Brudno wokół dworca, brudno na dworcu

  • 27.01.2020, 09:35
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Brudno wokół dworca, brudno na dworcu
Miałam dziś przyjemność skorzystać z dworca PKP w Gryfinie, czekając na powrót do domu. Zauważyłam, że stoją w środku dwie budki: jedna na jedzonko, słodycze, napoje, a druga to kawomat. Super! Ucieszyłam się na ciepłą kawkę zimową porą. Ale to co zobaczyłam po otwarciu drzwi... prosi się o posprzątanie. Jestem ciekawa, kto zajmuje się sprzątaniem: czy dworzec za to odpowiada czy osoba dzierżawiąca? Nie dość że tu rozlane, śmieci się wysypują, aż można się poślizgnąć. Pozdrawiam. podróżna - pisze czytelniczka na adres [email protected] i przesyła zdjęcie.

Dzisiejszy mail to już drugi sygnał o sytuacji dotyczącej porządku na dworcu i wokół budynku PKP.

Budynek dworca to przystanek dla tych co jeżdżą koleją, autobusem, ale to także biuro. Mieści się tu Powiatowy Urząd Pracy. W związku z takim nasileniem ruchu może trzeba coś zmienić w harmonogramie sprzątania?

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zgred
zgred 28.01.2020, 11:37
Tutejsza hołota nie dorosła żeby im postawić na dworcu automat z przekąskami i napojami
Obywatel
Obywatel 28.01.2020, 00:08
Jak w urzędzie w ubikacji na parterze.
obserwator
obserwator 27.01.2020, 23:46
W urzędzie jest czysto
Knagulec
Knagulec 27.01.2020, 20:25
Tylko brakuje tam nas....ć i dechą przyklepać
Obsługa techniczna
Obsługa techniczna 27.01.2020, 19:29
Widac jak kanar kita dba o dworzec gdzie sobie tez prócz zwały dorabia
Elka
Elka 27.01.2020, 17:11
Piękny budynek, o który od lat nie ma kto zadbać.
Fryc
Fryc 27.01.2020, 17:56
Za śp. Piłata miało to ręce i nogi!
peron
peron 27.01.2020, 15:51
Niekochański musi odejść!
pilotka
pilotka 27.01.2020, 15:28
Współczesne samoloty cywilne są w stanie samodzielnie wystartować i wylądować - załoga w zasadzie jest tylko po to, aby pasażerowie nie robili w pampersa. Ale gdyby pasażerowie wiedzieli, że 95% katastrof lotniczych jest z winy załogi albo personelu naziemnego - to stewardessy nie nadążałyby z donoszeniem świeżych.

Knagulec
Knagulec 27.01.2020, 19:31
Czego sie nażarłeś daj trochę
Podróżniczka
Podróżniczka 27.01.2020, 14:35
Nic nowego. Tam zawsze brud, smrod.
Krzesełka czasem poobrzygane przez wiecznie spiacacych tam meneli! Lepiej, już na dworzu wyczekać niż tam usiąść.
to ja narozrabiałem
to ja narozrabiałem 27.01.2020, 11:54
Przepraszam, nie było mopa to nie wytarłem. Jeszcze raz przepraszam!
PIS akiem piszcie do władz
PIS akiem piszcie do władz 27.01.2020, 11:01
Na każdym kroku brud i zaniedbanie. Nie dziwię się,że P Prezydenta zawiozą do DO i Pyrzyc. No bo co tu pokazywać ?
dworzec
dworzec 27.01.2020, 10:30
Nikotyński musi odejść!
Fox
Fox 27.01.2020, 10:08
Wzięła sama rozlała, wysmarowała zażalenie i czeka na like.
Knagulec
Knagulec 27.01.2020, 10:08
Ale syfilis mendis

Pozostałe