Konfederacja zaprasza na spotkanie "W poszukiwaniu prawdy"

  • 15.01.2020, 06:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Konfederacja zaprasza na spotkanie "W poszukiwaniu prawdy" lek. med. Tomasz Kruszewski
W Gryfinie przy ulicy Kościuszki 17 odbędzie się pierwszy, otwarty wykład z serii „W poszukiwaniu prawdy” organizowany przez ugrupowanie polityczne „Konfederacja”. Spotkanie zaplanowano na sobotę 18 stycznia 2020 r. o godz. 16 - informuje za naszym pośrednictwem sekretarz KORWiN Gryfino Estera Ślusarczyk-Wełna.
Program spotkania:
 
1. „Emerytury Polaków – problemy zabezpieczenia starości na tle innych krajów i sposoby wyjścia z kryzysu” - lek. med. Tomasz Kruszewski,
 
2. „Polska, a kwestia żydowska – Ustawa nr 447 JUST w kontekście amerykańskiej praworządności” - Ewa Rzeuska .
 
 
Wstęp wolny.
 
Serdecznie wszystkich zapraszamy.
 
 
sekretarz KORWiN Gryfino Estera Ślusarczyk-Wełna.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (68)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mario K
Mario K 20.01.2020, 00:29
DAJCIE spokoj, w gryfinie nie ma co szukac głosu dla skrajnej prawicy. My tez mielismy tam wielkiego ideowca Kamilka w Kukizie a teraz wycierusek juz z Mateckim pod jednym sztandarem. Nie ma honoru, nie ma zasad, wstyd. Siła konfederacji w stargardzie! Kukiz i konfederaci jeszcze wrócą!!!
etc
etc 19.01.2020, 17:48
Większość w naszym mieście to niestety zajęci są gonieniem za kasą i zapomnieli o Bogu.
rozczarowany
rozczarowany 19.01.2020, 01:13
Żadnej prawdy nie ujawniono.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 18.01.2020, 09:08
nasz gryfiński pgr ha ah ah vel kałchoz https://youtu.be/jPZUfwR6HM4
i stado wystrzyżonych baranów ha ha ah
i stado wystrzyżonych baranów ha ha ah 17.01.2020, 09:42
estera w poszukiwaniu prady ha ah ah https://pl.wikipedia.org/wiki/… wełna
ja
ja 17.01.2020, 05:23
nie jestem zwolennikiem tej formacji .Jednak wpisy krytykanckie są nie na miejscu.Chcesz przyjdż ,nie chcesz to nie .Ale wyrokowanie przed spotkaniem?
ja
ja 17.01.2020, 13:10
dopisek:
śmieszy mnie tylko jedno.Wszyscy znależli sobie jednego wroga ,rosjan komunizm lewactwo.te trzy rzeczy odpowiedzialne są za wszystko .gender,lgbt,homoseksualizm,pedofilię ,rząd ,opozycję suszę gradobicie choroby świń,dzików itp,itd.przez to cały świat się z nas śmieje.Tak nisko spadła świadomość społeczeństwa po 1989 r????
wstępnie chętny
wstępnie chętny 17.01.2020, 08:37
Obawiam się, ze mnie nie zaskoczy.

Jestem wstępnie chętny jak się wyrobię
wychodzi szydło z worka
wychodzi szydło z worka 16.01.2020, 00:55
Trolle promoskiewskie są agresywne, ale łatwo ich poznać po rusycyzmach!
Świadomość
Świadomość 16.01.2020, 10:45
Zaciekle bronią układu pookrągłostołowego a innych nazywają moskiewskimi trollami. Być może sami nie są świadomi tego, co czynią.
Byt:)
Byt:) 16.01.2020, 12:20
Dzięki "pookrągłostołowemu układowi" Polska nie jest w miejscu Ukrainy, Bialorusi czy Albanii. A moskiewskim trollom to nie w smak...
Adam Lalana
Adam Lalana 15.01.2020, 21:43
Panowie Komentatorzy, czy wy jesteście chorzy psychicznie? Komentować wykład przed jego premierą? Serdecznie Was nań zapraszam. Spotkamy się, podyskutujemy, w internecie każdy może wypisywać nawet największe brednie. Spotkajmy się 18.01.2020 na wykładach i wtedy oceńmy, czy był on na odpowiednim poziomie ;)
Anty oszolomom.
Anty oszolomom. 16.01.2020, 12:34
Znamy wasze anty unijne poglądy. Szkoda czasu. Jedną dyktaturę oszolomów zwaną grzecznie demokracją już mamy.. Wystarczy.
znamy to...
znamy to... 16.01.2020, 00:26
A po co? Widać po komentarzach „gładkowców” – że to sekciarstwo – brak słuchania racji innych i głoszenie własnej i jedynej „prawdy objawionej” wolnego rynku...
to oczywista oczywistość
to oczywista oczywistość 15.01.2020, 22:58
Przecież mniej więcej wiadomo co powie.
Lewak chory psychicznie
Lewak chory psychicznie 15.01.2020, 22:15
Niekotański musi odejść aby nie wysłuchiwać tych konfederacyjnych brednii
Wojna informacyjna
Wojna informacyjna 15.01.2020, 18:58
Każdy, kto twierdzi, że rozwijany się dzięki Uni, albo kłamie, albo nie wie w jakim celu powstała.
wojna z moskiewskimi trollami
wojna z moskiewskimi trollami 16.01.2020, 00:25
Każdy, kto uważa, że Polsce lepiej byłoby w rosyjskiej strefie wpływów bez Unii jest albo głupi albo płatny troll moskiewski...
C.b.d.o.
C.b.d.o. 15.01.2020, 22:55
To oczywiste że zgoda buduje a niezgoda rujnuje. Po upadku bloku wschodniego Ukraina była krajem bogatszym i miała wyższy PKB na mieszkańca od Polski. A zobacz wolnorynkowy oszołomie gdzie oni są dzisiaj a gdzie dzięki Unii jesteśmy dziś my :-)
Dobra rada.
Dobra rada. 15.01.2020, 19:29
Nie każdy da sobie wodę z mózgu zrobić przez Konfederacje. 163 miliardy Polska wzięła od Uni...!!! Powstalo dziesiątki tys. miejsc pracy dzięki zagranicznyn inwestorom... Tylko w samym Gryfinie Zalando Amazon... i. t. d. Polskie firmy i pracownicy indywidualni legalnie mogą w calej Uni pracować i zarabiać !! Nie ma jednego mostu czy drogi bez unijnych dotacji... Ludzie pamiętają jaką nędzą była Polska przed Unią.. Więc lepiej milczcie..
Polak
Polak 15.01.2020, 20:10
Zapomniałeś o czymś. O miejscach pracy w trollowaniu. Szkoda tylko, że my za to płacimy. No ale widzę, że są zadowoleni z zarobków.
wojna z trollami moskiewskimi
wojna z trollami moskiewskimi 16.01.2020, 00:25
Twoje miejsca pracy opłaca przecież Kreml. Bo tylko Kreml zyskałby na "wypierpolu"...
jak się jest kolonia watykanu to obowiązuje ta ustawa 447 zgodnie z konkordatem…
jak się jest kolonia watykanu to obowiązuje ta ustawa 447 zgodnie z konkordatem który podpisało SLD AJWAJ ALELUJA I DO PRZODU 15.01.2020, 17:45
jakiej prawdy tej objawionej ha ah ah konfedreacja tak jak reszta tego barachła to kontrolowana tzw opozycja teatr dla goi chłam sam w sobie ha ha ah strzelnica bożnica mennica ha ha ah jak mawia wielebny braun ha ha ah to sprawdzony schemat z lat 30 dziestych z niemiec to żadna nowość nsdap tez latało na msze i po kościółkach tak jak komuchy je wysadzali w powietrze DZIEL I RZADZ AH AHA H ZA STARY JESTEM NA TE DYRDYMAŁY zreszta nawet za młodu darłem z nich łacha bez wzgledu na opcje polityczną znając ten teatrzyk zydowski od podszewki ah ah bóg chonor ojczyzna to tak wyswiechtane hasło jak wolnosc równośc i braterstwo ah ah ah
Wojna informacyjna
Wojna informacyjna 15.01.2020, 16:49
Skąd bierze się to zadowolenie rządami od 1989?
Trafnie ujął to dr Rafał Brzeski. Niektórzy to wiedzą, jeszcze liczniejszych to zaboli. Najloczniiejszi nie są stanie tego pojąć. I to ich wybrańcy wygrywają wybory.

Cytuje


W wojnach informacyjnych obezwładnia się przeciwnika informacją – otumania się działaniami wywiadu, podszeptem agentury wpływu, propagandą i manipulacją, a potem bierze się go w poddaństwo.

W wojnie informacyjnej zniewala się społeczeństwo stopniowo. Trwa to latami. Polem walki jest ludzka świadomość. W pierwszej fazie, wyznaczona do podboju społeczność jest demoralizowana, żeby złamać jej moralny kręgosłup. W kolejnych fazach, burzy się obowiązujący w niej od wieków porządek wartości, potem pozbawia się ją poczucia własnej godności, zakłamuje osiągnięcia przodków, wpaja poczucie ogólnej niemożności, by wreszcie zniechęcić do stawiania oporu, przekonując, że wszelki sprzeciw jest bezsensowny, bo trzeba płynąć z prądem, a nie żyć zaściankową przeszłością.
wojna z trollami moskiewskimi
wojna z trollami moskiewskimi 16.01.2020, 00:24
Nie ma to jak „niezadowolenie” z przemian po 1989 – jest jeden główny niezadowolony – Rosja.
A myślenie niezgodne z "guru sekty" - od razu musi być "wypaczone i ogłupiałe" - też jak w Rosji, gdy ktoś nie zgadza się z władzą...
Polak
Polak 15.01.2020, 20:16
Masz rację.
Niestety....

Bydło wyborcze to potwierdza, że masz rację.
Niestety...
walka z trollami moskiewskimi
walka z trollami moskiewskimi 16.01.2020, 00:27
"bydło wyborcze" - czyli każdy, kto nie głosuje zgodnie z guru sekty? Do Rosji z takimi poglądami...
ZB
ZB 15.01.2020, 16:53
Ludzie mają swój rozum i różne kanały informacyjne.
wojna informacyjna
wojna informacyjna 15.01.2020, 19:06
Ponad 90 % ma gównomedia
wojna z trollami moskiewskimi
wojna z trollami moskiewskimi 16.01.2020, 00:28
„gownoprawda” – to pasuje wojno do pitolenia nawiedzonych konfederatów, którzy wolą oddać Polskę pod władanie Rosji.
wieszcz
wieszcz 15.01.2020, 16:30
Przeczytaj zdanie Adama Mickiewicza na temat potrzeby utrzymania wojska. "Cząstka narodu zawsze musi być pod bronią, bez niej swoi czy obcy z domu cię wygonią. Kto sarka na wojska, by na nie nie płacić utraciwszy wszystko wnet Ojczyznę straci." Adam Mickiewicz
wojna z trollami moskiewskimi
wojna z trollami moskiewskimi 16.01.2020, 00:29
Mickiewicz nie znał Internetu – i dronów, co bez ruszania się z pokoju mogą zabić irańskiego generała – bez wyroku sądu...

Wojna toczy się teraz w Internecie – osłabienie Unii i osłabienie pozycji Polski w tej Unii – to miód na serce Rosji.
Adam Mickiewicz
Adam Mickiewicz 15.01.2020, 17:41
Niebotański musi odejść!
Demokracja
Demokracja 15.01.2020, 16:40
Powiedz to tym wszystkim, od 1989 głosującym za słabym państwem, słabą gospodarką i słabym wojskiem.
A wiesz dlaczego oni mają rację? Bo ich jest więcej. W demokracji, czym liczniejsi, tym silniejsi.
wojna z trollami moskiewskimi
wojna z trollami moskiewskimi 16.01.2020, 00:30
Najchętniej szabelkami machają i wojny rozpętują tacy, którzy sami z gabinetów się nie ruszają. Zamiast armii lepiej zainwestować w elektroników – którzy unieruchomią armię wroga...
Wojna informacyjna
Wojna informacyjna 15.01.2020, 16:05
Widzę, że najwięcej do powiedzenia mają ofiary, uważające się za zwycięzców. Jesteśmy przegrani, nie jesteście wygrani.
wojna z trollami moskiewskimi
wojna z trollami moskiewskimi 16.01.2020, 00:31
Tak – jeden taki wymowny „konfederata” został wybrany do powiatu. I zamilkł – na kilka kadencji. Bo kasa milsza niż poglądy...

po prostu
po prostu 15.01.2020, 16:21
Nie czaisz bazy!
Wojna informacyjna
Wojna informacyjna 15.01.2020, 16:29
Dlatego też mam nie pójść na to spotkanie?
wojna z trollami moskiewskimi
wojna z trollami moskiewskimi 16.01.2020, 00:32
Ale idź – tylko nie każ innym traktować tych bzdur za prawdę objawioną. Słaba Unia – lepiej dla Rosji. Może zaprzeczysz?
ten co liczy
ten co liczy 15.01.2020, 15:09
Pytanie do bosaka z konfy, misiu czy ty naprawdę chcesz wojska ussa w Polsce ?
Nie dziękuję.
Nie dziękuję. 15.01.2020, 09:42
Ja się czuję Polką i Europejką i każda partia która chce Polskę na zatracenie wyprowadzić z Uni est dla mnie antyludzka i antypolska.
To się zastanów
To się zastanów 15.01.2020, 10:53
To czas najwyższy zastanowić się czy czuje się Pani Polką i Europejką czy Polką i Unijką Europejską :)
Wojna informacyjna
Wojna informacyjna 15.01.2020, 16:27
Zmienianie znaczenia słów. Unię nazywają Europą.
Unia to Europa
Unia to Europa 15.01.2020, 18:20
Może dlatego aby podkreślić że wasza Rosją to jednak bardziej Azja
proste
proste 15.01.2020, 12:53
Bycie Europejczykiem w wersji Białorusi i Ukrainy średnio mnie pociąga... Więc wolę Europę w obrębie Unii - bezpieczniej i korzystniej.
A i lokalni kacykowie mają ograniczenie w sowich autorytarnych zapędach...
Wniosek
Wniosek 15.01.2020, 11:43
Jedno jest pewne.... Wielu jeszcze żyje w tym kraju... ktorzy nie zapomnieli jak Polska wyglądała bez Unijnych funduszy. Syf, bieda, bezrobocie, pozamykane granice, prymityw . a o wakacjach na południu Europy można bylo tylko marzyć.. Dlatego wszyscy co plują na Unię są wrogami Polski.
proste
proste 15.01.2020, 12:58
Każdy rozsądny wie, kto skorzysta na osłabieniu Unii - Rosja, Chiny i Stany.
I nikt z tych wielkich (poza Rosją) nie spojrzy na małą kropkę na mapie między Moskwą a Berlinem...
Wyciągnij Wnioski "wniosku"
Wyciągnij Wnioski "wniosku" 15.01.2020, 12:08
Jedno jest pewne... Wielu nie ma bladego pojęcia jak działa unia europejska (specjalnie z małych) na szkodę polskiej gospodarki, ile pieniędzy jest pompowane w unię z naszych podatków a przede wszystkim KTO doprowadził do takiego stanu. Tak, tak! To są Wasi lewicowi "bohaterowie"! Pozostałości po komunie, która trwa do dziś pod dzielnym hasłem "demokracja" oraz "lewica".

PS. "Razem" na swoim fanpage udostępniło wpis "Święty Mikołaj jest dumny że jest czerwony" - widocznie Wy też ;)
Wniosek
Wniosek 15.01.2020, 19:42
Polska wplacila 53 a dostała 169 milardow euro.,!!!! Rachunek prosty..!!! Pomijając wiele innych korzyści dla każdego obywatela. Ale widać nawet to zbyt dla Konfederacji skpmplikowane. Tak czy siak jak wam do Bialorusi bliżej to jedzcie tam agitowac. Tu macie nikłe szanse.
Polak
Polak 15.01.2020, 20:28
A jakie są koszty? Te policzalne.
Bo ile nas kosztuje i będzie kosztowało zmuszenie do emigracji kilku milionów, zrównanie poziomu edukacji z zachodnim, celowy rozrost patologi. Tego nie da się policzyć.
wojna z trollami moskiewskimi
wojna z trollami moskiewskimi 16.01.2020, 00:35
"zmuszenie do emigracji" - no pewnie, mieli się kisić w polskim piekiełku bez perspektyw. Ech, te twoje poglądy. A podobno Korwin to wolność gospodarcza - w tym wolność wyboru miejsca pracy tam gdzie będą lepsze warunki?
Polak
Polak 16.01.2020, 09:33
0:35
Postęp jest. Już zacząłeś zauważać sytuację, a więc skutki. Teraz czas następny krok. Postaraj się zrozumieć przyczyny.
do głosiciela z sekty
do głosiciela z sekty 16.01.2020, 12:22
Patrząc na radnego z powiatu, co nawet rządził - ani skutków ani przyczyn. Niezgodność słów i czynów...
Wojna informacyjna
Wojna informacyjna 15.01.2020, 19:01
Dobrze działa, bo tak działa, jak działać ma. Zgodnie i na podstawie Raportów Rzymskich. Rozwój zero.
Ale to zdołało pojąć kilka %.
wojna z trollami moskiewskimi
wojna z trollami moskiewskimi 16.01.2020, 00:36
Czyli sekta i "prawda objawiona"? Rozwój zero - od 1989 wręcz cofamy się tak?
Polak
Polak 16.01.2020, 09:37
0:36
Rozwijamy się na tyle szybko, na ile nam pozwalają. Dlatego mamy kilka %. Jako niewolnik jesteś im za to wdzięczny? Masz do tego prawo.

Poszukaj sobie o Raportach Klubu Rzymskiego.
do głosiciela z sekty
do głosiciela z sekty 16.01.2020, 12:24
"na ile nam pozwalają" - gościu - rozwiń się szybciej a nie siedziałeś całe życie na państwowej posadzie a sam nie zrobiłes nic z tego, co głosisz...
proste
proste 15.01.2020, 12:56
Tak tak - już Matołszek Kłamczuszek twierdził, że bez tej unii mielibyśmy więcej pieniędzy. Ale kiedy indziej powiedział, że "temy rencami" jak mawiał klasyk wprowadzał Polskę do Unii.
Co oznacza objawy schizofrenii albo głupoty...
Gilotyna z francji do polski
Gilotyna z francji do polski 15.01.2020, 09:31
Prawda w polsce, chłopi do roboty na szlachte a potem się napijcie I to tyle waszego.mròwki systemowych szlachcicòw.
smutna prawda
smutna prawda 15.01.2020, 09:19
Odkąd radny Gładkow skompromitował ruch w powiecie nie masz już klimatu na konfederatów w Gryfinie.
Janek Wierszokleta
Janek Wierszokleta 15.01.2020, 18:22
Niebotyński musi odejść!!!
tak myślę
tak myślę 15.01.2020, 09:06
Idąc tą droga trudno bedzie dotrzec do prawdy.
Federacja konsumentów
Federacja konsumentów 15.01.2020, 08:34
Jest tylko jedna prawda- Nikotyński musi odejść!!!
Demokracja
Demokracja 15.01.2020, 07:37
O!
A gdzie komentarze czerwonych, od 1989 roku głosujących na swoich wybrańców? Przecież tak dobrze rządzą.
Demokracja zawsze zwycięża. Z głodu pozdychamy, niepodległość oddamy, ale wygramy!
proste
proste 15.01.2020, 13:03
Sugerujesz że Donbas byłby lepszy? Tam "z głodu zdychają, niepodległosć oddają" - tylko kto wygrywa?

Gdybyśmy nie byli członkiem Unii zagrożenie "zielonymi ludzikami" byłoby całkiem realne...

Kto chce zniszczyć Unię działa na wzmocnienie pozycji Rosji. A to dla Polaków nie jest korzystne...
Wojna informacyjna
Wojna informacyjna 15.01.2020, 16:07
Tak za darmo?
Pewnie tak. Bo skąd masz wiedzieć, jak jest, ofiaro gównomediowej prawdy.
wojna z trollami moskiewskimi
wojna z trollami moskiewskimi 16.01.2020, 00:38
Za darmo (mam nadzieję, że nie za pieniądze) ty dążysz do wzmocnienia pozycji Rosji w regionie przez osłabienie Unii...

Pozostałe