Kolumna prezydenta przejedzie przez Gryfino. Utrudnienia w ruchu

  • 30.01.2020, 11:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kolumna prezydenta przejedzie przez Gryfino. Utrudnienia w ruchu
-W związku z przejazdem kolumny prezydenckiej w dniu dzisiejszym w godzinach popołudniowych mieszkańcy naszego miasta muszą liczyć się z utrudnieniani w centrum Gryfina. Planowane jest chwilowe wstrzymanie ruchu w głównych ciągach komunikacyjnych podczas przejazdu VIPa - informuje st. sierż. Jakub Kuźmowicz, rzecznik prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

Prezydent Andrzej Duda weźmie dziś (30 stycznia 2020 r.) udział w uroczystości podpisania kontraktu na budowę dwóch bloków gazowo-parowych w Elektrowni Dolna Odra. Podpisanie przewidziane jest na godz. 16.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Yeti
Yeti 02.02.2020, 10:37
Taaa a najlepiej niech prezydent naszego kraju jedzie polnymi i ścieżką przez las ;) Wszędzie na świecie tak śmigają i nie ma w tym zaskoczenia. Nie przyjeżdża do was teściowa tylko najważniejsza osoba w naszym państwie wiec nie przesadzajcie.
XD
XD 04.02.2020, 19:09
Wiesz.. Ludzie płacą podatki tylko po to, żeby nasz prezydent jadł w najlepszych restauracjach.. Pieniądze nie biorą się z niczego, pracują.. Więc zatyrani chcą wrócić do ciepłego domku, a nie siedzieć przed kierownicą z utrudnionym dojazdem.. Rodzina czeka, czasami zakupy trzeba zrobić, by funkcjonować..
sarkazm
sarkazm 02.02.2020, 15:12
Patrząc na stan Łużyckiej po "dotrzymaniu" umowy przez 5 lat rządów tercetu - prezydent na Łużyckiej nie odczułby róznicy z polną drogą. A na pewno nie na korzyść łużyckiej...
działalność biurowa
działalność biurowa 31.01.2020, 07:13
Temu panu coś dziwnego robi się z mimiką i ekspresją - taki wcześniej nie był...
Ale nie znam się na zachowaniu długopisów może...
Johny
Johny 30.01.2020, 17:20
Co to ma być całe miasto blokować dla jakiegoś pajaca.godz 17.19.Właśnie stracił mój głos.
Wójt Gori
Wójt Gori 30.01.2020, 17:35
Budyń musi odejść tak jak Niepieściński!
rt
rt 30.01.2020, 17:18
Czekam pół godziny. Ma zaraz jechać,,,
Ble
Ble 30.01.2020, 17:06
Najlepiej zamknąć przejazd przez miasto w godzinach szczytu żeby sobie fagas za moje podatki mógł przyjechać, nazrec się i poudawać prezydenta, najdroższy aktor w historii tego kraju.
Matis
Matis 30.01.2020, 17:02
Przynajmniej przyjechał prezydent a nie zafajdany lewak. Szkoda tylko, że nie przyjechał z żoną czy z mężem - sam już ni wiem. a stare babki aż śliniły się na jego widok. Pewnie najchętniej potraktowałby je jak swoją matulę - kilka ciosów i tyle. 19 lat temu Helena Biedroń, matka Roberta, oskarżyła go o to, że znęcał się nad nią i swoim młodszym o 6 lat bratem Krzysztofem. Przykre. I to miałby być prezydent. Wszyscy święci miejcie nas w opiece.
WhatInTheGoddamn
WhatInTheGoddamn 30.01.2020, 21:51
Nie jestem wierzący, ale będę się modlił za ciebie. Jezu Chryste.
wyło i pędziło...
wyło i pędziło... 30.01.2020, 15:47
Szeregowy poseł pan Kaczyński ma strasznie hałaśliwy długopis...
dudek
dudek 30.01.2020, 15:12
Właśnie przejechali !
supermenka
supermenka 30.01.2020, 15:07
Ludzie jaknie macie pojecia o co chodzi tonie piszcie przynajmniej glupot...
Leonia Pawlak
Leonia Pawlak 30.01.2020, 14:46
Powiedzieli, że prezydent jedzie – trzeba kury połapać!
SOP
SOP 30.01.2020, 14:03
Niebieściński musi odejść
Obywatel  RP
Obywatel RP 30.01.2020, 13:56
Jestem ciekaw czy Ćpunków, Pijaków i Meneli w Dolnej Odrze też pozamiatali spod sklepu. Czy Może tam stoją i Pan duda zobaczy obraz prawdziwej " Polski"
Śmieszny
Śmieszny 30.01.2020, 13:44
Tylko niech Pan Duda uważa w dolnej odrze na meneli, bo tam w ryja często dają i mogą tez kolumnę prezydencką napaść w celu " daj Pan 2 złote na piwo "
Sklepowa
Sklepowa 30.01.2020, 15:54
Widzialem jak Pan Duda z Bablem i Kapela pod sklepem siedza cos im sypnoł napewno :-)
Elmek
Elmek 30.01.2020, 13:26
Po prostu lepiej w tych godzinach pozostać w domu. Adrian przyjedzie i pojedzie a zdrowie jest jedno
Ola
Ola 30.01.2020, 17:37
Niekiciński musi odejść!
aha
aha 30.01.2020, 13:02
A to dlatego od 3 dni sprzatają tak ulcice Chrobrego !!!!!!!!!!!
Xxx
Xxx 30.01.2020, 12:51
Ma okazję zatopionego Tytanica zobobaczyć ??
Szef
Szef 30.01.2020, 12:36
Ja robiłem zamachy jak w tenisa grałem.
emek
emek 30.01.2020, 12:15
Chyba pan Mucha specjalnie zaplanował tak przejazd aby głowa państwa zobaczyła jaki jest stan tej skandalicznej ulicy.
kolebka owadów
kolebka owadów 30.01.2020, 12:27
To może niech jadą przez Borzym polną drogą którą musi odejść Nikotański!
rybak
rybak 30.01.2020, 12:15
eee tam kiedys jak przyjechał prezydent to była feta i zainteresowanie. A teraz.? Nikt nie mówi prezydent tylko Duda - taki jest szacunek ,ale sobie niektórzy sami go zaskarbiają. Jedyny Mucha się ogrzeje przy ognisku no i Burmistrz. A tak dla przypomnienia Panie Prezydencie, bo miało być super państwo PIS- rok 2015 - pietruszka 60 gr, cukier 2 zł, ziemniaki 70 groszy, jajko 25 groszy, fryzjer 12 złotych a teraz odpowiednio 27 zł kg, cukier 3 zł, ziemniaki 3zł, jako 70 groszy minimum a fryzjer o zgrozo ponad 30 zł. Taką mamy taniochę. Tak nam sie polepszyło.
Superpresident of Poland
Superpresident of Poland 30.01.2020, 14:45
Teraz są to produkty wyższej kategorii ze względu na cenę, a zwykły fryzjer stał się wizażystą, strzyżesz łepetynę teraz w salonie fryzjerskim, a nie w zakładzie. Za 500+ nakupisz sobie jaj w hoj.
Więc co trujesz że się nie polepszyło jak więcej fryzjer zarabia.
A krawężniki pomalowałeś ? Bo zaraz jadę !
Tak to wygląda
Tak to wygląda 30.01.2020, 12:47
A do reumatologa za rok termin. .kardiologa za 2 lata. Na wymianę endoprotezy 10 lat oczekiwania. Domy spokojnej starości 4 tys miesięcznie. (Cywilizowane panstwa dopłacają..)... Za to na Kościół.. hojnosć państwa imponująca.
kot psot
kot psot 30.01.2020, 12:13
W tajemnicy jeszcze obejrzą barkę na nabrzeżu

Pozostałe