Rozpędzone auto uderzyło w sklep. Kierowca i pasażerowie uciekli, zabierając... tablice rejestracyjne!

  • 17.01.2020, 16:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rozpędzone auto uderzyło w sklep. Kierowca i pasażerowie uciekli, zabierając... tablice rejestracyjne! fot. czytelnik igryfino
Zaskakująca historia miała miejsce w Baniach. W piątek 17 stycznia 2020 r. o godz. 15.30 ktoś wjechał w sklep! Samochód uderzył w ścianę budynku. Na dodatek osoby jadące tym audi postarały się aby trudno było je "namierzyć".

Przód samochodu został kompletnie zniszczony, podobnie jak część elewacji budynku. Na miejscu interweniowały policja i strażacy z OSP Banie.

-Kierowca i pasazerowie, dwoch, uciekli, zabierajac wcześniej rzeczy osobiste z samochodu i tablice rejestracyjne! Na przedniej szybie znajdowala sie naklejka z rejestracją ZST - mówią nam świadkowie zdarzenia.

Przechodnie odłączyli klemy akumulatora. Z audi wyciekły plyny na chodnik.

W akcji uczestniczyły dwa zastępy straży pożarnej: GBA OSP BANIE, JRG GRYFINO. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz posprzataniu resztek po wypadkowych.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (40)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

:)
:) 20.01.2020, 11:44
Ale naklejkę na szybie zostawili? :)
GOLO
GOLO 19.01.2020, 18:33
OT...TAJEMNICZA HISTORIA...
SE
SE 19.01.2020, 18:32
Czy ktos w koncu zrobi porzadek z tymi drogowymi dzikusami?
Babcia H**a
Babcia H**a 19.01.2020, 18:09
Panie Wójcie najdroższy kiedy będą w tym miejscu barierki odgradzające jezdnię od chodnika dla nas starych dziadów ?
bravo chłoppaki  ajwaj aleluja i doprzodu
bravo chłoppaki ajwaj aleluja i doprzodu 18.01.2020, 15:43
stara rynna i kawał grata wielkie mi halo ha ha ah powinni chłopaka dać nagrodę z utylizację tego sztrucla ah aha ha
Opel
Opel 18.01.2020, 14:25
Akcja w stylu inteligenta bomby z chwarstnicy.
VW
VW 18.01.2020, 14:50
Sam jesteś trąba bomba.
BYŁO ICH DWÓCH A NIEMA ANI JEDNEGO HA HA AH
BYŁO ICH DWÓCH A NIEMA ANI JEDNEGO HA HA AH 18.01.2020, 09:53
JEST DYLEMAT KTO PROWADZIŁ HA HA AH
prosta piłka
prosta piłka 18.01.2020, 09:43
Dwóch pasażerów jak uciekło to powinno odpowiadać za współudział!
pyt
pyt 18.01.2020, 08:09
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
Knagulec
Knagulec 18.01.2020, 20:13
Jak zwykle u mnie w koju
:))))))))))))))))
:)))))))))))))))) 18.01.2020, 00:27
Ale przeciez sklep miał pierwszeństwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
trochę zabrakło
trochę zabrakło 18.01.2020, 01:10
Nie zażył ustąpić audi :))))
Sawa
Sawa 18.01.2020, 00:11
A może uciekał przed czołówką i dlatego wjechał w sklep. Tylko zastanawia mnie dlaczego uciekli? Może byli w szoku?
Aja.
Aja. 18.01.2020, 08:54
Tak. W szoku alkoholowym pewnie. Pozabierali rzeczy i tablice. O czym piszesz?
oczy
oczy 17.01.2020, 23:46
Całe Banie chodziły oglądać szkodę!
halo
halo 17.01.2020, 19:02
Dzbany z Gryfina jechały.
gummi
gummi 17.01.2020, 23:58
Tylko guma i solidne gumowanie nauczyć ich może porządku.
Knagulec
Knagulec 18.01.2020, 09:11
Moze ciebie przegumować
b
b 17.01.2020, 18:36
W Bani byli na bani !!
byłem po
byłem po 17.01.2020, 18:26
Dobrze ze to diesel to się nie zapalił. Ale dymiło z niego żer hej!
kokpit
kokpit 17.01.2020, 18:25
Jak uciekli to mogli podmienić kierowcę!
pop
pop 17.01.2020, 17:53
Uciekali az się kurzy w stronę stacji paliw !!!!!!!!!!!!!!!!!
sowa
sowa 17.01.2020, 18:15
To monitoring musiał ich wyłapać!
....
.... 17.01.2020, 17:47
a naklejkę z szyby zdrapał? XD
M
M 17.01.2020, 20:29
I czy przebił numery ? ?
Obserwator
Obserwator 17.01.2020, 17:39
Policja przyjechała i cala trójka wrocila na miejsce zdarzenia.
Fernando
Fernando 17.01.2020, 17:53
Nie zdążyli i to ich zgubi!
nick
nick 17.01.2020, 17:36
"Miszcze" kierownicy...uciekli!!Daj im Boże zdrowia,bo na rozum już za późno,o wiele za późno!Normalnie,rejczel *** genetyczne!!

Pozostałe