Biedroń: Prezydenta nie wybieramy sobie do łóżka, ale żeby dobrze rządził [WIDEO]

  • 26.01.2020, 12:31
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Biedroń: Prezydenta nie wybieramy sobie do łóżka, ale żeby dobrze rządził [WIDEO]
-Jaki ma pan pomysł, żeby przekonać do siebie wyborców? Proszę spojrzeć, jak mało na tym spotkaniu jest młodych ludzi. Jak zamierza pan ich zachęcić, żeby zagłosowali właśnie na pana? - pytała kandydata na prezydenta Polski podczas spotkania w Gryfinie nauczycielka liceum.

Co odpowiedział w sobotę 25 stycznia 2020 r. w Gryfinie Robert Biedroń? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego nagrania:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zetor
zetor 27.01.2020, 18:10
Jak zwykle lewactwo pluje miłością, bez zastaniwienia, a wystarczy mieć trochę rozumu żeby zrozumieć negatywne konsekwencje orientacji seksulanej.
Kicia
Kicia 27.01.2020, 18:49
Odczep się już zetorze od pana Kaczyńskiego!
apolityczna
apolityczna 27.01.2020, 17:56
W sobotę Biedroń odniósł się do piątkowej debaty "Czy czas zakazać rozwodów?" organizowanej przez fundację Instytut Ordo Iuris oraz katolickie pismo "Polonia Christiana". Warto było posłuchać.

praw
praw 27.01.2020, 18:21
Trzeba pamiętać, że każdy kto odchodzi od swojej żony i bierze inną popełnia cudzołóstwo. I każda, która odchodzi od męża i wiąże się z innym popełnia grzech cudzołóstwa.
Seks daje życie a Bóg śmierc
Seks daje życie a Bóg śmierc 28.01.2020, 17:28
Mało rozumiesz, a o Biblii i naukach Boga nie masz zielonego pojęcia. Co oznacza cudzołożenie? Czy mężczyzna spółkujący z kochanką stanu wolnego albo z prostytutką cudzołoży ? Według Biblii NIE. Z cudzołóstwem mamy do czynienia gdy mężczyzna (obojętnie jakiego stanu) spółkujez mężatką. On korzysta z łoża cudzego, należacego do innego mężczyzny. i zajętego. U kobit to jest Qre STWO i karane jest ukamionowaniem, daniem gardła, spaleniem na stosie. Taaaakie rownouprawnienie w religiach z z pnia Jahwe czyli judaizmie, chrześcijaństwie i islamie. W chrześcijaństwie te dziasiaj prymitywne obyczajezłagodniały w starciu z Gotami a potem w mniejszym stopniu ze Słowianami.. Moi katopatrioci seks to dobro i przyjemność.
Zboczek
Zboczek 27.01.2020, 14:24
Ciekawe kto będzie pierwsza dama czy może damem jak to wybiora emigruje
Biała dama
Biała dama 27.01.2020, 18:51
Pewnie znowu jakaś niemowa
:(
:( 27.01.2020, 14:37
Aleś dowcipny! Jak szczypiorek na wiosnę.
Smaczek
Smaczek 27.01.2020, 11:05
Od dziś specjalność Wenecji to ciepłe kakałko
Łóżko
Łóżko 27.01.2020, 09:56
Głodnemu chleb na myśli.
Pantofel ...
Pantofel ... 27.01.2020, 09:17
Wanda, uspokój rodzinkę.
pi***
pi*** 27.01.2020, 00:27
**********************************
zgoda
zgoda 26.01.2020, 22:40
Bo dobra nauczycielka jest jak aktorka. Musi wzbudzić zainteresowanie a nie senność.
brawo
brawo 26.01.2020, 22:35
Ciekawa ta dyskusja jak widzę była.
Biedreń
Biedreń 26.01.2020, 21:53
To nauczycielka czy jakaś aktorka? Argumenty powinny wychodzić z ust, a nie z rąk. Pomachała i co z tego wynika?
Stella
Stella 26.01.2020, 22:28
Nie patrz, a słuchaj. Może coś zrozumiesz!
memo
memo 26.01.2020, 21:45
Lubię jej gestykulację!
Knagulec
Knagulec 26.01.2020, 20:57
Przegumować jak kiedys robilem na milicji
???
??? 27.01.2020, 09:15
A ty to Nikotyński ? W ilicji był ok. Z olicji musiał odejść.
latarnica
latarnica 27.01.2020, 14:23
I jeszcze nie płacił!
tragedia
tragedia 26.01.2020, 20:29
i takie *** tam uczy?? zgroza puszczać uczniów
Heil Donald
Heil Donald 26.01.2020, 19:08
I Pani uczycielka chce podwyżkę za wygadywanie GŁUPOT ??? Paniusiu Prezydent reprezentuje Państwo , a rządzi RZĄD !!!!!
brawo
brawo 26.01.2020, 17:21
Bardzo dobry cytat w tytule, bardzo dobry!
Dora
Dora 26.01.2020, 16:34
Uczyła mnie!
Knagulec
Knagulec 26.01.2020, 20:58
Chyba ***
Polak
Polak 26.01.2020, 15:13
To ten co głosował za rezolucją przeciwko Polsce i Polakom. Pamiętajmy o tym .
ja
ja 26.01.2020, 20:01
głosował przeciwko wolskiej pisowskiej. My zapamiętamy aktywnych wolaków.
Biedrok tyż ze wsi
Biedrok tyż ze wsi 26.01.2020, 13:56
Czy Biedrońa sponsoruje Biedro ńka ?
Kartofelek Kociarz
Kartofelek Kociarz 26.01.2020, 13:39