Robert Biedroń w Gryfinie [FOTO]

  • 25.01.2020, 11:24
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Robert Biedroń w Gryfinie [FOTO]
-Jestem tu po to, żeby powiedzieć, że nie musi tak być, jak jest teraz - takimi słowami kandydat na prezydenta Polski Robert Biedroń rozpoczął swoje dzisiejsze spotkanie z mieszkańcami Gryfina.

Robert Biedroń przyjechał do Gryfina w sobotę 25 stycznia 2020 r. Spotkanie zorganizowano o godz. 11 w restauracji Wenecja, mieszczącej się przy ul. Krasińskiego 82 na Górnym Tarasie.

Kolejną relację opublikujemy po zakończeniu wizyty Roberta Biedronia w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (124)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

idzmu za sw tykwą roberta jeruzalem co go PIS DA W OCZY KOLE HA HA AH…
idzmu za sw tykwą roberta jeruzalem co go PIS DA W OCZY KOLE HA HA AH da 27.01.2020, 23:08
ja tam juz widziałem sporo proroków ah ah ah co nie wiele zmieniło w tym kurwidole polinem zwanym ha ha ah https://youtu.be/t9Nn9pcKGj8 ha ha ah https://youtu.be/bXXSj7Dcs6o ha ha ah
koniec kropka
koniec kropka 27.01.2020, 22:33
Mamy demokrację zatem kazdy mysli, mówi i pisze co chce!
Izabell
Izabell 27.01.2020, 21:38
W badaniach SW Research dla Rzeczpospolitej Biedroń ma 7,4 %. Rozpoczął kampanię więc zacznie mu rosnąć.
ja
ja 27.01.2020, 07:30
nie wiem skąd te negatywne komentarze.Przecież nadprezes o tej samej orientacji sexualnej a suweren go uwielbia
fakty
fakty 26.01.2020, 22:39
Duża popularność artykułu o wizycie pana Biedronia świadczy że jest popularny w Gryfinie!
radze
radze 27.01.2020, 21:36
Nie ogłaszajcie wyników wyborów zanim się one nie odbędą!
wyrobiony politycznie
wyrobiony politycznie 26.01.2020, 18:27
Miło widzieć kogoś sensownego na tym portalu.
że hoho
że hoho 26.01.2020, 10:22
No proszę jak biedronisci pracują, zgłaszają i w rezultacie wymuszają usuwania niewygodnych im komentarzy. A gdzie wolność wypowiedzi?
Głos ludu
Głos ludu 26.01.2020, 07:32
Dużo starszych ludzi. Dziwne, bo starsi mają najczęściej tradycyjne poglądy. Oni naprawdę go popierają, czy bardziej chodzi o obronę emerytur aparatu komunistycznej władzy.
tak
tak 26.01.2020, 01:03
Chej gej
ho ho ho
ho ho ho 26.01.2020, 00:07
Wszystkie posłanki i europoseł Wiosny w Gryfinie! Ale zaszczyt nas kopnął!
:))
:)) 25.01.2020, 23:02
To członkowie Klubu Seniora będą się teraz spotykać w Wenecji?
ognisty Włoch
ognisty Włoch 26.01.2020, 00:08
Nie w Wenecji, tylko w Mediolanie!
Polak
Polak 25.01.2020, 23:02

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Andrzej Juda
Andrzej Juda 25.01.2020, 22:54
W roku 2040 tak się będzie mówiło: 
" Osoba ta w latach 2015-2020 wspólpracowała z postkomunistyczną władzą PiS, była więc konfidentem, złodziejem, łgażem, nieukiem, nieudacznikiem i chamem"
pyt.
pyt. 25.01.2020, 21:56
Banery z baru czy zostały przywiezione. Czy zostały?
Japuszko
Japuszko 25.01.2020, 20:45
Pani Poseł to taka gruszeczka trochę...c nie?? Fajnie!!
Ulrik
Ulrik 25.01.2020, 19:51
Ale niektórym gul skoczył jak widzę po komentarzach!
Cześć
Cześć 25.01.2020, 20:01

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

fuj
fuj 25.01.2020, 20:03
Obrzydliwy wpis. Administratorowi zgłaszam!
Sauron
Sauron 25.01.2020, 19:30
Niech sie za bardzo nie napina bo bedzie kleks w stringach
Kopiij
Kopiij 25.01.2020, 19:49
Sauron, ale błysnąłeś intelektem? A może tak coś o konstytucji napiszesz? Czy to za trudne słowo dla ciebie?
Sauron
Sauron 25.01.2020, 20:43
W konstytucji jest Napisane malzenstwem jest kobieta i mezczyzna cos jeszcz bo nie mam czasu?
księżyc
księżyc 25.01.2020, 22:08
Sauron to szanuj ta Konstytucję, ale wszystkie jej zapisy!
Lena
Lena 25.01.2020, 19:12
Przestańcie promować tego oszusta politycznego. Biedroń to najmniej wiarygodny polityk w Polsce. Pan Biedroń , oszukał w sprawie wyborów do PE i nic tego nie zmieni. Niech wykaże jakie obietnice spełnił będąc prezydentem miasta. Dowód na małym organizmie może dać podstawy (nam wyborcom) do myślenia o zagłosowaniu o wybraniu na większym forum. Ale jeżeli ktoś się nie sprawdził w zarządzaniu małym mieniem, kto powierzy mu większe. Stary cwaniak Czarzasty wiedząc że nikt z obecnie odświeżonych lewicowych struktur byłej PZPR i SLD nie ma szans na prezydenturę wystawił na pośmiewisko Biedronia który łyknie tą propozycję bez najmniejszej refleksji utwierdzony nią o swojej wyjątkowości i wielkości. Większych jaj Polska nie widziała .Totalna opozycja robi wszystko aby obecny prezydent wygrał w pierwszej turze !!!!!!
:))
:)) 25.01.2020, 23:05
Co do tych jaj, to ma Pani rację...
Lok
Lok 25.01.2020, 19:07
Szkoda że nie wiedziałem o spotkaniu :(
fakt
fakt 25.01.2020, 19:50
Fakt, mało ropowszechnione i w ostatniej chwili.
myszka
myszka 25.01.2020, 22:09
Może organizatorom zależało aby sami swoi przyszli?!
Jolka.
Jolka. 25.01.2020, 19:06
Po zdjęciach widać że to było spotkanie emerytów i rencistów.

Pozostałe