Przekaż 1% podatku dla Joanny Oleksiuk z Gryfina, niepełnosprawnej wicemistrzyni Europy

  • 08.02.2020, 14:56
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przekaż 1% podatku dla Joanny Oleksiuk z Gryfina, niepełnosprawnej wicemistrzyni Europy fot. dost.
Witajcie! Pewnie wielu z Was kojarzy mnie z artykułów, w których były opisywane moje osiągnięcia sportowe, jakie udało mi się wywalczyć w Polsce oraz na zawodach międzynarodowych, reprezentując nasze miasto Gryfino. Mimo swojej niepełnosprawności nigdy się nie poddaję. Mam swoje plany, marzenia, które każdego dnia kroczek po kroczku realizuję. Dla mnie - osoby niepełnosprawnej - najważniejsza jest systematyczna, codzienna rehabilitacja, która spowolni skutki mojej choroby, z którą walczę od urodzenia - mówi Joanna Oleksiuk.
Moim sposobem na życie jest sport, osiąganie przez siebie wyznaczonych celów, rozwijanie się i coraz lepsze rezultaty sportowe. Pewnie wielu z Was nie zdaje sobie sprawy, jak wygląda taki zwykły dzień sportowca z niepełnosprawnością. Każdy dzień to minimum 2 treningi dziennie co najmniej po 2 godziny oraz zajęcia z fizjoterapeutami.
Ćwiczenia, terapie manualne, stabilizacja postawy, rozciąganie, masaże oraz praca na urządzeniach, które przy długotrwałym użytkowaniu przynoszą bardzo dobre rezultaty zdrowotne. Jak wszyscy wiemy, to wszystko musi być wykonywane systematycznie, by przynosiło oczekiwane efekty.
 
Niestety koszty są bardzo duże. Dlatego postanowiłam założyć subkonto, by móc zebrać 1% podatku.
To jedyna szansa abym mogła zebrać potrzebne środki finansowe na rehabilitację i sprzęt do lepszego funkcjonowania.
Chciałabym zwrócić się do Państwa z prośbą o przekazanie na mnie w tym roku 1% podatku.
To nic Was nie kosztuje, a mi pomoże walczyć o lepszy stan zdrowia bez bólu.
 
Moje największe osiągnięcia to srebrny medal Mistrzostw Europy, 4 miejsce na Mistrzostwach Świata, gdzie do medalu zabrakło naprawdę niewiele, bo zaledwie 2cm.
Obecnie przygotowuję się do kolejnych ME oraz Igrzysk Paraolimpijskich Tokyo 2020.
 
Proszę Was, przekażcie na mnie swój 1% podatku. Podajcie tę informację wśród swojej rodziny, znajomych, przyjaciół. Im więcej ludzi dobrej woli przekaże
na mnie swój 1% podatku, tym większe są szanse na moje łatwiejsze życie bez bólu, lepszą sprawność oraz walkę o marzenia sportowe.
Będę bardzo wdzięczna za każdy przekazany na mnie 1% twojego podatku. To dzięki Wam będę mogła walczyć o swoje marzenia sportowe.
 
WAŻNE INFORMACJE DO PRZEKAZANIA NA MNIE SWOJEGO 1% PODATKU:
Cel szczegółowy: Oleksiuk 12557
Numer KRS:0000270809
 
Joanna Oleksiuk z domu Hańtzschel (ur. 14 lipca 1992 r. w Gryfinie) – polska niepełnosprawna lekkoatletka specjalizująca się konkurencjach rzutowych.Joanna urodziła się z czterokończynowym spastycznym porażeniem dziecięcym z niedowładem kończyn dolnych. Za namową Renaty Chilewskiej postanowiła zacząć uprawiać lekkoatletykę.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hmm...
hmm... 08.02.2020, 15:41
Jest cała lista...

Pozostałe