OPS dostanie dofinansowanie

  • 13.01.2020, 10:38
  • Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego
OPS dostanie dofinansowanie
Ponad 26,5 mln zł wyniesie dotacja z budżetu państwa na działalność ośrodków pomocy społecznej. Wojewoda zachodniopomorski przekaże środki na koszty utrzymania wszystkich 113 ośrodków z terenu naszego województwa.

Ośrodki pomocy społecznej pomagają osobom i rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, której nie są w stanie przezwyciężyć samodzielnie. Zadaniem OPS jest również poprawa jakości życia mieszkańców i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu.

Ośrodki przyznają i wypłacają zasiłki stałe i okresowe, dofinansowują dożywianie oraz opłacają składki na ubezpieczenie zdrowotne za osoby pobierające niektóre świadczenia.

Centrum Prasowe Wojewody Zachodniopomorskiego

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

spis
spis 14.01.2020, 13:44
Gdzieś czytałem jak mama pisze tak: Mieszkamy w tanim budynku – mąż wstaje o piątej, do pracy. Mam tę przewagę, że poleżę do szóstej. Prowadzę córcię do przedszkola. Nie łapię 500+. Za ścianą rodzina, pięcioro dzieciaków, rodzice nie pracują. 500+ razy cztery, idzie na przelew. My, damy radę.
...
... 14.01.2020, 09:45
Pomoc dla patologi i alkoholików, zamiast się za robotę wziąć, to wolą social brać.. brak mi słów.
Gryfiniak
Gryfiniak 13.01.2020, 19:19
Zwyrol z Piastów złodziej i lump Maliniak bedzie żarł za nasze
po raz enty w historii swinie wydoją krowy ah ahah
po raz enty w historii swinie wydoją krowy ah ahah 13.01.2020, 17:56
https://youtu.be/Dfe0lTvw8BQ ola la ola ola la oli ah ah ah krakowiak aż się z trumny rwie ha ha ah
kasa
kasa 13.01.2020, 17:27
A konkretnie ile?
Knagulec
Knagulec 13.01.2020, 22:22
Spokojnie wystarczy koryta dla wszystkich
mówię: sprawdzam
mówię: sprawdzam 13.01.2020, 18:08
Właśnie! I kiedy?
koszerne koryto  pod przykrywką pomocy społecznej ah ah ah
koszerne koryto pod przykrywką pomocy społecznej ah ah ah 13.01.2020, 17:02
o to ola ze swoją trzodą bedzie miała z czego się pozywić ha ha ah
Czechy
Czechy 13.01.2020, 19:38
Pani Ola bez tej trzody to by zginęła jak babka w czechach.
głupich nie sieją
głupich nie sieją 13.01.2020, 15:21
He he wojewoda chwali się tym, że daje kasę na swoje zadanie. Myślał, że naród całkiem już głupi i to kupi. Niech zabiera zadanie i nie płaci, a jak zleca gminie i ops to niech daje bez łaski kasę. Przecież to jego psi obowiązek. Co rok wpływała kasa do budżetu gminy i ops i nikt z tego sensacji nie robił. Gebbelsowska propaganda ma się dobrze
kiks
kiks 13.01.2020, 12:09
Pieniądze? Po co? Aby swojaczków pozatrudniać?
Ola
Ola 13.01.2020, 11:55
Niekochański musi odejść!

Pozostałe