Biedroń przyjeżdża do Gryfina

  • 23.01.2020, 17:16
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Biedroń przyjeżdża do Gryfina
Robert Biedroń pojawi się u nas jako kandydat na prezydenta. Do Gryfina przyjedzie w sobotę 25 stycznia 2020 r. Będzie gościł od godz. 11 w restauracji Wenecja, mieszczącej się przy ul. Krasińskiego 82 na Górnym Tarasie.

Organizatorem jest #KOMITETYBIEDRONIA

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (112)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

łuuuuuuuuuuuu
łuuuuuuuuuuuu 26.01.2020, 10:11

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

pytam
pytam 25.01.2020, 16:21
Co komuchy mogą zafundować motłochowi?
ja
ja 27.01.2020, 07:47
to co po wojnie .Likwidacja analfabetyzmu(tym razem politycznego)powszechna opieka zdrowotna ,bezpłatny dostęp do nauki itp.To wszystko obecnie jak najbardziej na czasie
łowca debili
łowca debili 25.01.2020, 10:35
Pikuś jest zdecydowaną jedynką!
tolerancja
tolerancja 25.01.2020, 08:12
Popultaliście się już gamonie ? Postraszyliście ? Tylko kto się boi ? Ci co chcą przyjść i posłuchać,to i tak przyjdą, a Wy ludzie wierzący, ludzie kościoła ,dajcie przykład nienawiści swoim dzieciom...
ort
ort 24.01.2020, 22:55
Że nie znikną z politycznej sceny lokalnej, jestem pewien - mieszkamy bowiem na tzw. Ziemiach Odzyskanych, czyli w wielkiej donicy, do której przesadzono naród ze Wschodu i innych miejsc, wyrywając korzenie, podlewając zatruta wodą PRL-u, przez co roślina jest słabsza niż w na południu czy na ścianie wschodniej. Wszelkie mapki, dane, analizy wykazuja głosowanie na tych ziemiach za lewicą lub lewicowym centrum oraz największą przestępczość przy najmniejszej religijności (woj. zachodniopomorskie ma ją najmniejszą i np. największy % rodzin konkubenckich).
ja
ja 25.01.2020, 06:23
odezwał się "miłosierny samarytanin"Nie na "tzw"ziemiach odzyskanych " tylko na ziemiach odzyskanych.Ludność ze wschodu (za przeproszeniem)Nie potrafiła skorzystać z ubikacji ,wanny.Dopiero "zatruta woda" PRLu nauczyła ich tego i wiele innych rzeczy cywilizacyjnych.Najmniejsza religijność ? sam sobie odpowiedziałeś! %rodzin konkubenckich ,pedofilia,narzucanie katolickiej moralności.z tą przestępczością to nie tak.W-wa łapówka nadprezesa ,skok wołomin,get bank ,kryształowy banaś loty kuchcińskiego itp to wszystko tereny rdzennej Polski(w/g ciebie).chyba dotarło?
Kozakiewicz
Kozakiewicz 24.01.2020, 22:15
I tak zbierze dużo głosów w Gryfinie!
JJ
JJ 25.01.2020, 16:24
Idziesz o zakład?
onej
onej 24.01.2020, 22:12
Juz widac, że będzie ciekawie.
AJWAJ ALELUJA I DOP PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DOP PRZODU 24.01.2020, 21:15
WUJA ROBERTA POLSKI NIE OPLUJE BO JEJ JUZ DAWNO NIE MA HA HA AH TAK HETERYCY RZADZILI jaruzele DUDY KWACHY BOLKI I INNE PERDZIOŁKI HA HA HA W CZYM PEDZIO JEST GORSZY OD NICH HA HA AH JA CI POWIEM W NICZYM NIE JEST IMPULSYWNY JEST WYWAŻONY DZIAŁA METODYCZNIE WALI MNIE KOGO RUCHA I W CO HA HA AH TO CO OBIECAŁ TO SPEŁNIŁ POMIMO JEGO UŁOMNOSCI PEDALSKICH AH AHAH KUR WA NIE MOGĘ TEGO PRZEŁKNAC HA HAAH ALE JEST SŁOWNY I CO NAJCIEKAWSZE PRWADZIWY powiedział ile za miejce na liśce się płaci a nie jak reszta hipokrytów W POLINIE TEN PROGRAM TAKI MA TROCHĘ OD *** STRONY HA HA AH ALE JA TAM GO NAPROSTYJĘ HA HA AH
Pikuś
Pikuś 24.01.2020, 20:06
Debile. Co ma wspólnego to co gość potrafi z tym co robi prywatnie? Kaczyński nie ma żony rodziny prawa jazdy i konta w banku! I mówi wam półgłówki jak macie wychowywać i uczyć dzieci mówi wam jakie mają być przepisy drogowe itd! A żony nie ma bo prawdopodobnie nie lubi kobiet....woli koty! Zoofil!!!
Wwo
Wwo 24.01.2020, 22:19
A co ma wspolnego z tym artykulem kaczynski,¡?
Pikuś
Pikuś 24.01.2020, 19:59
A mi się gość podoba. Nie jest umoczony w żadne układziki i afery. W dwie kadencje z zapyziałej dziury jakim był Słupsk zrobił miasto, pogonił darmozjadów i raptem okazało się ile kasy jest w budżecie miasta. Nasz leniwy burmistrz powinien u niego brać korepetycje z zarządzania.
Zapoznaj, zaproś, zapodaj
Zapoznaj, zaproś, zapodaj 25.01.2020, 09:27
Jak ci się podoba to do dzieła!
Wwo
Wwo 24.01.2020, 22:40
Bo to twoja wersja pederasty pikus ***
RRR
RRR 24.01.2020, 20:53
Umoczony jest w co innego ;)
Wenecja tonie
Wenecja tonie 24.01.2020, 19:51
Jako lokal , Wenecja straci duuużo klientów , i bardzo dobrze
Czerwonazaraza
Czerwonazaraza 24.01.2020, 19:19
To sie w glowie nie miesci pederaste dali na Prezydenta ahhahahaahahah kacapa pedaliche
jeszcze tylko 4 miesiące
jeszcze tylko 4 miesiące 24.01.2020, 18:56
Anioł przekazuje wiadomość dla Donalda Trumpa, Władimira Putina i Jarosława Kaczyńskiego:
- Za 4 miesiące będzie koniec świata. Musicie to przekazać ludziom.
Trump wraca, zwołuje Amerykanów i mówi: mam dla was dwie informacje, dobrą i złą, pierwsza jest taka, że Bóg istnieje, a druga, że za pół roku koniec świata, więc się pomódlmy. Putin mówi z kolei: mam dwie złe informacje, że Bóg istnieje, a za pół roku koniec świata.
Kaczyński zwołuje Polaków i mówi: mam dwie dobre informacje. Bóg istnieje, a my rządzimy do końca świata.
Pikuś
Pikuś 24.01.2020, 20:00
Źle. Kaczor mówi - Rozmawiałem z Bogiem!
500 $ +
500 $ + 24.01.2020, 18:21
Panie Burmistrzu !!!!!!!!!!! Wiadomo ZARAZA ? AIDS ?? HIV ??? Jak go zwał , nie POwinien być wpuszczany do Wolnego Miasta Gryfina z dostępem do rzeki tzw. ODRY (Regalicy ?) Mam na względzie!!! Pana Biedronia , jego mężo-żonę i towarzyszkę z cholera wie skąd ? Kotulinę. N, PO ,PZPR , LSD ???? Ona chyba reklamuje Vibratory ???
Natura
Natura 24.01.2020, 19:13
Zorganizowac protest kolo wenecji i pogonic legalnego gnoja zboczonego on zagraza naszemu srodowisku.Bez wstydnik zboczony no jak mozna cos pchac sobie do duupy nie czaje lub lizac jaja
Mła
Mła 25.01.2020, 15:15
Zagraża waszemu środowisku? A czego to tak się obawiasz? Masz skrycie ochotę spróbować seksu z facetem i boisz się że wyjdzie to na światło dzienne ? Biedaku...
Pikus
Pikus 24.01.2020, 20:08
Ty pchasz sobie trociny do głowy. Też nie czaję jak tak można .... Ale komunię od klechy co przed chwilą macał ministranta po jajach łykasz bez szemrania i ci smakuje pajacu!!! Hahahaha
kod
kod 24.01.2020, 21:50
prokurator cię znajdzie kodziarzu!!!!!!!!!!!!
Wuja
Wuja 24.01.2020, 17:34
Rabiej poinstruuje zapewne jak opluwa się Polskę w PE. Prawdę mówi jak się pomyli. Chachmęt i picer prawie tak dobry jak Donald.
zawsze mam serce po lewej stronie ha ha ah ajwaj aleluja i do przodu
zawsze mam serce po lewej stronie ha ha ah ajwaj aleluja i do przodu 24.01.2020, 16:10
roberta chyba wpadnę na polemikę razem uzgodnimy jak wyruchać *** i spółkę ha ah ah
DAEREK TWÓJ PARTNER Z SLD HA HAAH
DAEREK TWÓJ PARTNER Z SLD HA HAAH 24.01.2020, 17:36
NIEKTÓRZY NIE ŁAPIĄ SA DWIE PÓŁKULE MÓZGU HA AH AH ALE SERCE ZAWSZE PO LEWEJ STRONIE HA HA HA TAKI MASONSKI DRYG HA HA AH ŻRTUJE OCZYWISCIE HA HA AH
Normalny Polak
Normalny Polak 24.01.2020, 15:58

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Normalny Polak
Normalny Polak 24.01.2020, 15:49

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Andrzej
Andrzej 24.01.2020, 15:39
Opowiem wam kawał sklepowy:
-Jak nazywa się żona Biedronia?
-Biedronka!!!!
heh
heh 24.01.2020, 18:14
Dowcip dobry! Zoologiczny :)
Miś
Miś 24.01.2020, 19:44
Zoologia to jeden z odłamów lgbtz.
lewicowiec
lewicowiec 24.01.2020, 15:31
Mam lewicowe poglądy więc pójdę posłuchać kandydata, który ma reprezentowac lewice w wyborach na prezydenta. To mój patriotyczny obowiązek uważam.
Jura
Jura 24.01.2020, 17:14
Idz i sie odwruc poczujesz go jak bedzie wchodzil

Pozostałe