W zimowym ślubie na plaży uczestniczyły nasze morsy [FOTO, WIDEO]

  • 09.02.2020, 18:57
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W zimowym ślubie na plaży uczestniczyły nasze morsy [FOTO, WIDEO] Fot. Międzynarodowe Zloty Morsów w Mielnie
Iza i Artur zaręczyli się w czasie Zlotu Morsów w ubiegłym roku. Wkrótce zapadła decyzja, że powiedzą sobie "tak" 8 lutego 2020 r. podczas XVII Międzynarodowego Zlotu Morsów w Mielnie. Ślubu młodej parze udzieliła burmistrz Mielna Olga Roszak-Pezała. Na plaży głównej w uroczystości uczestniczyły tysiące świadków. Wśród nich były także morsy z powiatu gryfińskiego.

W Międzygalaktycznym Zlocie Morsów w Mielnie zorganizowanym w dniach 06-09.02.2020 r. wzięło udział ponad 6 tysięcy uczestników, w tym Morsy Jelenin z gminy Chojna.

Na wielkim balu zagrał między innymi zespół Piersi, który w czasie zlotu morsów nagrywał teledysk do swojej nowej piosenki.

-Pogoda nam sprzyjała. Było słonecznie i dość ciepło, jak na tę porę roku - mówią nam morsy z klubu Jelenin.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz dwóch krótkich filmików:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (27)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

7
7 11.02.2020, 22:12
Śliczna para, zaje..? Szczęścia Wam życzę i na pohybel wszystkim, co zazdroszczą, ale fajnie?????????
Sylwia
Sylwia 11.02.2020, 22:21
Ja zazdroszczę, bo też taki bym chciała. Nie rozumiem dlaczego mi źle życzysz.
właśnie
właśnie 14.02.2020, 08:28
Taka zazdrość bez hejtu jest zdrowa, bo motywuje.
ajwaj aleluja i do przodu
ajwaj aleluja i do przodu 11.02.2020, 14:00
JEDNO JEST PEWNE HA HA AH noc poslubna w tej wodzie nie wchodzi w rachubę młodemu jedno co w tej wodzie stanie to tylko SERCE ha ha ah ps ale brava za inwencję twórczą ha ahah ja sie kąpię jak tylko wpadam do wody na rybach rok w rok ha ha ah
;/
;/ 11.02.2020, 13:26
Niby kobiet się o wiek nie pyta...
przyszła panna młoda
przyszła panna młoda 11.02.2020, 10:39
Chciałabym mieć taki ślub ale do wody o tej porze nie wejdę!
Janek
Janek 10.02.2020, 16:30
Nikotański musi odejść!
staryczlowiekimorze
staryczlowiekimorze 10.02.2020, 13:47
Bardzo fajnie! ,każdy robi to co chce! Życzę wam dużo szczęścia i radości !! super pozytywnie A wy wredne ludzie tylko potraficie zazdrościć innym ,ze potrafią żyć i bawić się. Siedzicie w domach w śmierdzących kapciach i tylko wyzywacie ludzi! fucck off dla was
wieloryb
wieloryb 10.02.2020, 13:56
A niech zazdrośnikom piana z pyska tryska!
detektyf
detektyf 09.02.2020, 23:47
A był tam na przepustce może ten wicemors co zaciukał partnerkę i zakopał w lesie niedaleko?
mega
mega 09.02.2020, 23:40
Oby żyli długo i szczęśliwie!
walc
walc 09.02.2020, 23:06
Pierwszy taniec też był w wodzie?
Parodia
Parodia 09.02.2020, 23:02
Pajace w akcji parodia jakaś pośmiechowisko robią z siebie 
Aleksandra
Aleksandra 09.02.2020, 23:06
Każdy chce mieć wyjątkowy ślub, a ten taki jest!
istny kabaret
istny kabaret 09.02.2020, 21:20
żaden slub. rejestracja konkubinatu!!!!!
osa
osa 09.02.2020, 21:18
Ślub naprawde nietypowy!
dziś
dziś 09.02.2020, 20:50
Temp.powietrza 11 st., wody w morzu 4 st., wilgotność ok 64% (niska) tak było dziś w Świnoujściu.
esemes
esemes 09.02.2020, 20:45
Już po cichu został wybrany wykonawca znając naszych kopertowych urzędników, kolejny bubel wybudują ktoś odbierze a portfele urzędników będą pełne.
tel
tel 09.02.2020, 23:45
A gdzie ty te rewelacje wytropiłeś. Czy na pewno nie pomyliłeś artykułów?
kefir
kefir 09.02.2020, 20:29
Świadek mógłby się bardziej elagancko ubrać niż T-shirt!
ona
ona 09.02.2020, 20:20
Też była mokra jak brałam ślub. Ale z innej przyczyny :)
Kolega
Kolega 10.02.2020, 23:05
Potwierdzam
Kazik
Kazik 09.02.2020, 20:17
A może to zdjęcie było latem robione?
Bystroń
Bystroń 09.02.2020, 20:30
W fotogalerii masz więcej zdjęć z ostatniej soboty.

Pozostałe