Fordem jeździł bez uprawnień

  • 10.02.2020, 12:51
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Fordem jeździł bez uprawnień
Policyjny patrol ruchu drogowego zatrzymał 28-letniego mężczyznę. Mężczyzna prowadził samochód marki Ford, pomimo że posiada cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz mężczyźnie grozi do 2 lat za kratkami.

Do zatrzymania doszło w ostatnią sobotę 8 lutego 2020 r. o godz. 21.50 w Daleszewie (gm. Gryfino). Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za niestosowanie się do decyzji organu. Za to przestępstwo grozi mu do 2 lat więzienia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 14.02.2020, 23:32
Skoro może jeździć napity to po co mu prawo jazdy ? Co daje zakaz prowadzenia przez pijaków ? Może ktoś wyjaśnić w jaki sposób zapobiega to dalszemu jeżdżeniu ? Jeśli pijak zabije kogoś to będa winni ci co stanowią prawo, bo szkoda im odbierać samochody degeneratom.
Pablo
Pablo 11.02.2020, 05:18
Jak widze kto tu zabiera głos to tylko wiochmeni z Gryfina tak potraficie ... Co to kur...jest jakas kasta i de...le . Lecz fakt co tu robic na wiosce gdy mądrzy uciekli z gornego i dolnego tarasu ulice puste... To macoe tu pole do popisu i tylko to wam zostalo.. Acha no tak macie jeszcze lagune aby ochłonąć.
do BATMANA z FORDA
do BATMANA z FORDA 10.02.2020, 23:13
Ty BATMAN nieźle musisz być zarobiony, tyle kasy na wypłatę a ty się zwolniłeś...wiem jesteś wielkim ekologiem i nie mogleś patrzeć na to się tam dzieje i teraz wolisz widocznie siedziec na bezrobociu (bo tak aktywnie uczestniczysz w życiu portalu).
Kasta
Kasta 10.02.2020, 22:51
A Citroenem można?
KastaMan
KastaMan 10.02.2020, 21:17
Najsztub - pupil elit i sędziowskiej kasty - też tak jeździł. I jeszcze szybką staruszkę potrącił na pasach. Uniewinniony. On może - to i zwykły obywatel chciał się poczuć jak to jest *** po celebrycku malinami.
Kasta kasta
Kasta kasta 10.02.2020, 15:46
Zapewne to z kasty ulica zagranica kapus jakis z Pedalskiejj Platformy
MARKA
MARKA 10.02.2020, 14:50
A FIATEM MOŻNA?
Heil Donald
Heil Donald 10.02.2020, 13:40
Nie grozi nie grozi !!! On czasami nie z Kasty ??
suubaru
suubaru 10.02.2020, 13:31
Pewno kolejny alkoholik.

Pozostałe