Trzy miesiące aresztu za pobicie

  • 18.01.2020, 12:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Trzy miesiące aresztu za pobicie
Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o pobicie. Wobec jednego ze sprawców sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci aresztu.

Do zdarzenia doszło 12 stycznia 2020 r. około godz. 15:50 na ul. Sportowej w Goleniowie. Czterech mężczyzn zaatakowało i pobiło 21-letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego. Dzięki szybkiej reakcji goleniowskich mundurowych sprawcy zostali natychmiast zatrzymani i doprowadzenie do jednostki Policji . Na podstawie zebranego materiału dowodowego, Policja wystąpiła z wnioskiem o zastosowanie wobec jednego ze sprawców środka zapobiegawczego w postaci aresztu. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec 23-letniego mieszkańca powiatu goleniowskiego 3 miesiące aresztu. Mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lanser
lanser 21.01.2020, 14:00
Nikotański musi odejść!
Układ
Układ 19.01.2020, 01:47
Prawie tak szybko działają z naszymi policjantami. Już są wolni.
Gość
Gość 18.01.2020, 13:42
Policjantów za to zamykają zwykła patowe się wypuszcza.. Brawo Polskie Sądy
Dead Philosopher.
Dead Philosopher. 18.01.2020, 23:39
Ale masz głupie spojrzenie na świat, nie oszukujmy się policjanci nadużyli swoich praw, a także złamali paragrafy. Nie możemy relatywizować tych policjantów na podstawie patologii. Mówiąc szczerze Ci stróże prawa również są według widzenia prawnego przestępcami. Powinni być bardziej *** za taki czyn przez prawo dlaczego? Otóż idąc na policjantów wiedzieli na co się piszą, że mogą wystąpić takie przypadki. Dodatkowo są szkoleni pod punktem psychologicznym, prawnym itd. Tym bardziej będąc funkcjonariuszami publicznymi. Wiesz.. Jak ***sz policjanta to masz dodatkowe lata w więzieniu im to też się należy za nadużywanie swoich praw.
Ania
Ania 18.01.2020, 13:31
A mogli zabić jak w Szklarskiej Porębie i siedzieliby wszyscy za morderstwo. Kiedy to naród oduczy się, że bicie to nie jest sposób na rozwiązywanie konfliktów?
Cheap Bitch
Cheap Bitch 18.01.2020, 23:40
Prawdę mówiąc nigdy, nadal jesteśmy zwierzętami..
1
1 20.01.2020, 08:37
w polsce jak w lesie, nie, w polsce jak w chlewie obsranym gów...em
opanowany
opanowany 18.01.2020, 23:56
Mów za siebie!
Cheap bitch
Cheap bitch 20.01.2020, 00:16
Według biologii to jesteśmy, ty, ja, wszyscy ludzie.
...
... 20.01.2020, 08:37
polacy robacy

Pozostałe