Gliptykos zagrał dla Natalki

  • 18.01.2020, 20:09
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Gliptykos zagrał dla Natalki
Dzisiejsze (sobota 18 stycznia 2020 r.) przedstawienie grupy teatralnej Gliptykos w reżyserii Marii Piznal to była prawdziwa uczta duchowa. Mimo że dziesiejsza sztuka pt. "Szeherezada, czyli disco-polo live w Gryflisie" grana była po raz kolejny, to publiczność przyjęła tę tragikomedię owacjami na stojąco.

W przedstawieniu nie zabrakło bowiem popisów wokalnych i tanecznych w wykonaniu aktorów Gliptykosa.

Tradycyjnie Maria Piznal wraz ze swoją grupą aktorów przygotowała przedstawienie z myślą o innych. Tym razem sztuka dedykowana była chorej Natalce. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (50)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ooo
Ooo 20.01.2020, 22:22
Szkoda, że tak szybko zabrakło biletów. Przydałaby się powtórka...
na temat
na temat 20.01.2020, 10:53
To nie Teatr Narodowy w Warszawie, a teatr amatorski w 15-tysięcznym mieście. Brawa za pomysł, organizacje, humor, intencje, konsekwencję i determinację w niesprzyjającym środowisku władzy gryfińskiej.
liczby sa inne
liczby sa inne 20.01.2020, 11:32
Gryfino ma ok. 20 tys. mieszkańców a nie 15!
Warszawiak
Warszawiak 20.01.2020, 11:31
Do na temat , z góry zakładasz jak małe miasto czyli tzw prowincja to ma być prostacko ?
bibliotekarz
bibliotekarz 20.01.2020, 13:23
Daruj sobie Jakubek
probumistrzowski troll
probumistrzowski troll 20.01.2020, 14:23
Ale jak oduczyć Jakubka od trollowania?
?
? 20.01.2020, 10:01
Martwe miasto, jak MORZE KASPIJSKIE, albo, na bezrybiu i rak ryba itd popieram -Tandetną....
wtedy będzie wszystko jasne
wtedy będzie wszystko jasne 20.01.2020, 14:23
Tak siebie nisko oceniasz? To jeszcze się podpisz.
do 14.23
do 14.23 20.01.2020, 14:48
Skąd my to znamy? Odwracanie kota ogonem . Nie liczy się opinia ludzi ,tylko A KTO TO PISAŁ ? Pesel też podać ?
Tandetna wesołość
Tandetna wesołość 19.01.2020, 21:54
Jaka reżyser , ,,aktorzy,, , taka sztuka i wykonanie ,wszystkie zresztą na jedno kopyto , pomagać trzeba ale czas na zmianę !
tak to odczytuję
tak to odczytuję 19.01.2020, 22:43
Czyli wszystko w najlepszym porządku.
krzemień
krzemień 19.01.2020, 19:23
Bo Gryfilisie są ludzie i taborety!
g
g 19.01.2020, 18:06
Z każdym rokiem coraz trudniej jest odróżnić kobietę od mężczyzny - tak zwana płeć piękna coraz częsciej chodzi w spodniach, ruchy ma kanciaste, pali papierochy, włosy ma krótkie, faszeruje się środkami hormonalnymi lub poronnymi, by urzeczywistnić z jednej strony ideały czarnego marszu, z drugiej przestrogi ekologów przed zwiększaniem efektu cieplarnianego za sprawą mnożenia się ludzi.
do trolla
do trolla 19.01.2020, 17:52
Troll wylazł ze swojej jaskini. Jesteś nudny. Niedziele dzisiaj to pójdź jak każdy normalny człowiek do kościoła i do spowiedzi. Nie stój po stronie patologii i stań po stronie dobra, a nie zła.
Rafał
Rafał 19.01.2020, 15:12
Gratulacje , jak zwykle wyśmienity występ !
młody
młody 19.01.2020, 13:16
Panie seniorki w mini, albo panie z tzw nadwagą i też w mini ,to jest widok po prostu żenujący
też młoda
też młoda 19.01.2020, 14:02
Młody, to nie były wybory miss.Pomyliłeś imprezy.
krótko
krótko 19.01.2020, 13:19
Po prostu nie rozumiesz teatru. Jeśli reżyser i sztuka tego wymaga to trzeba nawet wyjść nago. I dlatego brawa dla aktorów, bo aby wyjść na scenę trzeba mieć do siebie dystans i takich głupich komentarzy typu "młody" a głupi.
młody
młody 19.01.2020, 14:18
Hej krótko jestem młody,ale nie głupi. Czy uważasz że jak" teatr" to należy się ośmieszać i pokazywać to co jest brzydkie ? To ja chromolę taki teatr i takich" aktorów", bo pewnie byś chciała pokazać się nago ? Brrrr
młoda ale doświadczona
młoda ale doświadczona 19.01.2020, 16:50
A jak chcesz oglądać ładne to idź na wybory Miss, a jak chcesz oglądać prawdę i często brzydotę, bo takie bywa życie to do teatru. Czyli jak wydoroślejesz.
Katarzyna
Katarzyna 19.01.2020, 09:22
Maria robicie coś pięknego.Gratulacje i podziękowania dla całego ZESPOŁU. Byłam na wszystkich Waszych przedstawieniach. Raz po to, aby zobaczyć co i jak gracie, a dwa , aby dołożyć małą cegiełkę do pomocy innym. Dziękuję!
bis
bis 19.01.2020, 01:06
Byłam i miło spędziłam czas!
Też biłam brawo na stojąco...
Też biłam brawo na stojąco... 19.01.2020, 00:55
Sukcesem jest szczytny cel , i za to szacunek ,prawda jest taka że pełna sala to rodzina , znajomi , sąsiedzi osób dla których jest poświęcony dany spektakl..przychodzą bo głupio odmówić ,są owacje na stojąco.gdyby to był zwykły teatr wystawiający sztuki to po premierze może dwa spektakle , a więcej chyba że do pustych foteli , tak po cichu wszyscy to wiedzą i robią dobrą minę do kiepskiej gry , ja też robiłam i bardzo bobrze się z tym czułam mimo wszystko
nie kupuje tego
nie kupuje tego 19.01.2020, 10:07
do Też...: coś czuję, że zwykła zazdrość przez ciebie przemawia i jakieś osobiste animozje. Przecież to było już dziesiąte przedstawienie i za każdym razem tylko rodzina przychodzi? I jeszcze za to płaci? Przeciez trzeba wykupić cegiełkę.
uffffffffff
uffffffffff 19.01.2020, 00:53

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

przepis na sukces
przepis na sukces 19.01.2020, 00:39
Grają przy pełnej sali i pomagają!
smutne to
smutne to 19.01.2020, 08:21
No tak,ale na noworocznym spotkaniu starostwa do nagrody marszałka- Gryf -zgłasza się panią Ulę i ta ją dostaje,przykre to,bo nic się nie zmieniło ...
b
b 19.01.2020, 13:47
a kogo niby? To naprawdę jest teatr jak na warunki gryfiński, wiadomo. Lokalny, bez szału. no taki gryfiński.
wesoły
wesoły 19.01.2020, 10:09
Medal Gryfa ma i Maria Piznal i Urszula Kwietniewska-Łacny więc niech ci nie bedzie przykro!
tak to działa
tak to działa 19.01.2020, 00:19
Podobaja się to widzów mają.
myślenie nie boli
myślenie nie boli 20.01.2020, 07:56
A może dlatego,że w tym mieście nic nie ma,a ludzie jednak chcą rozrywki, byle jakiej, ale jednak odskoczni od codzienności! Nie pomyślałaś ?
wielbicielka
wielbicielka 18.01.2020, 23:51
Zawsze jak pamiętam to mają aplus!
Radna
Radna 18.01.2020, 22:44
Ha ha ha nie uczta duchowa. Tylu ludzi z tamtąd odeszło bo wstyd być w tym paszkwilu. A Jola mówiła że tylu mają widzów, no tak nigdy prawdy nie powie

Pozostałe