Jechał pod wpływem narkotyków. Wpadł w Gryfinie podczas rutynowej kontroli

  • 07.02.2020, 18:51
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Jechał pod wpływem narkotyków. Wpadł w Gryfinie podczas rutynowej kontroli
Dzisiaj 7 lutego 2020 r. ok. godz. 1.35 funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie podczas kontroli drogowej samochodu marki Mazda ujawnili, że kierujący 33-letni mieszkaniec naszego powiatu znajduje się pod wpływem środków odurzających.

Policjanci zbadali 33-latka narkotestem a potem dodatkowo jeszcze w komendzie. W związku z podejrzeniem kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy oraz pobrano krew do badań laboratoryjnych. Sprawa zostanie prawdopodobnie skierowana do Sądu Rejonowego w Gryfinie.

Kto znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

epo
epo 10.02.2020, 23:10
Ryszard pilnuj tych zlodzei poniewaz przekrety sa na wielka skale, zlodziejstwo trzeba tepic
Pa...
Pa... 09.02.2020, 17:11
Patrycjo, napisz to jeszcze raz:)
Jakub
Jakub 09.02.2020, 05:47
Brawo brawo. Alkomat i narkotest przy każdym zatrzymaniu . Brawo.
111
111 09.02.2020, 00:09
To zapewne 1 z wielu tych kretynów z nabrzeża którzy robią melinę z tak ładnego miejsca nocami.
nick
nick 08.02.2020, 12:56
Jednostkowe ilości degeneratów "wpadają"!Iluż ich jeździ ,bez wpadania!Zgroza!Wypaczone bezmózgi!!!
Szef
Szef 08.02.2020, 11:57
Wracałem o tej porze z grubej biby. Dobrze że mnie nie przejechał.
podejrzewam
podejrzewam 08.02.2020, 01:49
Pewno torebkę strunową wyrzuci przez okno!
sygnalista
sygnalista 07.02.2020, 22:05
Sygnalizuję cwaniaków z małymi tablicami rejestracyjnymi, którzy składają kłamliwe oświadczenie podczas składania wniosku że nie mają miejsca na tablice w normalnym wymiarze. Oczywiście okazuje się że to oszustwo, teraz mają zabierać za to dowody rejestracyjne. A więc Policjo do boju!
...
... 09.02.2020, 00:10
Małe tablice rejestracyjne są przeznaczone tylko dla samochodów Amerykańskich i Japońskich..
roilo
roilo 07.02.2020, 21:37
Brawo policja! Wiózł śmierć! Tak trzeba na to patrzeć
Uszy
Uszy 07.02.2020, 19:19
Baraki maja mazde
Kościelny
Kościelny 07.02.2020, 19:18
Dojechać ćpuna pałą
.
. 09.02.2020, 17:02
Dojechać koscielnego frajera
i już
i już 09.02.2020, 17:07
Zakościelny nie gra w tej komedii!
Pies
Pies 08.02.2020, 08:32
chyba twoja ***
Babcia Gienia
Babcia Gienia 07.02.2020, 21:15
łapać narkomanów , wywozić do WG całymi rodzinami ! Bużyć Blokowiska z obesranymi chodnikami
nick
nick 08.02.2020, 12:53
Babcio Genia!Trzeba "zbużyć" Twoją "Chałupę!
Hwd
Hwd 08.02.2020, 08:34
Łapac konfidentow całymi rodzinami i obcinac jęzory

Pozostałe