Tak w Gryfinie policjanci potraktowali chorego

  • 19.01.2020, 19:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Tak w Gryfinie policjanci potraktowali chorego
Policjanci zostali poproszeni o interwencję w bloku przy ul Kościelnej w Gryfinie. Najpierw podjechał tam radiowóz, a za chwilę karetka pogotowia. Do szpitala została odwieziona osoba.

O akcję zapytaliśmy policję.

-Interwencja dnia 8 stycznia 2020 r. przy ul. Kościelnej w Gryfinie nie miała charakteru kryminalnego, przestępczego. Natomiast ze względu na stan zdrowia osoby, do której skierowano służby, nie udzielam więcej informacji - informuje nas starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Policjanci odprowadzili mieszkańca Gryfina do karetki. Kiedy pacjent był już przekazany pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, funkcjonariusze po zrealizowaniu czynności służbowych, do których zostali wezwani, odjechali.  

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wawawa
wawawa 25.01.2020, 12:54
Czyli potraktowali tak jak trzeba. Pytanie czy był chory przed ich wizytą.
Klakier
Klakier 20.01.2020, 16:49
A co mieli za nim jechać do szpitala? czy może położyć się na oddział?
Psy do roboty
Psy do roboty 21.01.2020, 11:26
Nikotyńskiego trzeba wynieść!
hłehłe
hłehłe 20.01.2020, 16:15
Ocieplanie wizerunku?
jak potraktowali?
jak potraktowali? 20.01.2020, 14:18
Z godnością tym razem!
000
000 20.01.2020, 08:58
Największa zgroza policjantów? kamery
....
.... 20.01.2020, 08:56
domniemam, że gdyby nie świadkowie i kamery, to by go spałowali
no właśnie
no właśnie 20.01.2020, 10:00
ciebie trzeba spałować koniecznie debilu
...
... 20.01.2020, 16:12
nie szczekaj, pozwoliłem ci????
Obserwator
Obserwator 20.01.2020, 08:19
Można jeszcze napisać że przeprowadzili staruszkę przez jezdnię.
Takie woogie boogie
Takie woogie boogie 20.01.2020, 01:21
Po interwencji policji trafił do szpitala. I czemu mnie to nie dziwi ?
taka procedura
taka procedura 19.01.2020, 22:44
Skoro się źle poczuł to nie było wyjścia.
trudno sie dziwić
trudno sie dziwić 19.01.2020, 21:18
Coś policja tajemnicza w tej sprawie.
Jp
Jp 19.01.2020, 21:07
Teraz sie pucują żeby zmazać plamę po ostatniej wpadcę, cóż za genialni policjanci tak bardzo można na nich liczyć. Żal pisać taki artykuł, lepiej piszcie o swoich niepowodzeniach i o tym ile razy jeszcze bili a im się upiekło.
ambulans
ambulans 19.01.2020, 20:51
Chociaz raz potraktowali tak jak na to zasłużył.
dysk
dysk 19.01.2020, 20:08
Stała karetka czy ruszyła? Bo podczas jazdy nie można prowadzić reanimacji.
Edi
Edi 19.01.2020, 20:19
Ależ nieprawda - o ile istnieją możliwości prowadzenia reanimacji podczas transportu - jest to dopuszczalne od samego początku publikowania wytycznych ERC. Byłem ratownikiem ale pracowałem w Szwecji
Gość
Gość 19.01.2020, 20:02
W akcji brał Józio z dużo buzio😁
rumsztyk
rumsztyk 19.01.2020, 19:55
To była jakaś akcja pokazowa?
On
On 19.01.2020, 19:54
Teraz beda ich wybielac 😂
ciemka
ciemka 19.01.2020, 19:47
Czyli dobrze że był chory i to go uratowało.
na plus
na plus 19.01.2020, 19:45
Bardzo ładnie, że eskortowali chorego.

Pozostałe