Droga jak szwajcarski ser. Kiedy w końcu wezmą się za jej naprawę?! - pyta czytelnik igryfino

  • 08.02.2020, 13:39
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Droga jak szwajcarski ser. Kiedy w końcu wezmą się za jej naprawę?! - pyta czytelnik igryfino fot. czytelnik igryfino
Proszę o opublikowanie na igryfino zdjęć drogi dojazdowej do posesji, kościoła oraz placu zabaw dla dzieci w miejscowości Borzym (gmina Gryfino). Mam nadzieję, że odpowiedzialni za stan ten drogi wreszcie zainteresują się sprawą i zostanie ona naprawiona - napisał do nas czytelnik.

Prośbę spełniamy i w fotogalerii zamieszczamy przysłane zdjęcia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Władza
Władza 10.02.2020, 01:42
Jak już ostatnia droga w tym kraju będzie rozdupcona to weźmiemy się do naprawy
Wirowianka
Wirowianka 09.02.2020, 14:46
Do Steklinianki; nie jest prawdą, że" Na wsiach nic kompletnie się nie robi " gdyż u nas, w Wirowie, zrobiono !! Kto ciekaw JAK ZROBIONO niech przyjedzie i obejrzy ten cud remontowy polegający na zasypaniu dołków mieszanką ziemi i skruszonego, betonowego, odpadu a na końcu pracownik przejechał po tym ubijarką mechaniczną. PECH CHCIAŁ, ŻE PRZYSZŁY OPADY I DROGA POWRÓCIŁA DO PIERWOTNEGO, Z PRZED REMONTU STANU GDYŻ NAMOKNIĘTA POSYPKA ZOSTAŁA WYPŁUKANA PRZEZ SAMOCHODY. REMONT BYŁ A JAKBY GO NIE BYŁO - PIENIĄDZE BYŁY I POSZŁY W .... ZDU !!
Steklinianka
Steklinianka 09.02.2020, 21:40
W Steklnie podobnie. naprawy do pierwszej ulewy.. Ile to już razy w błoto wyrzucone pieniądze nie zliczę... Nie widzę sensu i logiki w tym partactwie.. Ale widać władze Gryfina są innego zdania.
ot co
ot co 09.02.2020, 15:25
swarynowe wertepy
Dyl
Dyl 09.02.2020, 09:22
Tak będzie kiedy radni miasta i gminy Gryfino zamiast pieniądze podatników przeznaczać na remonty dróg, wydają na poronione pomysły budowy pomnika niedżwiedzia kpr. Romaniuka.
Steklinianka.
Steklinianka. 09.02.2020, 08:51
Na wsiach nic kompletnie się nie robi..Poza silowniami z unijnej kasy... które są kompletnym niewypałem... jakoś rolnika nie bardzo rajcują... nie widzę zadnych inwestycji.
trybik
trybik 09.02.2020, 00:53
Tylko dziury nie szwajcarskie!
J 23
J 23 08.02.2020, 18:15
Masakra i średniowiecze .Brawo władze Gryfina
A ko go to
A ko go to 08.02.2020, 17:08
Dziura totalna zaorać traktorami i buraki zasiać
kierowca
kierowca 08.02.2020, 15:42
Takich dróg jest niestety wiele a władze niewiele robią.
Hipokryzja czy konflikt interesów???
Hipokryzja czy konflikt interesów??? 08.02.2020, 15:07
Czytelnik pisze... A jak ja napiszę komentarz (też przecież jako czytelnik) niezgodny z wizją redaktora - nie będzie publikacji... Choć nie są to treści wulgarne, obraźliwe, które naruszają regulamin.
Precz z leniwym tercetem
Precz z leniwym tercetem 09.02.2020, 08:47