Kłusownik zastawił śmiertelną pułapkę

  • 09.02.2020, 17:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Kłusownik zastawił śmiertelną pułapkę fot. czytelnik igryfino
Spacerujący w lesie mężczyzna zauważył wnyki zatawione na jelenia. Z linki wykonana została pętla. Zamaskowano ją na drzewie, przykryta gałęziami. Kiedy jeleń zaczepi rogami o taką linkę, próbuje się uwolnić i szarpie się. Wówczas pętla bardziej się zaciska. Zwierzą ginie w potwornych męczarniach trwających kilka dni. W tej nierównej walce z kłusownikiem nie ma najmniejszej szansy.

Sidła przedstawione na zdjęciu zostały znalezione przez naszego czytelnika w gminie Cedynia.

Zgodnie z przepisami za kłusowanie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

AJWAJ ALELUJA I DOP PRZODU
AJWAJ ALELUJA I DOP PRZODU 11.02.2020, 16:57
W TEJ PETLI MUSIAŁA BY BYĆ UMOWA BANKOWA W SPRAWIE KREDYTU HA AH AHA HA TO JELEŃ BY SIĘ ZAPLATAŁ AH AHA AH
!
! 11.02.2020, 13:25
Złapać kłusownika i niech na własnej skórze przekona się jak działa jego wynalazek. A odczepić dopiero jak zemdleje z wyczerpania. Będzie miał nauczkę do końca życia.
Dziki pozżerali to teraz jelenie
Dziki pozżerali to teraz jelenie 10.02.2020, 22:58
Na bank to jakiś oszczędny myśliwy co mu kuli szkoda. Cholerne tłuściochy siedzą na drzewach i rzucają jabłka żeby zwierze samo przyszło.
Co to za myśliwy ?
Jakiś film o obozie koncentracyjnym mi się przypomina.
Aniolek
Aniolek 10.02.2020, 08:58
Straszne to co robia klusownicy, ja rowniez nieraz sciagalam wnyki.Nie brakuje tych ludzi bez serc .
seba
seba 10.02.2020, 08:43
dziadek, kłusował, ojciec kłusował, to i syn nie lepszy... - pytanie po co ? bo chyba mięsa od kłusola bez kontroli weterynaryjnej nikt przy zdrowych zmysłach nie kupuje... po prostu dziadek miał kartofel zamiast mózgu, ojciec też... itd...
To huśtawka
To huśtawka 10.02.2020, 01:37
A jak tam jeleń miałby się zaplątać ? jak poczuje linę to da dyla . Jakaś ściema.
Rysiek
Rysiek 10.02.2020, 10:19
Pocierają poroże przy zrzucaniu i wtedy mogą się zaplątać.
Wniosek
Wniosek 09.02.2020, 21:29
Tych podludzi powinno się eliminować ze społeczeństwa. Żadna kara nie jest adekwatna dla tej bestii.
leśniczy
leśniczy 09.02.2020, 20:07
W tej kłusowniczej pułapce zwierzęta giną w męczarni!
wiem
wiem 09.02.2020, 20:05
Jak jeleń sie ociera o drzewo to może wpaść!
bonanza
bonanza 09.02.2020, 18:47
Tylko jakis skończony jeleń może w to wpaść!

Pozostałe