Obywatelskie zatrzymanie kierowcy. Miał 2 promile

  • 10.02.2020, 13:17
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Obywatelskie zatrzymanie kierowcy. Miał 2 promile
Policjanci po ujęciu obywatelskim zatrzymali 45-letniego mieszkańca naszego powiatu. Pijany jechał samochodem marki Volkswagen. Jak wykazało badanie alkomatem, mężczyzna miał 2 promile alkoholu we krwi. Oto jak doszło do zarzymania obywatelskiego.

-Ujęcie obywatelskie polegało na wyjęciu kluczy z pojazdu w celu uniemożliwienia dalszej jazdy - informuje starszy sierżant Jakub Kuźmowicz, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

Do zatrzymania doszło 7 lutego 2020 r. w Grzybnie. 

Sprawę porwadzi Komisariat Policji w Chojnie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

OB
OB 13.02.2020, 23:44
To degeneracja całkowita. Taki powinni być odizolowani do końca żywota. To jest też efekt braku lekcji wychowawczych i obywatelskich w szkołach, a lekcje religii w szkołach nie wypełniają tego zadania wręcz przeciwnie. Dlatego też religia powinna być w salkach katechetycznych, a w szkołach lekcje wychowawcze, etyki i miłości bliźniego swego jak siebie samego.
żyd  ale ten lepszy ha ah ah
żyd ale ten lepszy ha ah ah 10.02.2020, 20:50
moja ciotka to peciara dno dna z kołtunem na uszach ah ah ah do tych zydówek debilka nawet się nie umywa ha ha ah ps krakowiaki zagrał bym nie macie szans ha ha ah
a mnie  cmokniecie  w dopę i  opierdoplicie peto ha ah aha h
a mnie cmokniecie w dopę i opierdoplicie peto ha ah aha h 10.02.2020, 20:41
JAK JA ZGŁASZŁEM UBEWATELSKIE ZATRZYMANIE HA HA AH to ciocia marysia z lsd sory LZS mówiła że to wojtek zaplanował ah ah ah dla wieczorka ten jej nieslubny syn z kornelem tym chirurgiem z gryfina czyniła z niewj GWIAZDĘ AH AHA HA KURESTWA SLD tak mi dziadek wieczorek powiewdział ah aha h wstyd dla ropdziny z łodzi tej ***owej bo tak tam było ah ah ah
Mamy złego chirurga w gryfinie
Mamy złego chirurga w gryfinie 11.02.2020, 05:12
Chirurg z gryfina duży chłop to pijak.. Spóznia sie do pracy morda czerwona cały spóchnięty arogancki niegrzeczny ..masakra .. Do zwolnienia Go..
kulturalna
kulturalna 10.02.2020, 21:01
Twoje nicki są chamskie i dlatego powinny zniknąć!
AJWEAAJ ALELUJA I DO PRZODU   I BISMILAH HA HA AH
AJWEAAJ ALELUJA I DO PRZODU I BISMILAH HA HA AH 10.02.2020, 21:15
CHABAD LUBAWICZ HA AH AH 8 REBE HA HA AH MENACHEM SOPRCHERSON HA HA AH
WYBACZ  MI  PANIE PUTIN AH AH AH    AJWAJ AJELUJA I DO PRZODU
WYBACZ MI PANIE PUTIN AH AH AH AJWAJ AJELUJA I DO PRZODU 10.02.2020, 21:08
Z CHAMAMI TERZEBA PO CHAMSKU HA AH AH A KU RWA CO MI ZABRONISZ HA AH AH TY SIĘ CIESZ ZE NIE PODAŁEŁ PWIAZAŃ Z GRU GRUNT RODZINA USZLACHETNIENIE HA HA AH MOJA RODZINA
kasta
kasta 10.02.2020, 18:44
A radnemu w Gryfinie się upiekło!
no tak
no tak 10.02.2020, 16:47
W taką pogodę dzicy się nudzą.
my alkoholicy
my alkoholicy 10.02.2020, 16:46
Prezes nie płacił za wieże austryjakowi, sędzia rwie uchwałę sądową na oczach widzów całej Polski, to co my nie możemy sobie popić?!.
pieszy
pieszy 10.02.2020, 16:33
Koniecznie eliminować takich "kierowców"!
oreo
oreo 10.02.2020, 15:07
To tak po rodzinie czy po sąsiedzku?
zawiedziony
zawiedziony 10.02.2020, 14:49
Pościgu tym razem nie było?
po prostu
po prostu 10.02.2020, 13:49
niedopity był
no tak
no tak 10.02.2020, 13:37
Pewno po kolejna butelkę jechał!
Magda
Magda 10.02.2020, 13:50
Nic nie usprawiedliwia tej głupoty do kwadratu,
tak uważam
tak uważam 10.02.2020, 13:33
Powinien odpowiadać jak za usiłowanie mordestwa!
Bunga
Bunga 10.02.2020, 17:51
Musi odpowiedzić tak samo jak Kozakiewicz !

Pozostałe