Biedroń i Kotula odnoszą się do sytuacji osób niepełnosprawnych. Gryfinianka prosi o pomoc

  • 27.01.2020, 13:50
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Biedroń i Kotula odnoszą się do sytuacji osób niepełnosprawnych. Gryfinianka prosi o pomoc
W Gryfinie Robert Biedroń, kandydat na prezydenta RP, spotkał się z mieszkańcami. Był czas na pytania. Poruszono problemy osób niepełnosprawnych.

Z problemem zgłosiła się gryfinianka, która opowiadała o problemach dzieci z autyzmem. Odpowiedzieli jej europseł Robert Biedroń i posłanka Katarzyna Kotula:

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (78)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

A pis cie od tyłu bierze
A pis cie od tyłu bierze 28.01.2020, 22:29
PiSowcy skandują: Gryfino wolne od homo-sapiens ! :) hehehe
A Świrosław Kłamczyński miał wieloletniego kochanka - swojego kierowce.
Sauronik
Sauronik 28.01.2020, 18:26
Można bić matkę, kłamać i donosić i być kandydatem lewicy na prezydenta.

I wszystko jasne, kryptokomunista Czarzasty powiedział, że pan/pani Biedroń zadeklarowany pederasta będzie kandydatem lewicy na prezydenta w nadchodzących wyborach prezydenckich.
Czym sobie zasłużył Biedroń , żeby tow. Czarzasty wystawił go jako kandydat lewicy. Przecież ten człowiek w życiu prawdy nie powiedział. Ma na swoim koncie min. pobicie swojej matki i znęcanie się nad swoim młodszym bratem.
Sprawa rozeszła się po kościach, ponoć zginęły akta sprawy, by koniec końców Biedroń porozumiał się z matką i sprawa ucichła.
Biedroń został prezydentem Słupska solennie obiecywał , że Słupska nigdy nie opuści, Słupsk traktował jako dobrą odskocznie do swoich licznych podróży, na pewno nie na rzecz Słupska, a raczej do kontaktowania się z osobami z podobnymi upodobaniami seksualnymi do niego.
Nadeszły wybory do europarlamentu najpierw założył partię Wiosna, która organizowała ewenty nie wiadomo z jakich funduszy, z kosztów których nie rozliczył się do dzisiaj.
Obiecywał, że jak się dostanie do europarlamentu to zrezygnuje z mandatu i wystartuje do polskiego sejmu. Lewaczka prof. Płatek, zacierała z radości ręce, a tu masz kicha.
Mandat posła zapewnił swojemu mężowi/żonie, tak, że para jest ustawiona.
Biedroń jak dobry bolszewik pederasta zaczął donosić na swoją Ojczyznę, mówiąc, że jako pederasta jest w Polsce prześladowany.
Niestety nie potrafił podać żadnego przykładu a mimo to lewicowy PE przyjął rezolucje o prześladowaniu homoseksualistów w Polsce.
Ta wyjątkowo oślizła postać głosem tow. Czarzastego, który trzyma kasę została kandydatem całej lewicy i ten wybór wydaje mi się będzie rzutował na całą lewicę.
Lena
Lena 29.01.2020, 10:54
Sauronik. Zgadzam się z Tobą w 100%.
CHYBA ZE TO JEGO ŻYDOWSKA  SEXMISJ HA HA AH A
CHYBA ZE TO JEGO ŻYDOWSKA SEXMISJ HA HA AH A 28.01.2020, 18:16
tu juz nawet nie chodzi ze pedzio tylko te zakłamanie i dwulicowość tu na jasnej górze https://czestochowa.wyborcza.p… a tu na chanuce w sejmie https://youtu.be/XPFqp-AGt-A ha ha ah ten kabaret poraża GŁUPOTĄ
500 $ +
500 $ + 28.01.2020, 16:22
Gryfino ma być wolne od AIDS i LGBT !!!!!!!!!!!!!!!!
GG
GG 28.01.2020, 18:24
I to jest to. Over
kormiszon
kormiszon 28.01.2020, 17:56
Żeby jeszcze było wolne od takich idiotów jak ty 500$
Polak
Polak 28.01.2020, 16:14
Dla przypomnienia to ten co głosował za rezolucją przeciwko Polsce i Polakom.
Pamiętajmy o tym przy wyborach.
hm
hm 28.01.2020, 16:31
Ales ty mało rezolutny.
Sii
Sii 28.01.2020, 13:40
.Biedroń jak złamana szczęka u mamusi i zdrowie brata
pii
pii 28.01.2020, 16:31
Sii, jak tam z twoją głową. Widać, że nie domaga, ale czy można liczyć na poprawę?
Smiszek
Smiszek 28.01.2020, 09:08
Czy pan Śmiszek będzie nas reprezentował jako jego pierwsza dama? Sam pomysł jest po prostu żałosny, biorąc pod uwagę wydźwięk polityczny i światowe ośmieszenie naszego kraju, ale - jeśli Biedroń miałby być - tfu - prezydentem - należałoby o tym jego pierwszym damie pomyśleć wcześniej :).
ja
ja 28.01.2020, 15:19
panie śmiszek .Jestem hetero.widzi pan w 1933 tak samo naziści w niemczech się wypowiadali.Podoba ci sie budyń z ta zyrafą. jak twój pis ośmieszył kraj to nikt.idziesz śladami nazistów .oni też w auszwic mieli więzni.ów z rózowymi trójkątami.tfu .nie wstyd ci takich wpisów?ale ty chyba z młodzieży wesz polskiej co podttzymuja tradycje gett
zgr
zgr 28.01.2020, 15:03
Ośmieszanie? Wszędzie na świecie związki homoseksualne są czymś normalnym, a ty mówisz, że to nas będzie ośmieszać? Teraz się ośmieszamy przez ten ciemnogród jaki reprezentujesz.
Knagulec
Knagulec 28.01.2020, 11:42
Grodzka nia bedzie
ja
ja 28.01.2020, 15:20
czy wiesz że twój wpis zakrawa o faszyzm .dziwne ża admin nie usunął
***jska wtyczka
***jska wtyczka 28.01.2020, 11:06
Na pewno nikt nie wypadnie gorzej w roli "pierwszej damy" jak aktualna niemowa
sprawny inaczej
sprawny inaczej 27.01.2020, 23:12

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Emila
Emila 27.01.2020, 22:57
Problem osób niepełnosprawnych jest na marginesie bo rządzący zdają sobie sprawę jaki to kiepski elektorat. Najczęściej nawet nie głosują.
Fakt
Fakt 27.01.2020, 23:52
Bo nie mogą dotrzeć do urny a korespondencyjnie pisuary robią listy.
Ola
Ola 27.01.2020, 22:53
I to cos *** *** ***
Knagulec
Knagulec 28.01.2020, 07:45
Czyli bedzie dym... ****
Kleks biedronia na stringach
Kleks biedronia na stringach 27.01.2020, 22:49
Tzw.lewica nie dość,ze zdradziecka to jeszcze zboczona
ja
ja 28.01.2020, 15:21
tzw młodzież wesz polska do roboty
zgr
zgr 28.01.2020, 15:07
Za to tzw. prawica bezdennie głupia. A tak poważnie: w czym lewica cię zdradziła? Gdzie masz tę "zdradę"? Jakiś konkret poproszę.
do ciebie Kleksie
do ciebie Kleksie 27.01.2020, 22:55
Problem jest w tym ze z byle czego robicie nagonke, takie typowe polskie chamstwo bez kultury.
ja
ja 28.01.2020, 15:23
od kogo wymagasz kultury.?
lubię twaróg
lubię twaróg 28.01.2020, 10:19
no *** Prezydentem, co ty głupi jesteś czy co?????
zdjęcie
zdjęcie 27.01.2020, 22:41
A co pan Biedroń ma na głowie?
łaaaaa
łaaaaa 28.01.2020, 15:32
majty kochasia z nutellą łaaaaaa
A gdzie nasi kiecmani ?
A gdzie nasi kiecmani ? 27.01.2020, 23:54
Santo subito. JP II bardzo chronił księży homosiów i nigdy nie dopuścił do skazania pedofila.
Wwoqqo
Wwoqqo 27.01.2020, 22:50
Polemika haha
Jony
Jony 27.01.2020, 22:55
Plemika bracie
niewątpliwie icdzie na ku świetosci ah ahah
niewątpliwie icdzie na ku świetosci ah ahah 27.01.2020, 22:44
`to chyba aureola ha ha ah
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.01.2020, 22:34
sld liczy że łojciec dyrektor ich poprze za konkordat tylko jojne dostał inne instrukcje z sanhedrynu ha ha ah https://encrypted-tbn0.gstatic…
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 27.01.2020, 22:27
PREZYDENTEM POLINU i tak zostanie ten co bedzie na posiedzenu knesetu w krakowie jojne daniels ponoć da znak na baranim rogu ha ah ah https://encrypted-tbn0.gstatic…
do starego patefona
do starego patefona 27.01.2020, 22:40
Ajwaj nudny jesteś. powtarzasz się jak zdarta płyta
to jest tak przewidywalne aż nudne ha haah
to jest tak przewidywalne aż nudne ha haah 27.01.2020, 22:46
nie nudzi was ten teatr on trwa bez przerwy od tzw transformacji
polityka
polityka 27.01.2020, 22:21
Miało być o niepełnosprawności a jest jak widać...żal...
uwaga
uwaga 27.01.2020, 22:19
Replikanci kontratakują!
$$$$$$$%%%
$$$$$$$%%% 27.01.2020, 22:18
Teraz pan Biedroń powinien poślubić twór transseksualny, niejaką "panią"
Annę Grodzką. Po ślubie, powinni się ogłosić (zgodnie z teorią gender), np. Parą papużek nierozłączek. Byli by pierwszą w Europie, oficjalną parą poj€bańców, w roli pary prezydenckiej, a Polska, została by ogłoszona pierwszym krajem świata, wolnym od homofobii. Czyż nie brzmi to zachęcająco ? Trzeba coś z tym zrobić, żeby nas nikt nie ubiegł. Następnej takiej szansy już nie będzie. "PIERWSZY" jest tylko jeden!
do dziwaka z dolarami
do dziwaka z dolarami 27.01.2020, 22:20
Czy ktoś ci wchodzi do łóżka i mówi co masz robić? Co ty ksiądz jesteś?
Big jaja
Big jaja 27.01.2020, 22:10
W tej postawie neo-bolszewi czyli SLD wcale nie chodzi o Biedronia jako kandydata.Oni po prostu wykorzystują wybory jako socjotechnikę by promowac w Polskim Spoleczeństwie dewiacje seksualne,nihilizm,feminizm itp metody rozwalania i depopulacji Polaków.
proste przesłanie
proste przesłanie 27.01.2020, 22:18
Źle to odczytujesz: chodzi o promowanie tolerancji. Nikt cie przeciez nie namawia abys zosta homoseksulaista czy lesbijką. Bądź kim chcesz i daj żyć innym.
Wwo
Wwo 27.01.2020, 22:08
nigdy pedala i czlowieka co jest za mordowaniem nie narodzonych na prezydenta Polski
przeczytaj
przeczytaj 27.01.2020, 22:18
Swoją mowa nienawiści mordujesz rozum.
TĘCZOWY RABIN
TĘCZOWY RABIN 27.01.2020, 22:05
A JEST W PRZEPOWIEDNI ZE PREZYDENTEM POLSKI ZOSTANIE KOBIETA AH AA H

Pozostałe