Wichura! Ostrzeżenie drugiego stopnia dla Zachodniopomorskiego!

  • 09.02.2020, 15:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wichura! Ostrzeżenie drugiego stopnia dla Zachodniopomorskiego!
Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie ostrzega przed silnym i porywistym wiatrem. Niebezpieczne zjawiska pogodowe będą występować od godz. 17 w niedzielę do godz. 22:00 w poniedziałek 10 lutego 2020 r. Prędkość wiatru do 55 km/h, porywy do 100 km/h.
W nocy wiatr będzie wiał z południa i południowego zachodu, natomiast w dzień z zachodu.
Najsilniejsze porywy wystąpią w nocy, rano wiatr przejściowo osłabnie.

 

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie drugiego stopnia o silnym wietrze dla wszystkich powiatów województwa zachodniopomorskiego.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wiatr historii
wiatr historii 17.02.2020, 10:13
Nikotyński musi odejść!
laborant
laborant 10.02.2020, 12:16
Na zdjęciu nasi dzielni strażacy wycinają z korony drzewa koronawirusa.
most mogą zamknąć
most mogą zamknąć 09.02.2020, 21:26
Według mnie najciekawiej zapowiada się od wtorku północy aż do popołudnia w środę. Wiatr z północnego zachodu zapowiadają do 75km/h. Czyli można spodziewać się cofki. Podróż przez Międzyodrze może być niemożliwa.
jak to
jak to 09.02.2020, 20:52
Przecież Ciara jeszcze siedzi!
gmina Moryń
gmina Moryń 09.02.2020, 20:36
U nas już pada! A rano tak pięknie świeciło słońce!
Bolek
Bolek 09.02.2020, 19:24
Pewnie z orkanem przyleci korona wirus i sie zmutuje haha i bedziemy mieli cianoorkanofius haha
popularne imiona
popularne imiona 09.02.2020, 18:45
Był orkan Barbara, to teraz kolej na orkan Janusz.
behapowiec
behapowiec 09.02.2020, 18:42
Pamietajmy : do lasu wchodzimy tylko w kasku!
leśniczy
leśniczy 10.02.2020, 12:19
Właśnie bez ka-ka-ka-kasku zakaz wstępu.Wejść można tylko w ka-ka -kasku.Nie masz ka-ka-kasku,nie wchodzisz.
p. w sztok
p. w sztok 09.02.2020, 18:06
MNie już zawiało.
amen
amen 09.02.2020, 18:04
Czytając ten post uklęknij.Zaprawde powiadam wam maluczcy że jak się nie nawrócicie to będzie placz i zgrzytanie zębów albowiem tak rzecze Ojciec Dyrektor a jego słowa są swięte,Na wieki wieków
tak pytam
tak pytam 09.02.2020, 17:58
mojemu staremu to często buzuje pod kołdro, okropne ma zrywy wiatru, czy to też moze być Ciara

DEBIL
DEBIL 09.02.2020, 17:42
A MNIE WISI I POWIEWA CIARA OT CO
wasz pan
wasz pan 09.02.2020, 17:13
Piszcie ludkowie moi jak tam u was już wieje? piszcie ludkowie błagam was ludkowie na kolanach piszcie,piszcie błłłłłłłłłłłłłłłaaaaaaaaaaaaaaaagggggggggggggggggggggaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
chłop
chłop 09.02.2020, 17:10
u nas na wiosce baby klepią zdrowaski,bachory ryczą,w kazdym oknie zapalona gromnica,toż to sziok
godzina 18
godzina 18 09.02.2020, 16:57
A to zdmuchnie tych pod sądem z gromnicami!
strofa gryfińska
strofa gryfińska 09.02.2020, 16:56
Szaleje Ciara?
No i gitara!
Piotr Zimny
Piotr Zimny 09.02.2020, 16:54
Wyszedłem na dwór to aż CIARY mnie przechodzą!
szok
szok 09.02.2020, 16:53
Czy ten wiatr przyniesie nam zupełna wiosnę? Na termometrze kilkanaście stopni!
Karina
Karina 09.02.2020, 16:32
Jestem sama w domu boję się co robić,co robić?
ratownik
ratownik 09.02.2020, 16:42
Podaj telefon, ale najpierw prześlij zdjęcie.
druh
druh 09.02.2020, 16:12
Przede wszystkim w nocy ma dmuchać!

Pozostałe