Krzywy Las promowany po angielsku po obu stronach Atlantyku

  • 20.01.2020, 19:14
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Krzywy Las promowany po angielsku po obu stronach Atlantyku
Amerykańscy dziennikarze gazety "The New York Times" zwrócili ostatnio uwagę na rewelacyjny ich zdaniem Krzywy Las koło Gryfina. Ten pomnik przyrody został wymieniony też przez brytyjski "Daily Mail" jako jeden z dziewięciu magicznych lasów, które warto odwiedzić.

W filmie science fiction „Życie pozornie fikcyjne" sceny były kręcone właśnie w Krzywym Lesie. Tajemniczy las przyciąga coraz więcej ciekawskich oczu.

Często turyści w Gryfinie pytają jak tam dotrzeć. Warto byłoby pomyśleć o oznakowaniu tego miejsca – jak dotrzeć z Gryfina do Krzywego Lasu.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gosc
gosc 22.01.2020, 17:50
film czy zdjecia jasne, moga wyjsc fajne. Ale jak zjada sie turysci to beda nie lada rozczarowani ta dziura
BB
BB 21.01.2020, 20:59
Las był kiedyś. Dzisiaj to resztka. Bajkowe często koloryzowane foty z internetu wprowadzają ludzi w błąd. Wloką się z daleka i doznają wielkiego rozczarowania. Mały zaniedbany zagajnik w brzydkim otoczeniu. Przykro . Nie oszukujcie ludzi podkręcaną reklamą.
turystka
turystka 21.01.2020, 21:29
BB ma rację. To fakt, ze świetność ma za sobą bo został zaniedbany. Ja jeszcze pamiętam Krzywy Las z Lat 90-tych.
Polnische Wirtschaft
Polnische Wirtschaft 21.01.2020, 12:57
To jedyne coś... co Gryfino ma.... czym świat sie interesuje .Ten las fascynuje i jest niepowtarzalnym ewenementem w skali swiatowej...Niemieckie stacje emitowały wielokrotnie programy o nim.... Jednak stan jego i ochrona to haniebna wizytowka naszych władz... Szkoda bo to wielka turystyczna atrakcja.

gd
gd 21.01.2020, 12:33
tam już za chwilę nie będzie czego oglądać , chyba że kupę śmieci ...wstyd.
wstyd
wstyd 20.01.2020, 21:19
A władze nijak tego nie potrafią wykorzystać. Za logo wzięli sobie Międzyodrze, które należy do gminy Widuchowa!
I
I 21.01.2020, 01:11
Wszyscy należycie do Pana właściciela Kaczyńskiego
Knagulec
Knagulec 20.01.2020, 20:46
Kolbowy las
żałosne
żałosne 20.01.2020, 20:11
Niestety brak gospodarza dotyczy również Krzywego Lasu. Nazatrudniali plastyków, architektów, reaktywują zlikwidowaną przez siebie Promocję, a jak było dziadostwo tak jest dziadostwo. Zatopiona barka będzie symbolem sytuacji naszej gminy
:)
:) 20.01.2020, 20:02
Miejsce już jest w bardzo chu jo wym stanie... Niektóre wycięte itd.
Lasek zaniedbany
Lasek zaniedbany 21.01.2020, 07:23
Nikotyński musi odejść!
niestety
niestety 20.01.2020, 20:28
Miejsce jest dobre tylko zaniedbane!
omg
omg 20.01.2020, 19:55
Bo to naprawde dziwne miejsce!!!!

Pozostałe