEŁKO DO NIEBA HA AHA H
TO TAKIE ŚWIATEŁKO DO NIEBA HA AHA H 13.01.2020, 18:52
ja mam lepsza inicjatywę ZBIERAJMY na rakiete kosmiczna dla mnietka i kasi oraz ich pana wieczorka niech leca na marsa ZWALNIAĆ Z PODATKÓW NOWO OSIEDLEŃCÓW oraz na przyczepkę do tej rakiety dla jego zastepców oraz przygłupów ze starostwa z gorejacym konarem na czele ha haah mam nawet nazwe dla tej akcji GRYFIŃSKA MISJA MARS
Rakieta z lgbt
Rakieta z lgbt 13.01.2020, 19:06
I cala bande zboczencow lgbt wysadzic poza planete ziemia i kasa bedzie na szpitale
chichot
chichot 14.01.2020, 00:22
A czemu księży chcesz na Księżyc wysłać? Chociaż „kasa na szpitale” – owszem by była...

Wczoraj, 19:06 I cala bande zboczencow lgbt wysadzic poza planete ziemia i kasa bedzie na szpitale
Knagulec
Knagulec 13.01.2020, 19:17
Najpierw guma
Majka
Majka 13.01.2020, 19:17
Weźcie coś na wstrzymanie może co?!
tak
tak 13.01.2020, 16:37
za POpapranych to nic nie było oprócz bidy
do bezmyślnej istoty
do bezmyślnej istoty 14.01.2020, 00:24
Popaprany tercet nawet nie ogarnął terminów. A jak przegapił terminy, nie ogarnął placu Barnima. Łzy ronili na pogrzebie miesiąc temu – a jak p. Marii Zalewskiej zabrakło – to i skończyła się epoka...
Debili nie brakuje
Debili nie brakuje 13.01.2020, 17:54
Tak. *** się w łeb. Doisz 500+ nierobie, ześ taki mądry???
eD
eD 13.01.2020, 19:23
Oczywiście ci plujący na PIS odsyłają 500+ do budżetu, ignoranci inteligencja lemingów jest im wmówiona a ów inteligencja jest na poziomie ameby.
do pisowca "z inteligencją na poziomie ameby"
do pisowca "z inteligencją na poziomie ameby" 14.01.2020, 00:25
A czy PiS oddaje podatki tym, co nie popierają PiSu? To dlaczego wobec tego 500plus ma być zwracany – skoro jest z podatków wszystkich – a nie z kasy własnej partii?

No chyba że uważasz, że budżet państwa to prywatna kieszeń prezesa?
Na kogo plują pisowcy może nie płacić podatków?

Wczoraj, 19:23 Oczywiście ci plujący na PIS odsyłają 500+ do budżetu
szacunek
szacunek 13.01.2020, 15:22
Brawo dla pracowników salonu i jego właścicielki. Dziękujemy! Szacunek dla wszystkich pracujących dla WOŚP
wolontariusz
wolontariusz 13.01.2020, 23:12
Dokładnie tak, szacunek!
Lewica dajcie na szpitale zamiast miliardy na Lgbt
Lewica dajcie na szpitale zamiast miliardy na Lgbt 13.01.2020, 14:27
Jak nie przestana dawac miliardy lewica na zboczencow to dalej bede oddawal glos Na Prawo i Sprawiedliwosc.Pierwsi krzycza ,ze na szpitale nie ma,a teraz maja czas sie wykazac i zapraszamy zrobic przelew na szpital dzieciecy zamiast na dewiacje i propagande lgbt.....
chichot
chichot 14.01.2020, 00:26
Proszę księdza – ksiądz tylko o jednym. Ale teraz rządzi PiS, szpitale są państwowe – a ksiądz „dajcie na szpitale” – ale nie do rządu....
Biedron
Biedron 14.01.2020, 01:57
Lewica tez jest panstwowa ,a ratusz warszawski wyplaca miliony dla zboczencow zamiast na szpitale chichot
rechot
rechot 14.01.2020, 02:18
To ile Kościół dostaje od samorządów, zamiast na szpitale?

Dzisiaj, 01:57 ,a ratusz warszawski wyplaca miliony dla zboczencow zamiast na szpitale
?
? 13.01.2020, 14:26
A co radne zrobiły dla WOŚP? 10 zł wrzuciły?

Pozostałe