Walentynki, czyli drugi zjazd par, które połączyła miłość do nauki

  • 23.01.2020, 15:00
  • Źródło: Mateusz Lipka rzecznik Prasowy ZUT w Szczecinie
Walentynki, czyli drugi zjazd par, które połączyła miłość do nauki TAMA studio (dost.)
-Nasze walentynkowe spotkanie staje się powoli tradycją. Po raz drugi zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkie pary, które zakochały się w sobie podczas studiów, czy poznały się w pracy na uczelni. Mile widziani są również obecni studenci oraz pracownicy Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, którzy chcą razem z nami celebrować ten wyjątkowy wieczór – powiedziała Kinga Wełyczko, kierownik Biura Promocji ZUT.

„ZUT tworzy pary” – pod takim hasłem 14 lutego br. odbędzie się drugi zjazd par, które poznały się w murach Politechniki Szczecińskiej, Akademii Rolniczej oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Organizatorem wydarzenia jest Biuro Promocji ZUT.


Tym razem Biuro Promocji ZUT zaprasza wszystkie zakochane pary do Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT (Jagiellońska 20-21). Początek wydarzenia o godz. 17.00.

Tak jak w ubiegłym roku, przygotowaliśmy mnóstwo ciekawych atrakcji m.in. sesję fotograficzną na tle miłosnej ścianki z kolorowymi balonami i dekoracjami walentynkowymi, słodkie przekąski, pamiątkowe albumy oraz konkursy z cennymi nagrodami. Do wygrania będą m.in. vouchery do SPA, bilety do kina, czy do teatru – zapowiedziała Kinga Wełyczko.

Dodatkową atrakcją będzie muzyka na żywo. W klimat walentynkowego wieczoru, zakochanych wprowadzi zespół Guilty Fox, Magdalena Borowiecka oraz Radosław Winczewski.

Podczas spotkania zakochane pary wysłuchają dwóch wykładów.

Prof. Agata Markowska – Szczupak opowie o teorii doboru płciowego i jej wpływie na tworzenie związków przez ludzi. Uczestnicy dowiedzą się co decyduje o atrakcyjności partnera i w jaki sposób kształtują się nasze preferencje płciowe.

Natomiast prof. Iwona Wiśniewska – Salamon podpowie parom co jeszcze mogą zrobić, żeby ich związek był szczęśliwszy i trwalszy.

Późnym wieczorem o godz. 21.30 rozpocznie się wspólna zabawa taneczna w Centrum Kultury Studenckiej PINOKIO.
 

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy przesłać e-maila na adres [email protected], w treści podając imię i nazwisko swoje oraz partnera. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zakochanych, którzy dodatkowo chcieliby znaleźć się w pamiątkowym albumie, organizatorzy proszą o przesłanie do 31 stycznia br. wspólnego zdjęcia z krótkim opisem ich miłosnej historii.
Udział w walentynkowym wieczorze jest bezpłatny. Więcej informacji znajduje się na stronie walentynki.zut.edu.pl.

Źródło: Mateusz Lipka rzecznik Prasowy ZUT w Szczecinie

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rzepak
rzepak 23.01.2020, 18:01
Nikoreński musi odejść!
halo
halo 23.01.2020, 15:39
Ale tu prawdopodobnie chodzi o chuć!
Wesele Wyspiańskiego
Wesele Wyspiańskiego 23.01.2020, 17:36
chudź do mnie i nie godoj!

Pozostałe