Sprawa od podszewki. Co o pomniku niedźwiedzia Wojtka sądzi pomysłodawca [WIDEO]

  • 08.02.2020, 15:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Sprawa od podszewki. Co o pomniku niedźwiedzia Wojtka sądzi pomysłodawca [WIDEO] igryfino (arch.) Jerzy Romaniuk na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Gryfinie mówi o pomniku niedźwiedzia Wojtka.
Po długiej dyskusji na temat pomnika na sesji Rady Miejskiej w Gryfinie zapytano jednego z pomysłodawców - Jerzego Romaniuka. To on obok Leopolda Granisa i Antoniego Raka zaangażowali się w budowę pomnika w Gryfinie. Co zrobili z serca, a co z konieczności?

Oto co powiedział na sesji Jerzy Romaniuk:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wcześniej pisaliśmy o tym tutaj:

https://www.igryfino.pl/wiadomosci/35402,az-czesciowo-zablokowali-gryfino

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zenon
Zenon 09.02.2020, 21:49
P. Romaniuk uważa sie za wielkiego poete , a co niektórzy go w tym utwierdzają, brat p. Romaniuka ponoć sie Misiem opiekował, ale nigdzie takiej informacji nie znalazłem. Czy w tym roku również p. Romaniuk sie wystroił w mundur do Niemiec. ? Organizator chyba zwariował. to dobrze, że nie było dziennikarzy z gryfina, Pewno wysmialiby pomysł. Odbio wam. Panie Dyl. brawo
wędka
wędka 09.02.2020, 17:16
Marcin! Kiedy na ryby jedziemy?
pazdzioch
pazdzioch 09.02.2020, 17:24
Wczoraj byłem na rybach powiadam wam strach jak cholewa,WYRWIPAŁKA żeruje,chcesz zostać kastratem cymbałku?
halka
halka 09.02.2020, 17:02
Wątpię ze zdążą z klejnym terminem, ciekawe jakie kary będą płacić za opóźnienia w budowie. Pewnie żadne, wszystko po układzie
kruk
kruk 09.02.2020, 13:18
Sprawę z niedźwiedziem nakręcał Nikitiński a potem umył ręce!
śmiech na sali
śmiech na sali 09.02.2020, 11:26
a ja, chcę pomnik mojego zaginionego psa
NN
NN 09.02.2020, 13:19
Zgłoś się do KPP
mis uszatek
mis uszatek 09.02.2020, 11:16
Po wysłuchaniu miłego starszego pana doszedłem do takiej refleksji:nie masz za co to nie kupisz i tyle jak można zamowic pomnik a poźniej zastanawiać się jak zorganizować zapłatę ?
 myślę że.....
myślę że..... 09.02.2020, 10:32
Proponuję zrobienie ławeczki P Siarkiewicz w parku.
- taniej
- ma związek z miastem i parkiem
- zajmie dużo mniej miejsca
do pomysłodawdcy
do pomysłodawdcy 09.02.2020, 10:56
I to jest dobry pomysł. Weź zbierz podpisy i zbieraj pieniądze!
myślę że...
myślę że... 09.02.2020, 11:17
Jasne. Zadzieram kiecę i lecę ! A od czego mamy radnych !? Od brania kasy ? A gdzie są pieniądze gminne ?( nasze) mało skubiecie mieszkańców ? Wystarczy poczytać na co się godzą radni ! Płacimy na lokal i pracowników gg ponoć ? i wiele innych, a radni są bezradni ???
Zły
Zły 09.02.2020, 09:17
No i głupota zabrała się do myślenia...
Co wspólnego ma ten miś z naszym miastem? W opisach historycznych nie ma nic na ten temat !
W Szczecinie jest , ( ładny odlany z brązu) to u nas też za wszelką cenę musi być,bo taka moda ,czy co ? Okropna tandeta, (patrz projekt )którą wymyśliło 3 dziadków, zamówili,zaczęli robić zbiórkę,a jak nie wypaliło to awanturka i na sesję ?? Resztę mają dopłacić mieszkańcy! Bo ONI tak chcą ??
Dyl
Dyl 09.02.2020, 08:57
Z całym szacunkiem do pana Romaniuka, ale pomnik niedżwiedzia którym opiekował sie jego osiadły i zmarły w GB brat, to poroniony pomysł. W Anglii jest pomnik tego niedżwiedzia. Co to ma wspólnego z Gryfinem ? Jak już tak bardzo pan Jerzy chce się wyróżnić wśród mieszkańców, to niech sobie postawi pomnik niedzwiedzia na dachu swojego domu.
Jeżeli radnymi w Gryfinie zostają tacy wiekowi ludzie, to nic dobrego temu miastu nie wróży. Wizyta tego pana w mundurze żołnierza LWP u niemieckich sąsiadów w Mescherin w czasie świąt, świadczy, że to człowiek nie myślacy już. racjonalnie.
Za chwilę jakiś PiSdzielec wyjdzie z pomysłem aby postawić pomnik zamachu smoleńskiego w którym zginął jego ukochany KWAK-Kwak. Już połowa ulic w Gryfinie sławi bandytów przekletych, przegrane powstanie, kiecmanów i wszystkego co było i do zła się przyczyniło.
Jakie pomysły oprócz tego z pomnikiem niedźwiedzia ma jeszcze radny Romaniuk ? pewnie żadanych.
https://podroze.onet.pl/polska… Jest pomysł aby temu pomnikowi Kartofla Jarkacza. Byłby to pierwszy w Polsce pomnik kur dupla z Żoliborza.
sobiesam
sobiesam 10.02.2020, 13:45
Do Gryfiniaków najbardziej pasowałby pomnik Miecia Moczara albo Bolka Bieruta. Bohaterów z waszej bajki.
Do Dyl
Do Dyl 09.02.2020, 10:04
Pan Romaniuk nie jest radnym
Projekt i pomysł jest m.innymi tego pana jak pisze "zły"
Pomysł tego niedźwiadka popierają radni Guga i Pieczyńska ?
Zgroza
a'propos radny
a'propos radny 09.02.2020, 10:57
Radnym jest Romanicz jest za pomnikiem, ale nie takim i w parku.
Niedźwiedź Wojtek
Niedźwiedź Wojtek 09.02.2020, 00:52
Łaaaaaałłłłłł!
apel niedżwiedzia Wojtka do mieszkańców
apel niedżwiedzia Wojtka do mieszkańców 09.02.2020, 12:19
Nie chcę pomnika w Gryfinie!!!
Mirella
Mirella 08.02.2020, 21:34
Z całym szacunkiem ale ten pan mnie w ogóle nie przekonuje. Bredzi coś o jakij prawdziwej historii. Gada jak nawiedzony.
Miki
Miki 08.02.2020, 21:09
Znam sprawę od podszewki. To była jedyna szansa aby w ogóle coś z tego wyszło.
ten co liczy
ten co liczy 08.02.2020, 18:34
No to chyba w końcu będzie ta obwodnica !!!
https://www.auto-swiat.pl/wiad…
zniesmaczona
zniesmaczona 08.02.2020, 18:34
Panie, burmitrzu jak tak mozna bez konsultacji społecznych
zb.t.
zb.t. 08.02.2020, 18:01
Nagranie fatalne nie wiele można zrozumieć, pytanie moje kto to Pan Jerzy Romaniuk i jaki związek ma miś Wojtek z Gryfinem (z historii wiem o co chodzi)
Piotrowicz
Piotrowicz 08.02.2020, 21:26
Pewnie jakiś zasłużony dla PRLu milicjant
Bufetowa
Bufetowa 08.02.2020, 17:33
Ten pan i ten buniszcz to jedno wielkie nieporoozumienie. Ja chcem pomnik smoleńskiej tutki na placu sibiraków.

Pozostałe