Nie dałem rady dojechać na nagrobek matki - skarży się inwalida na stan alejek cmentarnych

  • 23.01.2020, 18:09
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Nie dałem rady dojechać na nagrobek matki - skarży się inwalida na stan alejek cmentarnych
Witam, przyjechałem z dzieckiem na Dzień Babci na gryfiński cmentarz zapalić znicz, a że poruszam się na wózku inwalidzkim, nie dałem rady dojechać na nagrobek matki. To co zobaczyłem, to tragedia po prostu, trzeci swiat. Przebyłem siedemset kilometrów, żeby postać przed kaplicą, bo dalej nie było możliwości podjechać na wózku - pisze do nas czytelnik.

To już drugi list w tej sprawie w ciągu ostatniego tygodnia. Mieszkańcy Gryfina narzekają, że przez cmentarz trudno przejść w niektórych miejscach pieszo. 

Na sesji Rady Miejskiej w Gryfinie w grudniu ubiegłego roku burmistrz Mieczysław Sawaryn obiecał, że nowe alejki na cmentarzu powstaną. Trzymamy za słowo.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

myszka
myszka 27.01.2020, 21:44
Po cichu, podstępnie, bez konsultacji ze społeczeństwem. Na wydrę.Taki mamy teraz zarzad
Gość
Gość 27.01.2020, 10:14
Łatwo o skręcenie kostki. Stan jest opłakany
krótko
krótko 24.01.2020, 13:53
Po prostu Gryfino nie ma gospodarza!
ja
ja 24.01.2020, 09:13
bez przesady .są alejki utwardzone i wystarczy .a co asfalt lub betonowa dżungla .to cmentarz a nie autostrada
Ela
Ela 26.01.2020, 10:16
A po deszczu próbowałeś się przedostać do grobu swoich bliskich?
ja
ja 27.01.2020, 07:49
jak najbardziej i nie było błota
Benio
Benio 24.01.2020, 07:29
Nikotyński musi odejść!
Pikuś
Pikuś 24.01.2020, 00:22
Nie trzeba pisać do gazety tylko trzeba zadzwonić do gminy że osoba na wózku ma problem z przejechaniem. Podać adres i czekać. 😜 A jak nie przyjadą to 112 że osoba ugrzęzła i prosi o pomoc . Proste?
Jo
Jo 24.01.2020, 00:44
Ty jestes prostaku od biedronia pedala?
Do Jo
Do Jo 24.01.2020, 09:46
Za to ty jesteś od tego, co to prosi,żeby nie mówić nikomu ?
Człowieku w tym mieście macie gorszych nawet, bo zboczonych, tylko właśnie oni NIE MÓWIĄ NIKOMU .
fati
fati 23.01.2020, 23:01
Ten chodnik na zdjęciu to symbol niegospodarności w tej gminie.
K.N
K.N 24.01.2020, 19:21
Mam groby na tym cmentarzu , opłaty macie b.niskie.Jestem z poza Gryfina ,ale to co obserwuję w porównaniu do innych miejsc jest ok.Pozdrawiam
kaplica w ruinie
kaplica w ruinie 24.01.2020, 09:57
I dlatego Nikiciński musi odejść!
tan kurwidoł poraża coraz bardziej ha ha ah
tan kurwidoł poraża coraz bardziej ha ha ah 23.01.2020, 20:44
a nie pisałem wam sarkastycznie ze mnietek zrobi wyciag krzesełkowy jak na snierzkę tylko w trzeciej kadecji ha ha ah
No i deptak ale nie mogą pozyskać środków.
No i deptak ale nie mogą pozyskać środków. 26.01.2020, 05:17
Wyciąg i tężnie.
Ela
Ela 26.01.2020, 10:17
Słyszałam o tych tężniach. To było żenujące.
do wczoraj 22.44
do wczoraj 22.44 24.01.2020, 08:02
Nooooo, tężnie też będą .....
porzućcie wszelką nadzieję
porzućcie wszelką nadzieję 23.01.2020, 19:09
Jak Mietek obiecał to PiSda
synonimek
synonimek 23.01.2020, 21:00
no i wPISdu
jak arbuz
jak arbuz 23.01.2020, 20:52
I to wielka!
kruk
kruk 23.01.2020, 18:43
Cmentarz za czasów Sawaryna został bardzo zaniedbany.

Pozostałe