Pijana wyczołgała się z auta. Miała prawie 2 promile

  • 28.01.2020, 18:56
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pijana wyczołgała się z auta. Miała prawie 2 promile
Policjanci w godzinach wieczornych i zostali wezwani do zdarzenia drogowego. Gdy przyjechali, zobaczyli dziwnie zachowującą się kobietę w samochodzie marki Opel. Okazało się, że kierująca znajdowała się pod wpływem alkoholu.

- Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnie w trakcie kontroli drogowej samochodu osobowego marki Opel ujawnili, że 33-letnia kierująca (zamieszkała na terenie Niemiec), znajduje się w stanie nietrzeźwości. Miała 0,91 mg/l — informuje st. sierż. Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 27 stycznia 2020 r. ok. godz. 20 w pobliżu Chojny.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rodo
Rodo 29.01.2020, 22:05
Jak wy ją dobrze znacie! Niesamowite!
sobiesam
sobiesam 30.01.2020, 14:50
A to nie była sędzia?
kocyk dla pijanej
kocyk dla pijanej 29.01.2020, 20:16
Niebotański musi odejść!
?
? 29.01.2020, 10:23
Po co taka żyje, jak chwast? Swoją drogą, kontrola drogowa samochodu leżącego na dachu na polu?
PIJAC NISZCZYSZ SIENIE NIE PIJAC NISZCZYSZ KRAJ WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE…
PIJAC NISZCZYSZ SIENIE NIE PIJAC NISZCZYSZ KRAJ WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE 29.01.2020, 08:47
czy tak czy tak i tak dorabia państwo jak pijesz to akcyza a jak ci dadzą karę to system ZAMKNIĘTE KOŁO
Ja nie umiem kierować
Ja nie umiem kierować 29.01.2020, 00:51
Ja akurat szłam drogą jak ten samochód się wywracał , chciałam wczołgać się do samochodu żeby udzielić pomocy kierowcy , który prowadził ten samochód miał on biały kombinezon i kask jak kosmonauta i izniknął ? A policja mnie złapała
DOBRE  DAWNO SIE TAK NIE USMIAŁEM HA HA AH
DOBRE DAWNO SIE TAK NIE USMIAŁEM HA HA AH 29.01.2020, 09:05
TO JEST NAWET MOŻLIWE JUZ NAWET PENTAGON NIE ZAPRZECZA W ISTNIENIE OBCYCH HA HA AH MNIE SKLONOWALI WIECZORKI I TO KLON PROWADZIŁ TEN SAM CO WYPROWADZAŁ KASĘ OD DZIADKA WIECZORKA HA AHA H https://youtu.be/36GP6iDNuuQ https://youtu.be/z-Q_2b5XxmI WERSJA O KOSMITACH BYŁA BY LEPSZA HA HA AH https://youtu.be/XIUkU_xyHS4
A kasą się nie dzieli sama pije
A kasą się nie dzieli sama pije 28.01.2020, 23:54
Znam ją poznaje po samochodzie to moja sąsiadka , jedno dziecko jest moje ?
sąsiad
sąsiad 29.01.2020, 20:18
Wszystkie dzieci są nasze a Niketoński musi odejść!
radzę
radzę 29.01.2020, 00:22
To trzymaj ją krótko!
Zuza
Zuza 28.01.2020, 23:51
Wstyd uchlać się do tego stopnia żeby się nie kontrolować i za kierownice wsiąść. Nie chciałabym mieć takiego moralniaka jak ta pani o ile wytrzeżwiała bo teraz może dalej chleje z rozpaczy że jest na igryfino.
cha cha
cha cha 29.01.2020, 00:30
Moralniaka?
er
er 28.01.2020, 23:45
Dziewczyna pije, bo widocznie lubi pić!! A to, że urodziła kolejne dziecko, to dość częste zjawisko w takich patologicznych rodzinach, piją potem seks bez zabezpieczeń, i jest jak jest, kolejny dzidziuś na świecie a mamusia dalej chleje... , i chlać będzie dopuki sama nie będzie chciała wyjść z nałogu!! Może ewntualnie państwo powinno ograniczyć przyznawanie zasiłku i dawać tylko tym którzy pracują a żyją biednie, a nie nierobom i pijakom!!
Norbert
Norbert 28.01.2020, 23:34
Bezrozumna kobieta! Tak się upić i wsiąść za kółko! Dobrze, że nikogo nie zabiła!
zawód
zawód 28.01.2020, 21:35
Skoro się czołgała to czołgistka!
mix
mix 28.01.2020, 20:24
Kim jest z zawodu?
Huck
Huck 28.01.2020, 20:35
A jakie to ma znaczenie jak miał 2 promile? Co? Ze stresu piła?
Jakub
Jakub 28.01.2020, 20:21
Niech sie rzecznik pochalii swoimi statystykami
na czterech
na czterech 28.01.2020, 20:01
Niepieściński musi odejść!
sicher
sicher 28.01.2020, 19:31
typisch polnisch
zumba
zumba 28.01.2020, 19:25
Skończona alkoholiczka jakaś.

Pozostałe