Nowa atrakcja turystyczna Gryfina. Pilnują jej dzień i noc

  • 16.01.2020, 20:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nowa atrakcja turystyczna Gryfina. Pilnują jej dzień i noc
-Przyszedłem, bo jeszcze czegoś takiego tu nie było. Niecodzienny widok, to przyszedłem uwiecznić komórką - mówi pan Staszek z Gryfina. Na gryfińskie nabrzeże ciągną całe pielgrzymki. W ostatnich dwóch dniach pogoda dopisała, wieść się rozeszła, więc kto żyw i ma trochę czasu, pędzi na nabrzeże zobaczyć zatopiony skarb.

Barka wypełniona piachem to spora wartość. Zanim mądre głowy wymyślą jak ją wydobyć, to trzeba skorzystać, aby mieć co potomnym opowiadać. 

Władze miasta zadbały aby atrakcji było więcej. Jest wystawa zdjęć pt. "Gryfino powojenne". Ludzie spcerują , oglądają, przypominają sobie jak było wcześniej, żywo dyskutują.

Zatopionej barki pilnuje trzech wartowników. W dzień i w nocy. To strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryfinie. A więc niewątpliwie jest bezpiecznie, jak chyba nigdy wcześniej. I aż dziw, że nikt biletów nie kasuje.

My, redakcja igryfino, atrakcje nabrzeża polecamy z pełnym przekonaniem! Spieszmy się kochać widoki, bo tak szybko znikają.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (19)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pafcio
Pafcio 19.01.2020, 04:31
Pilnuja dzien i noc?? I to jeszcze w tytule takie klamstwa? Nie wprowadzaj ludzi w blad. W nocy nie ma nikogo no bo niby po co? Przeciez nie odplynie.
szach mat
szach mat 19.01.2020, 11:29
To, że nie było ostatniej nocy to nie znaczy, że nie było ich pierwszej czy drugiej na co dowodami są zdjęcia
PZW
PZW 17.01.2020, 19:59
Ten na zdjęciu w fotogalerii koło Rybakówki próbuje wyłowić wraka na wędkę! Tylko zapomniał, że barki nie biorą na robaki...
sambia
sambia 17.01.2020, 13:43
Wezmę leżaczek.
Titanic słowotoku
Titanic słowotoku 17.01.2020, 13:12
Co tam taka mała barką? Taki Nikotyński już dawno odpłynął ;-)
Agata
Agata 17.01.2020, 08:33
Dzisiaj się tam wybieramy!
miłego weekendu
miłego weekendu 17.01.2020, 12:41
Weźcie ze sobą Niebotyńskiego który musi odejść!
Roksana
Roksana 17.01.2020, 08:24
Wreszcie coś pozytywnego z tej smutnej historii.
As
As 16.01.2020, 23:47
Dlaczego tej barki pilnuje straz pożarna? To nie sa ich obowiazki. Tym powinni zajac sie straz miejska lub policja.
111
111 17.01.2020, 01:03
Gdy będzie wyciek oleju lub ropy, policja lub straż wiejska tego nie wyssie... ssą ale co innego...
As
As 17.01.2020, 18:33
Miejsce jest zabezpieczone w sposob wystarczajacy przez zaporę. Jak cos wycieknie to zatrzyma sie i tak na zaporze. I strazacy bede tego pilnowac nawet do wiosny? Nie pitolcie bzdur bo wiem cos o tym ....
Pogromca
Pogromca 17.01.2020, 15:09
Czyzby 
prawdopodobnie
prawdopodobnie 17.01.2020, 00:04
Bo to jedyne chłopaki co do czegos się nadają!
prima
prima 17.01.2020, 00:06
Może tak być!
tylko czekać
tylko czekać 16.01.2020, 22:57
Znając ich pazerność to zaraz znajomy królika otworzy pijalnię piwa.
biznes
biznes 16.01.2020, 22:56
Powinni kasować po 2 zeta!
hmm...
hmm... 16.01.2020, 22:15
I pomysleć, że tego nikt nie wymyślił a pomysł z nieba spadł!
Michał
Michał 16.01.2020, 21:46
Tak pilnują tej barki że dzisiaj nad ranem wszyscy podchodzili do niej jak chcieli, ja się pytam gdzie Ci strażacy? Hahha
Biała dama i pluton zoombi
Biała dama i pluton zoombi 16.01.2020, 21:43
To lepsze niż zwiedzanie ruin dawnej komendy policji ;-)
Musi odejść
Musi odejść 16.01.2020, 22:23
Duch Nikotyńskiego będzie straszył w Gryfinie jeszcze przez wieki wieków
Knagulec
Knagulec 16.01.2020, 21:20
Ciekaw jestem jak ją wytargają
stąpka
stąpka 16.01.2020, 22:14
dźwigiem
222
222 17.01.2020, 01:04
A za uszkodzone nabrzeże zapłacisz w tedy ty.
barka gryfińska
barka gryfińska 16.01.2020, 21:17
dawać tadka wasilewskiego on jak indianin zagra dla pielgrzymów ha ha ah https://youtu.be/A4MOouWqmTQ
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 16.01.2020, 21:13
https://youtu.be/mysN3e4M_T4 barka można zacząć nowy łów z nadbudówki ah aha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 16.01.2020, 21:00
przybiła zobaczyła zatonęła ha ah ah straz pilnuje zeby miejscowi złomiarze jej nie odholowali do skupu ha ha ah trzeba trap położuć do nadbudówki i bedzie nowe stanowisko dla wedkarzy ah ah ah
Umig
Umig 16.01.2020, 20:55
I mamy w koncu atrakcje Gryfina super promocja ! A nie tylko wpisy cwlaKnagulca !
Knagulec
Knagulec 17.01.2020, 09:17
Umig japa
spacerowiczka
spacerowiczka 16.01.2020, 20:39
Bo to fajny spacer. nad woda nie czuc dymu!
gzik
gzik 16.01.2020, 22:15
Wiosenne spacery takie bardziej.
słowotok
słowotok 16.01.2020, 20:35
Barka barką ale Nikotyński już dawno szoruje po dnie
pałacyk w ruinie
pałacyk w ruinie 16.01.2020, 21:20
Niestety po liniach zostanie z Gryfina chooj, doopa i kamieni koopa


no i ten wrak :-(
zaskoczony
zaskoczony 16.01.2020, 20:31
Ludzie liczyli że muzeum wróci do Gryfina ale nikt nie przypuszczał, że będzie to "Muzeum marynarki podwodnej".
pasjonat
pasjonat 16.01.2020, 21:04
Dobre, dobre
ORP PIORUN