Czy nastąpi wkrótce zmiana na stanowisku komendanta policji?

  • 28.01.2020, 11:00
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czy nastąpi wkrótce zmiana na stanowisku komendanta policji? Uroczystość z okazji Święta Policji zorganizowana została 9 lipca 2019 r. na placu przed Komendą Powiatową w Gryfinie. Wtedy oficjalnie u nas został zprezentowany insp. Ireneusz Winnicki.
-Na chwilę obecną nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat zmian kadrowych - informuje nas dzisiaj (28 stycznia 2020 r.) - informuje st. sierż. Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. Wsród części policjantów krąży ekscytujaca informacja, że komendant Irenusz Winnicki przejdzie na emeryturę. Podobno wkrótce.

Plotka głosi nawet kto zostanie jego zastępcą. A że takie pogłoski służą często aby utrącić danego kandydata, więc to przemilczymy.

Jesli odejdzie w przyszłym miesiącu (podobno w połowie lutego) inspektor Irenusz Winnicki, to będzie najkrócej funkcjonujacym komendantem Komendy Policji w Gryfinie. Na to stanowisko był namaszczony w lipcu 2019 roku.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gryfino
gryfino 31.01.2020, 16:06
wynocha
 Bezpieczniki
Bezpieczniki 31.01.2020, 14:30
Zbrojny filar wadzy PiS i jej zbrojne ramię.
na tak
na tak 30.01.2020, 09:21
Ludzie szepczą, że jest taki jeden porządny komisarz
Dobrzy ci mordercy z Synowca ?
Dobrzy ci mordercy z Synowca ? 31.01.2020, 14:32
Komisarz Clouseau ?
AJWAJ AJWLUJA I DO P[RZODU
AJWAJ AJWLUJA I DO P[RZODU 29.01.2020, 18:19
tym co ci chcą prztbić ja były wojskowy DOWÓDCA DRUZYNY DOSTAŁEM W DRUZUNIE DEBILI DOSŁOWNIE DEBILI HA HA AH MAM WYKONAĆ ZADA B NIER TYLKO OGRANICZA MNIE *** KOMANDOR BIORE SPRAWY W SWOJE RENCE I *** CO NAGRODA NI ***A DEGRADACJA A CMOKNIJCIE MNIE W ***A HA AH AH
Frezor
Frezor 29.01.2020, 13:36
Tym sposobem mamy 23 wakaty w gryfinskiej policji :)
czas
czas 29.01.2020, 13:12
Zobaczymy już wkrótce
rus
rus 28.01.2020, 22:15
Gryfińscy policaje są mało kulturalni i myślą, że Im wszystko wolno!
Niebieskooka
Niebieskooka 28.01.2020, 20:40
Mam pytanie czy tak jest dobrze, że przełożeni zmieniają się co jakiś czas-chodzi o komendantów i zastępców komendantów? Np. co 4-6 lat. Jak to powinno wyglądać z punktu obywatela? Czy zmiany tych funkcji są tylko w policji czy też być może w innych formacjach np. jak niektórzy przyrosli do posad? Jakieś pomysły??
Profesjonalizm
Profesjonalizm 28.01.2020, 20:35
Lepszy byłby Miłosz...
Ix
Ix 28.01.2020, 20:08
Niestety trafił w złym czasie do Gryfina. Dużo złych decyzji było podjętych przez poprzednika przez co uciekli policjanci z doświadczeniem.
Zatroskany
Zatroskany 28.01.2020, 20:06
A ja zycze Radkowi Purtakowi aby w koncu zostal Komendantem Powiatowym nalezy mu sie tylko ze w Slawnie
Robin
Robin 28.01.2020, 16:33
Czekamy!
policja
policja 28.01.2020, 16:16

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 28.01.2020, 15:01
chyba go zmusili po tych tzw aferach tak jak by on był winny za tych tłuków
Potencjalna ofiara
Potencjalna ofiara 29.01.2020, 12:23
A jako komendant to od czego tam jest ? Oczywista odpowiedzialność komendanta. Brak nadzoru i kontroli i lekceważenie przez podwładnych. Takie skoki na karmany jak w Nowym Czarnowie to widać codzienność. Strach, strach po zmroku poruszać się po gminie bo policja czuwa nad naszymi karmanami.
TROCHĘ SZACUNKU    ***  HA AH AH
TROCHĘ SZACUNKU *** HA AH AH 29.01.2020, 18:40
PANOWIE POLICJANCI JA TO ROZMYWAM AH AHABAH
zmęczony
zmęczony 28.01.2020, 16:33
Może nie chciał się już szarpać?
....
.... 28.01.2020, 14:55
Powinno wymienić się na komendanta z innego powiatu aby był nowy tak samo od razu zastępcę na nowego z innego powiatu...
Kolo z Wołomina
Kolo z Wołomina 28.01.2020, 19:32
To jak takie pary przychodzą to potem burdele i agencje towarzyskie traktują jak swoje i strzelają do ludzi lub po sufitach jak mają płacić.. Teraz mogą wszystko bo to filar dyktatorka..
erol
erol 28.01.2020, 22:04
Kolo piszesz o bracie wicka?
Mirek
Mirek 28.01.2020, 19:43
Haha nikita
obser.
obser. 28.01.2020, 14:40
Komendant niech zostanie. Przyjrzeć należy się podwładnym i tam zrobić porządek. Jeżeli już to komendant powinien być z zewnątrz bez żadnych powiązań i układów .
Optymistka
Optymistka 28.01.2020, 21:22
Zima się kończy więc i porządki będą. Ktoś nowy poodkurza tu i ówdzie, ktoś inny stare roślinki zetnie i nie będzie się nic zamiatać pod dywan a i może ktoś zepsute zabawki wyrzuci... przydało by się bo niektóre to dość wadliwe są i źle funkcjonują. Źle widzą, liczą, piszą... Porządki jak najbardziej potrzebne
997
997 28.01.2020, 14:34
W Chojnie też zmiany 😂😂😂
peas
peas 28.01.2020, 16:32
A kto tu za kogo?
kpt Wagner
kpt Wagner 28.01.2020, 13:39
Czy nastąpi wkrótce zmiana na stanowisku komendanta policji?To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania. Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowiedzi; i jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to, niestety, mój obowiązek. Zrozumieliście? Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss. Zrozumieliście?
szarik
szarik 28.01.2020, 16:44
Ty Wagner idź psie kupy sprzątaj
2020
2020 28.01.2020, 12:57
17 luty
oho
oho 28.01.2020, 11:56
Skoro poltki to wszytkie - komendantem ma być Radek Purtak.
Ix
Ix 28.01.2020, 20:14
Pogratulować decyzji...

Pozostałe