Potrącił lusterkiem pieszą. Winna zdarzeniu przewieziona do szpitala

  • 28.01.2020, 07:40
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Potrącił lusterkiem pieszą. Winna zdarzeniu przewieziona do szpitala
-Podczas manewru wyprzedzania 24-letni kierujący pojazdem marki Audi potrącił i uderzył lusterkiem zewnętrznym 37-letnia pieszą - informuje st. sierż. Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. -Piesza poruszała się drogą bez elementów odblaskowych oraz nieprawidłową stroną – dodaje rzecznik policji.

Kobieta została przewieziona karetką pogotowia do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek 27 stycznia 2020 około godziny 17.40 na drodze wojewódzkiej nr 121 pomiędzy miejscowościami Pniewo i Steklno.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aa
Aa 29.01.2020, 07:18
Osoby uzaleznione od alkoholu powinny byc przymusowo leczone ,aby nie stearzały zagroźenia .Alkoholim jest okrutną chorobą.


Stefan Uszczelka
Stefan Uszczelka 29.01.2020, 06:49
Dlaczego nikt nie nawołuje do przegumowania? Poszkodowanej winnego i pieszych z całego Gryfina... Tak profilaktycznie.
Kierowca
Kierowca 28.01.2020, 23:21
Czyzby Madzia ze Steklna?? Nie pierwszy raz tak chodzi i do tego pijana...
danlos
danlos 28.01.2020, 22:26
Wiadomo kto był za kierownicą.Oszołom.Powinno się sprawdzić jaką jechał prędkością.Na tej trasie jest jazda do dechy.Jak widzisz Audi albo BMW to omijaj tych oszołomów z daleka.
h
h 28.01.2020, 20:42
Pijaczyna mieszkała w Gardnie kiedyś pijaczka Cz !!
Eva
Eva 28.01.2020, 17:53
I co z tą kobietą w szpitalu?
Pogromca kurwiłeb skórzany zwyrol i złodziej
Pogromca kurwiłeb skórzany zwyrol i złodziej 28.01.2020, 15:48
To ta zgwałcona ze Steklna co niewinny chłop siedział za nią
HAHA
HAHA 28.01.2020, 10:54
WINNA CZYLI PIŁA WINO?
Kierowca
Kierowca 28.01.2020, 09:42
Ta "pani'' dość regularnie poruszała się tą drogą w taki sposób i wkońcu to musiało się tak skończyć . Gratuluje głupoty !
?
? 28.01.2020, 09:41
To co to za lusterko, że pomimo obowiązku zachowania odpowiedniego dystansu od osoby wyprzedzanej i tak ją zawadził?
Rere
Rere 28.01.2020, 09:02
Jak zapierdziela autem i jeździ jak wariat i gapi sie w telefon to jak miał zobaczyć.
Ja
Ja 28.01.2020, 08:32
Myślenie pieszego w mroku: skoro on (pieszy) widzi światła samochodu to przecież kierowca samochodu widzi jego ciemną postać xD
ptasi móżdżek
ptasi móżdżek 28.01.2020, 08:44
To myslenie kury!
kier
kier 28.01.2020, 08:28
Czyli sama sobie winna. Głupota jednak boli
dedi
dedi 28.01.2020, 08:23
O winie to niech decyduje sąd!
tak
tak 28.01.2020, 08:25
Albo degustator wina lub ksiądz
nie
nie 28.01.2020, 19:35
lecz się!!!!
kierowca
kierowca 28.01.2020, 08:22
Ludzie bez wyobraźni chodzą a w zasadzie wchodza pod samochód. Jak coś jedzie znadprzeciwka to nic nie widać. Jak można i nie wiedzieć,że po prostu nie wida? Samochodem nigdy nie jechała?

Pozostałe