Test na pracowitość tercetu

  • 15.01.2020, 23:43
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Test na pracowitość tercetu Budynek Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie. Zagadka! Które okna znajdują się w gabinetach burmistrza i jego zastępców?
Dziś po zatopieniu barki i akcji zbierania przez strażaków plamy oleju na Odrze czekaliśmy na wiadomość Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Ktoś powinien podjąć decyzję… Z naszych obserwacji wynika, że niektóre decyzje nie są podejmowane rano ani późnym popołudniem. Bywa też, że – jak w przypadku zdarzenia na Odrze - społeczeństwo o sytuacji nie jest informowane przez władze na bieżąco! Zimą przez pewien czas prowadziliśmy mały eksperyment.

Rano, gdy urząd zaczyna pracę, czasami obserwowaliśmy w których pomieszczeniach Urzędu Miasta i Gminy w Gryfinie włączone jest światło. Po południu, gdy zimą szybko zapada zmrok, a urzędnicy jeszcze pracują, zwróciliśmy uwagę gdzie w UMiG nie świecą się lampy.

Mamy niezłą kolekcję zdjęć (na których są daty i godziny) i ciekawy wniosek płynący z obserwacji: w oknach gabinetów burmistrza Mieczysława Sawaryna (pierwsze piętro na lewo od głównego wejścia), wiceburmistrza Pawła Nikitińskiego (pierwsze piętro na prawo od wejścia) oraz Tomasza Milera (od strony zachodniej) o wymienionych wyżej porach często było ciemno.

Zastanawiamy się, czy burmistrzowie wykonywali wówczas swoje obwiązki w terenie albo konsultowali swoje decyzje w innych gabinetach? A może pracują po ciemku, oszczędzając Energię Międzyodrza?

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

PUP
PUP 22.01.2020, 18:16
Sezonowy sposób na pracowitość! - tak bym nazwała tę metodę.
jasna sprawa
jasna sprawa 21.01.2020, 23:05
Wpadli wszyscy trzej!
do pomysłowego
do pomysłowego 20.01.2020, 19:36
Gratuluje akcji obserwacji!
KK
KK 19.01.2020, 19:12
Wspaniały pomysł. Gratuluiję!
Eneasz
Eneasz 19.01.2020, 00:43
Prosta, bezgotówkowa metoda na wykrywanie nieobecności. Czekam na opublikowanie pełnej listy wyników tego badania.Brawo za pomysł i cierpliwość.
rus
rus 18.01.2020, 22:33
Działania wywiadowcze tego portalu to wypisz wymaluj działania wywiadowcze SB!!!
Eneasz
Eneasz 19.01.2020, 00:42
Cha cha, nie masz wiedzy podstawowej.
ja
ja 17.01.2020, 05:17
a może po prostu działalność sprzątaczek?
co?
co? 17.01.2020, 14:54
O której sprzątaczki pracują? Rano? Swoją drogą to ciekawe kiedy sprzątają, bo ok. 18 już ciemno w urzędzxie
okno
okno 17.01.2020, 15:01
Jak zrobią robotę to co mają siedzieć. W przeciwieńsiwie do urzędników jak wicebumistrzowie przed którymi ciągle sterta pracy
etat
etat 19.01.2020, 13:28
To jak są zatrudnione? Na zrobienie roboty czy na etat 8 godzin ? Tercet zatrudnia wszystkich n swoją modłę?
Sztuczka w trzy kubki , wszyscy widzą a tam nie ma nic...
Sztuczka w trzy kubki , wszyscy widzą a tam nie ma nic... 16.01.2020, 16:58
Proponuję zakupić trzy męskie manekiny wystawowe , i trzy podesty na kółkach , panie które późnymi popołudniami i wieczorami sprzątają gabinety mogłyby takiego delikwenta podsunąć do okna , odkurzając odsunąć , wyglądałoby to spontanicznie naturalnie a i mieszkańcy czuliby się bezpieczniej widząc tętniący życiem gmach...
nieudolność władzy
nieudolność władzy 16.01.2020, 16:04
Może to lepiej że nie przychodzą do pracy, to przynajmniej niczego więcej nie popsują
taka prawda
taka prawda 16.01.2020, 10:36
Leniwy tercet mógłby zdac test tylko taki w którym on by wyznaczał zasady. I to tez nie wiadomo do końca czy dałby radę.
psiara
psiara 16.01.2020, 08:40
Popieram pomysł o podatku na zwierzęta, psy i koty również, a opłaty przeznaczyć na kojce.? Proszę radnych o przemyślenie tematu,bo to nie jest głupie.
Miesz
Miesz 16.01.2020, 08:35
Nowy Jork 1 burmistrz Gryfino 3. Kto bogatemu zabroni!!!??
paradoks
paradoks 16.01.2020, 10:15
Trzech, a pracować nie ma komu!
;)
;) 16.01.2020, 08:23
Złapani na ciemnym "uczynku"
śmiech
śmiech 16.01.2020, 08:14
..... albo pracują po ciemku ....hihihi
Dobre,bardzo dobre
licznik przedplatowy
licznik przedplatowy 16.01.2020, 08:08
cha cha a może nie płacą rachunków za prąd w czasie?
Dzidka
Dzidka 16.01.2020, 08:04
Dziś rano to samo hyhyhy
genek
genek 16.01.2020, 07:52
teraz żeby się oczyścić zainstalują programatory czasowe i będzie wrażenie że pracują non-stop ;)
krecik
krecik 16.01.2020, 08:30
A po co instalować ? Przecież mają od tego sekretarkę. Coś musi robić kobieta...
Wędkarz
Wędkarz 16.01.2020, 07:31
To jest dziwne bo wybory wygrał Pan Seweryn i jest burmistrz a rządzi Pan Nikietynski bo burmistrza wiecznie nie ma w pracy. Paradoks?
sygnalista
sygnalista 16.01.2020, 06:59
Oni nawet oczami nie świecą!
Pikuś
Pikuś 16.01.2020, 06:04
Teraz to już naprawdę czepiacie się Sawaryna. Przecież mówił wyraźnie, to nie jego kompetencja! No i sąd też stwierdził że gmina nie ma gospodarza.

Pozostałe