Sąsiedzie, jeśli jeszcze raz nie posprzątasz po swoim psie, zaniosę tę kupę tobie pod drzwi! - zapowiada gryfinianka

  • 15.01.2020, 18:02
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sąsiedzie, jeśli jeszcze raz nie posprzątasz po swoim psie, zaniosę tę kupę tobie pod drzwi! - zapowiada gryfinianka fot. czytelniczka igryfino
-Wszystko potrafię zrozumieć, ale tego już za wiele. Kochany sąsiedzie, to że nie sprzątasz po swoim piesku na dworze nie znaczy, że na klatce schodowej również masz nie sprzątać. Osoba, która nie posprzątała po swoim piesku, który zrobił kupkę dosłownie mi pod drzwiami i to czyta wie, że to o nim mowa - Tak rozpoczyna swój list mieszkanka Gryfina.

Sami mamy psa, po ktorym sprzątamy kupy i w niczym nam to nie ujmuje. Tak przecież powinno być. A Ty sąsiedzie następnym razem zastanów się, bo zaniosę tę kupę Tobie pod drzwi. Pozdrawiamy sąsiada z Osiedla Południe.

gryfinianka

 
-To nie jest pierwszy raz, dlatego napisałam do redacji igryfino. Może sąsiad to przeczyta i pomyśli następnym razem? - mówi nam mieszkanka Osiedla Południe.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

plomba
plomba 19.01.2020, 17:47
Jeżeli większość to patologia to mniejszość to nienormalni?
Gość
Gość 18.01.2020, 09:46
To samo jest przy wejściu do kamienicy (brama) Kościelnej 20. Wiecznie tam jest narobione. Ktoś trzyma psa w domu 3-5 dni i wypuszcza... Jak można tak męczyć psa? Ile to jeszcze będzie trwało? Ciężko założyć tam monitoring nawet tymczasowy dla ukarania właściciela psa.
Lolek
Lolek 17.01.2020, 07:24
Najlepiej nas.ać innemu. Ludzie są podli, niestety. Po prostu Polak, zawsze musi być cwańszy od drugiego.
Fiona
Fiona 16.01.2020, 14:32
Kary powinny byc za nie sprzątanie po psie jak wyglądają trawniki po zimie a na klatce schodowej to już szczyt beszczelnosci
Bo bo
Bo bo 16.01.2020, 12:54
To nie wina psa, no chyba że człowiek juz nie jest gatunkiem wiodącym.
czytelnik
czytelnik 16.01.2020, 11:06
I proszę jaki poczytny i komentowany tekst. Czyli jednak problem jest ważny.
kocieł
kocieł 16.01.2020, 09:44
Ludzie co wy , przecież to kot sąsiada nawalił za te obsrane trawniki
Pies na koty.
Pies na koty. 16.01.2020, 09:29
W domkach prywatnych od rana wypuszczają koty do sąsiadów na ogródki. Nie chcą kuwety, wygodniej u sąsiadów na trawkę, taka inteligencja psia ich......!
Lepsze psie niz ludzkie
Lepsze psie niz ludzkie 16.01.2020, 08:30
Tona szczeście.Piesek jak każde stworzenie ma swoje potrzeby a że pod drzwiami...widac panuje tam odpowiedni zapach.Jak menele spia na klatkach schodowych to jest cacy
dumny właściciel
dumny właściciel 16.01.2020, 01:28
Mój bernardyn to jak w parku albo gdzieś na chodniku narobi to jak końska kupa wygląda trawa po tym rosie że ho ho a jak ktoś wlezie to dwa dni szczęście ma :-)
konserwator
konserwator 16.01.2020, 01:24
Nawiedzony czytelnik? a może to sam Andrzej Sz.?
z Iwaszkiewicza
z Iwaszkiewicza 15.01.2020, 23:53
Sąsiedzie jesli jeszcze raz wyprowadzisz psa pod moje okna to od nastepnego dnia masz te gó w na pod swoimi drzwiami, a dodatkowo dołożę swoje własne gratis!
kocieł
kocieł 16.01.2020, 09:47
To jest walka z wiatrakami i nawet straż mandatu nie nałoży .Ja to przerobiłem .Gryfino jest zasrane i to czuć .
G
G 15.01.2020, 23:04
Akurat ja mam pieska po którym systematycznie sprzątam i chodzę z nim po trawie i często też wchodzę w kupę. Co jest irytujące. A jeszcze bardziej irytujące są STARE BABSKA które czepiają się o to, iż pies nawet siusia! bez przesady ku... Ostatnio na ul. rybaki baba bo inaczej jej nie można nazwać wścibska i wredna powiedziała do mnie abym posprzatała po psie, dziwne że moja suczka akurat zrobiła siusiu, przy czym kuca bo to suka!! a baba zaczeła się kłocić że kłamie że pies nie robil kupy... to jest śmieszne ludzie! wezcie się za robote bo aż zal jak sie niektórych slucha. stoicie w oknach i z nudów problemów szukacie.
kupa
kupa 15.01.2020, 23:51
Nikotyński musi odejść!
pies upodabnia się do pana
pies upodabnia się do pana 15.01.2020, 22:40
To zależy, bo jak np. właściciel tego psiaka to brudne bydle, psiak nie może odstawać od swego pana.
taki deal
taki deal 15.01.2020, 22:37
Podpowiadam, gmina powinna wprowadzić podatek za posiadanie psa. I wtedy bez żadnej łaski PUK sprzątać po nich. I w tym wypadku wara komukolwiek od właścicieli - płacą, więc mają prawo wymagać. Jeżeli podatku nie ma, to problem mają właściciele czworonogów.
k.s.
k.s. 16.01.2020, 07:58
w wielu krajach jest podatek od psów i działa świetnie- jestem za
natomiast nie wierze, że PUK przyjedzie komuś pod drzwi i od razu posprząta
każdy swój rozum powinien mieć, opłaty nie zwalniają z myślenia i dobrych manier
XXL
XXL 15.01.2020, 22:46
Jasne jeszcze podatek od plucia, rzucania petów ....
Gość
Gość 16.01.2020, 16:32
Za rzucanie petow,to straż miejska 50 zł kroi?
Asan
Asan 15.01.2020, 22:11
Niektórzy śmieją się z tematu ale to naprawde wkurza jak ktoś ma psa i o niego nie dba.
os.popludnie
os.popludnie 15.01.2020, 22:02
" i-kupa.pl" ... "świetny" temat...
os.rozum
os.rozum 15.01.2020, 23:51
Kamil (os.polidnie) ty skup się lepiej na swoich poczynaniach i na wchodzeniu burmistrzowi w doopę bo to jest dopiero śmierdząca sprawa.
Grażyna
Grażyna 15.01.2020, 21:54
Nie sczelac w sylwestra piesiaki siem booojooom
Psia mać