Są w gotowości w związku ze sztormem Ciara

  • 09.02.2020, 21:47
  • Wodociągi Zachodniopomorskie Sp. z o.o. w Goleniowie Biuro Prasowe
Są w gotowości w związku ze sztormem Ciara Wodociągi Polskie - Samochód do czyszczenia kanalizacji należący do Goleniowskich Wodociągów i Kanalizacji
W związku z zapowiedziami sztormu Ciara, z którym wiążą się silne wiatry i intensywne opady, Wodociągi Zachodniopomorskie w Goleniowie informują, że pracownicy firmy są w stanie gotowości do wyjazdów w przypadku awarii na sieci wodociągowej lub kanalizacyjnej. Wodociągi Zachodniopomorskie dostarczają wodę na terenie 27 gmin. W powiecie gryfińskim są to gminy: Banie, Cedynia, Chojna, Mieszkowice, Moryń i Trzcińsko-Zdrój.
Skutki silnego wiatru będą odczuwalne w Województwie Zachodniopomorskim już od niedzielnego wieczoru.
 
Ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia wydał w związku z tym Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Przewiduje się w nim wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 40 km/h do 55 km/h, w porywach do 100 km/h, w nocy z południa i południowego zachodu, w dzień z zachodu. Najsilniejsze porywy wiatru są spodziewane w nocy, rano wiatr przejściowo osłabnie.
 
Wodociągi Zachodniopomorskie Sp. z o.o. w Goleniowie Biuro Prasowe

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

czekajmy
czekajmy 10.02.2020, 16:37
To jeszcze nie koniec!
Srutututu
Srutututu 09.02.2020, 23:00
Już zalewa pwnice w budynku na rogu 1 go Maja, Chrobrego. To nie jest wina ani PUK ani Srutututu, bo to nie ich kompetencja . A ścieki zalewają nas tak od trzech lat. Miały być działanie gminy ale siem obesrali i ni ma. Srutututu obiecał.
kierowca
kierowca 09.02.2020, 22:20
Zapowiadają cofke. Międzyodrze zagrożone. Trzeba obserwować.

Pozostałe