Starszy kierowca potrącił pieszego na ulicy

  • 18.01.2020, 13:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Starszy kierowca potrącił pieszego na ulicy
Dzisiaj około godz. 9.40 na ulicy Armii Krajowej w Gryfinie doszło do potrącenia pieszego uczestnika ruchu drogowego przez 72-letniego kierującego pojazdem marki Ford na przejściu dla pieszych - informuje nas starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Poszkodowanym jest 77-letni gryfinianin. Został on odwieziony karetka pogotowia do szpitala.

Na miejscu zdarzenia była policja i właśnie zespół ratownictwa medycznego.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ewa
Ewa 24.01.2020, 02:28
ten pan pieszy to z Kosciuszki jest /
ona
ona 20.01.2020, 00:21
to chyba jakiej porachunki, pewnie poszło o babę ;)
:))))
:)))) 20.01.2020, 08:51
Żarty ci się trzymają :))))
obiektywny
obiektywny 19.01.2020, 21:03
Sztyrlic...... jeżeli uważasz ze starsi wiekiem taksówkarze stwarzają zagrożenie kup autko postaw na taxi i będziesz woził ludzi !!!!
takie kierownice
takie kierownice 19.01.2020, 18:14
Jeżeli zdarza się coś dziwnego, zawsze za tym stoi kobieta. Jeżeli coś jest niemożliwe, kobieta to zrobi.
nick
nick 19.01.2020, 14:52
Jak słońce oślepia,to się zwalnia stosownie do widoczności!Na międzyodrzu,jak jest.Ograniczenie do 50 km/h.Niektórzy jadą 60 km/h i tak większość,tych wolniejszych wyprzedzają -ci szybsi.W DDR ,po krzakach fotoradary,no jak dzieci!
niestety
niestety 19.01.2020, 10:02
Wiele osób w Gryfinie w ostatnim okresie doznaje urazu właśnie rozjechanych na pasach!
przykro
przykro 18.01.2020, 16:35
Przykra sprawa z tym panem z wypadku. To mój sąsiad...
emigr
emigr 18.01.2020, 14:51
Jak się wróci z zagranicy to przeskok kulturowy jest tak duży, że pieszy przeżywa szok!
Po sąsiedzku
Po sąsiedzku 18.01.2020, 21:26
A guzik wiecie... mieszkam obok.
Sytuacja wygladała tak, że kierowca w tym miejscu jechał pod górę w dodatku idealnie pod słońce. To plus wiek i nieszczęście gotowe.
Ale gorsze było zachowanie policji. Na czas swoich tam czynności zamknęli jeden pas a reszta kierowców musiała wychylać sie zza radiowozu i próbować ominąć zamkniety fragment drogi. Tak samo jak sprawca POD SŁOŃCE!! żaden sie nie ruszył żeby ruchem kierować.
ciekawa
ciekawa 19.01.2020, 00:07
A to na pasach było panie sąsiedzie?
po sąsiedzku
po sąsiedzku 19.01.2020, 10:48
zgadza się, na pasach, wcale kierowcy nie usprawiedliwiam, tak czy inaczej jego wina.
Tylko bezmyślne stosowanie planu Morwieckiego, że niby pieszy nawet przed wejściem na pasy już ma pierwszeństwo... ma ale do szpitala.... albo i na cmentarz.
polecam:
https://joemonster.org/filmy/1…
Sztyrlic
Sztyrlic 18.01.2020, 14:32
Doskonały materiał do przyjrzeniu się gryfińskim taksówkarzom, gdzie zawód taksówkarza wykonują ponad 70-cio latkowie! Ślepi, ledwo chodzący z papierami od psychiatrów! Jeden z nich ma niedowład nóg i wozi ludzi! Potem się dziwicie, że powodują wypadki?
ja brzoza, ja brzoza, jak mnie słyszycie
ja brzoza, ja brzoza, jak mnie słyszycie 18.01.2020, 14:52
Problem w tym, że nie słychać Sztyrlic aby taksówkarze spowodowali jakikolwiek wypadek, więc to raczej insynuacje.
Sztyrlic
Sztyrlic 18.01.2020, 19:37
To nie insynuacje, a prawda - tylko jakoś dziwnie pomijana przez media. lokalne. Jestem w posiadaniu wiedzy gdzie, kto i kiedy. Ale emeryci taksówkarze sa poza kontrolą wszystkich.
Doris
Doris 18.01.2020, 15:11
Młodzi pseudo kierowcy więcej powodują wypadków niż kierowcy starsi z dużym doświadczeniem .
wiem to
wiem to 18.01.2020, 15:31
To prawda co pisze Doris. Tak mówią statystyki!
flszkę mi ukradli    ha ha ah aha
flszkę mi ukradli ha ha ah aha 18.01.2020, 15:04
https://youtu.be/qBP5Qyxowugha ah ah
Sami
Sami 18.01.2020, 15:36
Ajwaj - fiszka nie żartuj sobie z wypadku!
sami swoi ha ha h
sami swoi ha ha h 18.01.2020, 15:41
to nie ja ha ha ah
Sztyrlic
Sztyrlic 18.01.2020, 14:58
Powodowali! Tylko o tym jakoś nikt nie pisał. A co do tematu to chodzi o wiekowych kierowców, którzy są zagrożeniem na drodze, a dryndziarze jakby nie patrzył wożą ludzi.
wścieklicowa
wścieklicowa 18.01.2020, 14:20
szybki i wsciekły ha ha ah
złośliwość rzeczy martwych
złośliwość rzeczy martwych 18.01.2020, 14:02
Podejrzewam, że z uwagi na wiek oni byli w reakcji wolni, ale samochód za szybki.
Chmurki
Chmurki 18.01.2020, 13:41
Nalezy dodac, ze bardzo mocno swiecilo slonce ktore moglo oslepic kierowce
mila
mila 18.01.2020, 13:32
Potrącił go na przejściu dla pieszych czy gdzie?
Alek
Alek 18.01.2020, 13:29
Trzeba po prostu być ostrożniejszym bo zdrowie i życie ludzkie jest najważniejsze.

Pozostałe