Zamiast dyskoteki będzie hostel

  • 28.01.2020, 10:21
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zamiast dyskoteki będzie hostel
Niektórzy już przygotowują się na boom na miejsca noclegowe w Gryfinie. Z budową nowych bloków gazowych w elektrowni wiążą się prace na szeroką skalę. Do Gryfina i okolic przyjadą robotnicy wielu specjalności. Bedą musieli mieć gdzie spać i co zjeść. O tym pomyślał inwestor ze Szczecina, który kupił była dyskotekę PLR.

Obiekt przy ul. Armii Krajowej mieszczacy się niedaleko komendy policji bedzie hostelem. Bedzie miał ponad 100 miejsc noclegowych. Pokoje mają być 2-4 osobowe. Do tego beda łazienki i kuchnie. Wszystko to na powierzchni ponad 700 m2. 

Inwestorem jest fima Rentumi ze Szczecna.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (41)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 30.01.2020, 09:10
Gryfińskie Karyny, Bożeny i Dżesyki juz smarują odwłoki bo przyjadą ***i z Ukrainy to i 500 plus wzrosnie;))))
Z właściciela burdelu na prezesa
Z właściciela burdelu na prezesa 30.01.2020, 02:46
Dawniej na hotel na godziny mówiło się burdel, potem agencja. Łagodnieją obyczaje katolików.
Hostel
Hostel 29.01.2020, 23:45
Nikotyński musi odejść
hostel
hostel 29.01.2020, 20:41
Niebotyński musi odejść!
ja
ja 29.01.2020, 15:42
nareszcie ceny spadną w tym Gryfinie, teraz zamiast 30 zł za dobę w takim hosteliku będą zapewne za 10-20zł
Domenico Moduno
Domenico Moduno 29.01.2020, 10:39
JAAAAAA BĘDĄ ŁAZIENKI. AMERYKA!!!!!! NORMALNIE NIECH NAPISZĄ SZYLD - noclegi, mamy też łazienki.
Trzecie schody niezbędne
Trzecie schody niezbędne 29.01.2020, 01:24
Jeszcze trochę i trzeba będzie na przeciwko zbudować przed przejazdem kolejowym TRZECIE schody , taki będzie ruch przy hostelu , wszyscy wyśmiewali , krytykowali,że schody obok schodów a tu proszę , infrastruktura wybiega o krok na potrzeby mieszkańców , perfekcyjna urbanistyczno inżynieryjna strategia, brawo!
furerka z ops
furerka z ops 28.01.2020, 23:54
Taki hotel to by się przydał w Nowym Czarnowie zamiast getta.
collins
collins 28.01.2020, 22:09
Super, że Gryfino się rozwija!
hotel robotniczy
hotel robotniczy 29.01.2020, 02:21
jaki "gospodarz" taki rozwój
Yes
Yes 28.01.2020, 21:53
Będzie libacja alkoholowa ostre imorezy tak jest sama patola tam będzie.
No
No 28.01.2020, 22:01
Przecież ciebie i twoich kolegów nikt nie zaprosi! Yes nie łudź się!
Anty oun
Anty oun 28.01.2020, 18:44
Setka ukrów w jednym miejscu? Na bank powstanie jakaś bojówka upadlińska żeby dzielnie sławić imię stefana. A część własnego kraju oddają w ramach referendum. Taki dzielny naród, ale tylko jak trzeba kobiety dźgać widłami i dzieci traktować siekierami.
Knagulec
Knagulec 29.01.2020, 14:14
Będę przegumowywał chołotę
taka zmiana
taka zmiana 28.01.2020, 17:19
Był PLR, a teraz będzie PRL.
Memory
Memory 28.01.2020, 17:02
Postaram się bez podawania nazwisk. W 1997 a może w 1998 r. upadłą gryfińską spółdzielnię chciała kupić spółdzielnia mleczarska z Kostrzyna. W ekipie kupujących był mój kolega z liceum a potem z okresu studiów. Warunek był jeden. Kupią całość bo oni chcieli kontynuować w niej działalność mleczarską pod swoim szyldem. Misja nie powiodła się. Syndyk ( a wcześnie o dziwo prezes, który doprowadził tą spółdzielnię do ruiny ) nie zgodził się. Jego rozumowanie było proste i logiczne. Jak sprzedam całość to nie będę syndykiem. Stracę pracę. Pamiętajcie więc milusińscy, że tym likwidatorom i syndykom nigdy na likwidacji nie zależy. Wręcz przeciwnie. Ja z kumplem uczciłem to spotkanie po latach co zaowocowało też po roku spotkaniem klasowym... Stare dzieje.
P. s. W tym budynku miała być twarożkarnia ale nigdy nie rozpoczęła działalności. Spółdzielnia wzięła kredyt, wybudowała budynek i dostała zadyszkę. Pomagał w tym Balcerowicz, Solidarność, Unia Wolności i PC i jeszcze kilku reformatorów..
mała poprawka
mała poprawka 28.01.2020, 18:44
Poprawka - twarożkarnia była - chodziliśmy tam na wycieczkę - obiektywnie w Gryfinie dobry twaróg robili...
Dobry pomysł z tym hotelem robotniczym.
Dobry pomysł z tym hotelem robotniczym. 28.01.2020, 19:47
A to miała być nowa duża twarożkarnia. Potem był tam sklep meblowy a po nim jakaś knajpa PLR.
Jaki pan taki kram
Jaki pan taki kram 28.01.2020, 16:29
Pokoje 2-4 osobowe. Wspólne kuchnie i ubikacje na korytarzach. To raczej hotel robotniczy dla Ukraińców w stylunz lat 1956\1970.
######
###### 28.01.2020, 23:52
To niecałe7m2 na osobę powierzchni użytkowej z korytarzami , recepcją itd. Jak w celi.
sprawdzam
sprawdzam 28.01.2020, 17:20
A pamiętasz te czasy czy zmyślasz?
Stary
Stary 28.01.2020, 19:48
Pamiętam. Ciągłe chlanie.
ojej..
ojej.. 28.01.2020, 18:45
Nie trzeba pamiętać hoteli robotniczych, żeby wiedzieć, że coś takiego istniało...
he
he 28.01.2020, 16:20
Pamiętam te imprezy!
ed
ed 28.01.2020, 14:25
..., że jakie bloki...???
Piotruś pan
Piotruś pan 28.01.2020, 14:25
PLR, a nie PRL. PRL to był ustrój.
guzioł
guzioł 28.01.2020, 16:29
Tak jak na zdjeciu.
Preczzburmistrzem
Preczzburmistrzem 28.01.2020, 13:59
Kolejne noclegi dla patologi będą libacje alkoholowe.
obejdziesiebezciebie
obejdziesiebezciebie 28.01.2020, 16:30
Nie musisz tam, nocować ty z 13.59!
PEEELEEEEREEEERRRR
PEEELEEEEREEEERRRR 28.01.2020, 13:45
PLR = Patologiczny Lokal Rozrywkowy ( Był )
mały
mały 28.01.2020, 13:22
hoStel to nie hotel ale w tej wymierającej mieścinie dobre i to

Pozostałe