Budżet według Pieczyńskiej [WIDEO]

  • 03.02.2020, 21:18
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Budżet według Pieczyńskiej [WIDEO]
-Z budżetem gminy jest tak, jak z budżetem domowym. Jeżeli nas na coś nie stać, nie powinniśmy tego kupować. Powinniśmy oszczędzać - stwierdził radna Magdalena Pieczyńska, która miała wiele merytorycznych uwag dotyczących budżetu gminy Gryfino na 2020 rok.

Radna przypomniała także o braku pomysłów na zagospodarowanie nabrzeża oraz niezrealizowanych zadań z budżetu obywatelskiego.

Oto co na sesji budżetowej powiedziała radna Magdalena Pieczyńska:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do tuby propagandowej
do tuby propagandowej 04.02.2020, 11:31
Miler martwi się wywiadzie z Pieczyńska ze burmistrz nie miał innego wyjścia jak oddać sprawę do prokuratury. Kamilku a dlaczego Sawaryn nie oddał do prokuratury jak dopuściłeś się przestępstwa w gminnym lokalu!
tendencyjne pytania-tezy
tendencyjne pytania-tezy 04.02.2020, 11:26
Wygląda na to że Sawaryn poprzez Tomasza Milera wysłał Kamila Milera do tego aby skaptować ja do koalicji rządzącej Magdalenę Pieczyńską. Zaczęło się rozmiękczanie przez tubę propagandową.
w reżimowej gazetce
w reżimowej gazetce 04.02.2020, 10:42
Miler K. Jako tuba leniwego tercetu wmawia Pieczyńskiej że Sawaryn powinien dostać absolutorium bo komisje były na tak.



Apelują!Milerowie! otrząśnijcie się! Przegraliście absolutorium i weźcie to na klatę , a nie szukacie spiskowych teorii.
Hala mauzoleum
Hala mauzoleum 04.02.2020, 10:33
Nikotyński musi odejść!
popis prosawaryńskiego Młynarczyka
popis prosawaryńskiego Młynarczyka 04.02.2020, 10:31
Miler z inicjatywy Milera zwabił Pieczyńskką do gminnego lokalu na niejasnych warunkach wynajętych i wciskał jej swoją starą sawaryńską gadkę ze jest koalicja PO-PiS
bravo
bravo 04.02.2020, 08:31
Dobrze, niech ciśnie ten egzotyczny tercet!
ironia losu
ironia losu 04.02.2020, 08:17
Najgorszy burmistrz w historii Gryfina to i najgorszy budżet w historii, który już w styczniu nie podobał się samemu pomysłodawcy.
nie kupujcie Amiki
nie kupujcie Amiki 04.02.2020, 07:17
Pani Pieczyńska! Jeśli nam nie staje do pierwszego, a coś nam potrzebne wielce, to musimy zaciągnąć kredyt. Na ten przykład: zepsuła mi się Amica lodówka, a mięsiwa pełen zamrażalnik, to kupuję lodówkę (nie z Amica) na kredyt. Mam, a nie stać mnie. Szach mat P. Magdaleno.
Podać debili do CBA
Podać debili do CBA 04.02.2020, 10:37
Ale nam się nie popsuła lodówka lecz popsuł się tylko leniwy tercet który zmarnował kilkanaście milionów złotych na głupkowatą salę w parku.
koperciak
koperciak 04.02.2020, 10:47
Bo ze szrotu nic porzadnego się nie zmontuje. Zwłaszcza z tawotem co się do niego wszytko klei
kulas
kulas 04.02.2020, 08:15
Najlepiej chwilówkę buhaha nieudaczniku życiowy. Weź się do roboty, zmień pracę, to cię będzie stać.
kit
kit 04.02.2020, 01:15
W zeszłym roku też był budżet i co? Sam Sawaryn go zdemolował. Końcówka była zupełnie niepodobna co ustalono rok wcześniej. Taki budżet to sciemnianie.
destabili zator
destabili zator 04.02.2020, 00:29
Sam chyba Sawaryn nie wierzył, ze ten budżet będzie możliwy, skoro już na początku stycznia sam prosił o zmiany!
popieram
popieram 04.02.2020, 00:18
Mądre słowa pani Magdo, mądre słowa!
Lokis
Lokis 04.02.2020, 10:39
Niebotyński musi odejść!
Władysław
Władysław 03.02.2020, 23:57
To dobrze, że potrafi się pani przyznać do błędów, ale na przyszłość, lepiej ich nie popełniać!
fan
fan 03.02.2020, 23:48
Pani Magdo, proszę nie dać się wrobić w współrządzenie, tak jak to było z podatkami. To nigdy nie wychodzi. Jesteście opozycją i macie do spełnienie ważne zadania. Powodzenia!
KOD Gryfino czuwa
KOD Gryfino czuwa 04.02.2020, 05:37
To powinna zaznaczyć podczas wyborów, ze ona do rządzenie nie chce tylko do opozycyjnych krzykaczy. Piniądze te same odpowiedzialność i robota żadna.
Roszek
Roszek 04.02.2020, 00:45
Z podatkami ucieszyli Sawaryna, ale nic im to nie dało, A zwłaszcza zaszkodziło mieszkańcom.
njr
njr 03.02.2020, 22:21
Brawo Pani Magdo. Proszę nas nadal godnie reprezentować!
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 03.02.2020, 22:12
TO JAKIŚ KABARET pieczyńska i budzet jej *** **** *** mówi wszystko za siebie kto jej dał tytuł chyba *** *** ha ah ah
Kirk
Kirk 03.02.2020, 23:56
Ajwaj wsłuchaj się uważnie to może się czegoś nauczysz.
A GDZIE JU DEK    I PRZYJACIELE HA AH AH
A GDZIE JU DEK I PRZYJACIELE HA AH AH 03.02.2020, 22:04

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Bogdan
Bogdan 03.02.2020, 22:02
Mądrej osoby aż miło posłuchać.

Pozostałe