Przyjeżdża do nas prezydent Andrzej Duda

  • 26.01.2020, 11:42
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przyjeżdża do nas prezydent Andrzej Duda
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda w czwartek 30 stycznia 2020 r. złoży wizytę w województwie zachodniopomorskim. Najpierw odwiedzi Stargard. Potem przybędzie do Nowego Czarnowa koło Gryfina. Tam o godz. 16 weźmie udział w uroczystości podpisania kontraktu na budowę dwóch bloków gazowo-parowych w Elektrowni Dolna Odra. W Nowym Czarnowie planowane jest wystąpienie prezydenta RP.

Na razie nie mamy jeszcze informacji, czy prezydent znajdzie czas aby spotkać się i porozmawiać z mieszkańcami naszego powiatu.

Wiemy natomiast, że o godz. 18.15 Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami powiatu pyrzyckiego w Szkołe Podstawowej im. Leonida Teligi w Pyrzycach.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (82)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bet
Bet 30.01.2020, 16:23
Ciekawe czy w ogóle wie co będzie podpisywać?
niunia77
niunia77 30.01.2020, 16:01
nie potrzebujemy w naszym mieście złodzieja i kłamcę
gryfinianka
gryfinianka 30.01.2020, 14:00
Może nie dowali jak Komoruski i nie będzie pozdrawiał mieszkańców Gryfic ;P
ruski
ruski 29.01.2020, 14:20
przyjedzie i będzie gadał jak nie prezydent Polski,tylko jak Goebbels do motłochu obiecując gruszki na wierzbie ,niech powie co się stało z pieniędzmi zarezerwowanymi na zakup helikopterów od Francuzów.
kika
kika 30.01.2020, 16:24
po co on tu przyjechał żeby pokazać jaki to on władczy a tak naprawdę nic nie robi niech lepiej weżmie się za pomaganie dzieciom upośledzonym i ich rodziocom, którzy potrzebująś pomocy
ruski
ruski 29.01.2020, 14:12
a po co ten długopis przyjeżdża,niech spada !!!
HRABIA VON KROLOCK  HA HA AH
HRABIA VON KROLOCK HA HA AH 28.01.2020, 15:26

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Mam dość
Mam dość 28.01.2020, 14:16
To jest człowiek, który tylko pełni funkcję prezydenta. Prezydent musi mieć "jaja" żeby być prezydentem a nie pozerem.
do pomyślenia
do pomyślenia 27.01.2020, 22:06
Mamy kierowniczą role partiii jej wodza nad przydentem, który stał się jego podnóżkiem, nad stanowiącym popychadło rządem, nad parlamentem i sądami , które mają służyć interesom partii - taką opinię wyrazi nie byle kto bo prof. Roman Kuźniar (Uniwersytet Warszawski).
Lech W.
Lech W. 27.01.2020, 21:45
Jestem za, a nawet przeciw...!
Paola
Paola 27.01.2020, 21:15
Ciekawe czy w przemówieniu będa jakieś watli gryfińskie.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.01.2020, 20:46
kampania kampanią ale i tak wybiora prezydenta na posiedzeniu knesetu w krakowie ha haah ten teatrzyk tak ma ha ha ah w polinie sa dwie frakcje sefardyjscy od szudrisia i aszke nazi od stamblera ha ah ah
taki czas
taki czas 27.01.2020, 20:34
Kampania prezydencka w toku!
chwdp
chwdp 27.01.2020, 20:27

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Nowogródzki
Nowogródzki 27.01.2020, 20:23
Niech zabierze długopis
hmm...
hmm... 27.01.2020, 14:37
Jak by nie było zaszczyt Gryfino kopnie!
teren zapowietrzony
teren zapowietrzony 27.01.2020, 17:09
Gryfino to notariusz @drian omija z daleka. Będzie się jedynie przyklejał do "sukcesu" czyli od dawna wiadomej konieczności budowy nowych bloków w miejsce starych wyeksploatowanych węglowych.
O
O 27.01.2020, 13:34
Niech lepiej poduczy sie ze znajomosci i poszanowania Konstytucji, zamiast wozic sie na koszt podatnikow i udawac ze to nie jest kampania wyborcza.
Dan
Dan 27.01.2020, 10:12
Ostrzezcie tylko SOP, zeby nie pedzili po Luzyckiej, bo skonczy sie to wypadkiem, przy tak prostej nawierzchni!!!! To zagrozenie bezpieczenstwa w ruchu ladowym. Przy przy okazji niech prezydent zobaczy, jakich tu mamy sprawnych samorzadowcow, dbajacych o dobro mieszkancow!!!!!
mieszko
mieszko 27.01.2020, 08:27
Ale w naszym powiecie komuchów widać po wpisach
mieszko
mieszko 27.01.2020, 07:46
Ale w tym powiecie komuchów widać po wpisach
bzyk
bzyk 27.01.2020, 13:41
zwłaszcza prokuratora stanu wojennego Piotrowicza, dzielnego wojownika PISu
ja
ja 27.01.2020, 07:23
co za gostek na zdjęciu z budyniem .Czyżby dłigoletni działacz związkowy z dolnej?jakoś nie pamiętam twarzy.

Pozostałe