Michał Chmielnicki nowym radnym

  • 23.01.2020, 04:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Michał Chmielnicki nowym radnym Zdjęcie pochodzi z facebookowego profilu Michała Chmielnickiego.
-Dziękuję wszystkim, którzy oddali swój głos zarówno na mnie, jak i na pozostałych kandydatów. Jest mi niezmiernie miło, iż to akurat moja osoba została obdarzona waszym zaufaniem. Postaram się dołożyć wszelkich starań, aby działać w interesie mieszkańców gminy i rzetelnie wypełniać swoje obowiązki – napisał na swoim facebookowym profilu Michał Chmielnicki, wygrał wybory uzupełniające.

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Banie odbyły się 12 stycznia 2020 r. Głosowało 110 osób na 394 uprawionych w 1. okręgu wyborczym. Frekwencja wyniosła zatem 27,92%.

Nowym radnym został 37-letni Michał Jan Chmielnicki zgłoszony przez KWW Leszka Borkowskiego. Zdobył 76 głosów.

W wyborach uzupełniających startowali także:

- Kazimierz Łukasik lat 69 (zgłoszony przez KWW Kazimierza Łukasika) – uzyskał 17 głosów,

- Iwona Prybacka lat 39 (zgłoszona przez KWW Inicjatywa Samorządowa), na którą oddano 17 głosów.

 

Michał Chmielnicki zastąpi w Radzie Gminy Banie Tadeusza Kufla, który zmarł w październiku 2019 r.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

oglądałem sesję
oglądałem sesję 31.01.2020, 12:24
Dzisiaj zożył przysięgę!
karbid
karbid 24.01.2020, 15:00
Teraz wójt będzie pisał peany na swój temat aby się dowartościować?
Henio
Henio 24.01.2020, 14:06
Dziekujemy panu wojtowi za to ze dba o mieszkańców i walczy o nasze sprawy. Oby tak dalej. Panu nowemu radnemu tez wszystkiego dobrego.
chach
chach 24.01.2020, 14:19
Areczku nie pocieszaj się w tak prymitywny sposób.
Henio
Henio 24.01.2020, 14:06
Dziekujemy panu wojtowi za to ze dba o mieszkańców i walczy o nasze sprawy. Oby tak dalej. Panu nowemu radnemu tez wszystkiego dobrego.
Henio
Henio 24.01.2020, 14:06
Dziekujemy panu wojtowi za to ze dba o mieszkańców i walczy o nasze sprawy. Oby tak dalej. Panu nowemu radnemu tez wszystkiego dobrego.
koniec czasów krótkich spodenek
koniec czasów krótkich spodenek 24.01.2020, 13:51
Skończyła się ochronka dla chłoptasia Areczka za piłeczką latającego.
tylko wstyd taki wójt
tylko wstyd taki wójt 23.01.2020, 21:06
Porażka zarozumiałego wójta Areczka który zamiast zajmować się gminą woli biegać za szmacianą kulą w krótkich spodenkach.
nadzieja
nadzieja 23.01.2020, 17:47
Mam nadzieję, że idzie nowe!
wieslaw
wieslaw 23.01.2020, 17:30
Panie Michale gratuluję zwycięstwa i wierzę w aktywne działanie na rzecz naszej społeczności. Liczę, że młodość i chęć zmian będą nakręcały do działania. Może swoją aktywnością wpłynie pan na obecnych radnych i zaczną coś działać bo rok minął a postępów brak. A może złoży pan wniosek o podwyżkę diety bo te 200zł za komisję i później 200 za sesję to za mało, niektórzy nie odezwali się nawet raz.
wieslaw
wieslaw 23.01.2020, 15:48
Panie Michale gratuluję zwycięstwa i wierzę w aktywne działanie na rzecz naszej społeczności. Liczę, że młodość i chęć zmian będą nakręcały do działania. Może swoją aktywnoscią wpłynie pan na obecnych radnych i zaczną coś działać bo rok minął a postępów brak. A może złozy pan wniosek o podwyżkę diety bo te 200zł za komisję i później 200 za sesję to za mało, niektórzy nie odezwali się nawet raz, nie mowiac o rzeczowej dyskusji
radniak
radniak 23.01.2020, 11:21
Niepieściński musi odejść!
emc2
emc2 23.01.2020, 10:47
Widocznie już mają dosc pana wójta ze nei głosuja na jego kandyda! Nie dziwię się!
ja
ja 26.01.2020, 19:09
emc2 zastanów się co piszesz ludzie zawsze głosują za tym kogo bardziej znają a za tym co mógł by coś zrobić , a ty piszesz że mają dość wójta nie wiem co wy od niego chcecie bo ja uważam że jest dobrym wójtem
Pytający
Pytający 23.01.2020, 09:10
To ten radny zastąpi Wojciecha D. ?
Grzegorz
Grzegorz 23.01.2020, 06:59
No i bardzo dobrze. Nareszcie ktoś młody.

Pozostałe