Dziura w nabrzeżu. O bezpieczeństwo pytamy burmistrza

  • 10.02.2020, 14:02
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dziura w nabrzeżu. O bezpieczeństwo pytamy burmistrza
Najpierw odgrodzono taśmą. Dziś postawiono już barierki. Wyrwa powstała w gryfińskim nabrzeżu, niedaleko mostu i Rybakówki. Mieszkańcy informują nas, że dziura się powiększa. O bezpieczeństwo zapytaliśmy burmistrza Mieczysława Sawaryna.

-Sprawa jest znana zarządcy nabrzeża, czyli OSiR Gryfino. Aktualnie trwa diagnozowanie sytuacji za pomocą kamer, po zakończeniu tych działań, zlecone będą prace naprawcze - odpowiada nam zapytany dziś burmistrz Gryfina Mieczysław Sawaryn.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (61)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

KRET
KRET 16.02.2020, 02:25
To JAMA ZŁA.
wiem to
wiem to 16.02.2020, 02:54
Prowadzi podziemnymi korytarzami do UMiG!
wiadomo
wiadomo 16.02.2020, 03:02
A tam potrójne zło!
tyle
tyle 11.02.2020, 22:25
Zaniedbania w konserwacji.
To już dno
To już dno 11.02.2020, 20:33
Tak samo zbudowane jak droga koło stadionu. Tak pracował były burmistrz i jego świta. Chlali, po Warszawie i Polsce jeździli, a Gryfino płaciło. Ha ha ha teraz ta świta siedzi w starostwie i się z Was Idiotów smieje
kompletne dno
kompletne dno 12.02.2020, 21:16
Jesteś kretynem z podwójnym dnem, jednym głębszym od drugiego. Lecz się chory człowieku...
ja
ja 11.02.2020, 20:07
Takie piękne nabrzeże wyrychtował były burmistrz,takie ładne ,takie drogie ma już sie sypie .Nie dopilnoweał obecny burmistrz nie dopilnował!
odp
odp 11.02.2020, 20:10
Tercet nie konserwował przez tyle lat to co się dziwić!
Pikuś
Pikuś 11.02.2020, 14:14
Kolejne wydalone oświadczenie nie mówiące nic. Zarządca zna sprawę to ja idę dalej spać....
gdzie jest tw jud ek ha ha ah on to ogarnie podnoszac dla niewolników…
gdzie jest tw jud ek ha ha ah on to ogarnie podnoszac dla niewolników egipskich podatkia h aha w pgr gryfino powiatem i gminą zwanym ha ha ah 11.02.2020, 13:50
STAROSTA NIE JEST GOSPODARZEM NICZEGO HA HA AH gorejacy konar tylko pali głupa od lat a drukarze go drukują a czyja to kompetencja pytanie retoryczne ha ha ah
Fakt
Fakt 11.02.2020, 13:10
Zaproponuję tyle, że cała trójca niech zaczopuje tym co ma w tyle
wieszczka
wieszczka 11.02.2020, 09:53
Będzie jak z rynną na urzędzie - zamiast w pierwszym roku przeczyścić, dopuścili do odpadania tynku na chodnik i babrania się przez rok z rusztowaniami "wypozyczonymi" "za darmo" przez prywatną firmę - o ile pamietam, nie podali kosztu wynajmu rusztowań...

Bo mała naprawa to poniżej zainteresowania. Ale duży przetarg - to już co innego...

To jak z pałacykiem, jak w 2017 zapowiedział jakiś miłośnik milionów, że albo dostanie kilkanaście milionów albo się zburzy...
mauzoleum w parku
mauzoleum w parku 11.02.2020, 09:24
Powiedzcie staroście że jest dziura w moście!
...
... 11.02.2020, 09:55
"ludzi nie obchodzi, czyja to kompetencja, to STAROSTA jest gospodarzem miasta"??? Niee, radny Sawaryn tak nie mówił...
On mówił o burmistrzu. Ale wtedy był radnym...
dokładniejszy
dokładniejszy 11.02.2020, 09:26
Koło mostu!
Quelle
Quelle 11.02.2020, 08:19
Kazdy glupi wie, ze przed zamurowaniem trzeba dac ujscie wody bo tak czy owak znadie sobie droge...
Φ
Φ 11.02.2020, 00:04
Miler wie, że ma zbudować nowe odprowadzenia deszczówki o przekroju 1,5 do 2 metrów ( np. od Biedronki przy Sportowej i nie tylko) i nic nie robi od wielu lat poza podłączaniem kolejnych nowych rur z nowych osiedli. Nie budują też nowych przepompowni a konserwacja starych leży. PUK nawet nie wie co ma. To wygląda tak jak by oni byli na ciągłym haju albo gazie. W panice obiecują i NIC nie robią dalej. Byłem w szoku gdy ujrzałem, w dokumentacji ogłoszonej na BIP , że deszczówka w Łużyckiej ma mieć przekrój od 30 do 80 cm. Moim zdaniem to projekt idioty. Przy straży będzie jezioro i strażacy będą mieli co robić. Może lepiej, że Sawaryn nie robi tej "inwestycji" . Ha, ha, ha, ha.
Nic niepomoże  ... tylko wyrzucenie w morze...
Nic niepomoże ... tylko wyrzucenie w morze... 14.02.2020, 03:03
A może to Jonasze. A takim ikt i nic nie pomoże. Rodzą nieszczęścia. Na morzu załoga jeszcze 100 lat temu usuwała Jonaszy za burtę.
Głos Gryfina
Głos Gryfina 11.02.2020, 05:23
Milerdojny musi odejść nie nadaje się do niczego -- inwestycję przerastają tego nieszczęśnika .
ot co
ot co 11.02.2020, 00:14
Tercet to dyletanci. A ty przedrtawiłes kolejny dowód.
echo się niesie
echo się niesie 10.02.2020, 23:08
Kolejne rewelacje gryfińskie. Śmiech słychać koło Poznania.
wyraźne rysy
wyraźne rysy 10.02.2020, 23:00
Aż strach się bać cóż to redaktor Tomasz Miler znowu odkryje
Inżynier
Inżynier 10.02.2020, 20:40
Pewnie deszczówka nieszczelna. I woda bokiem pomyka.
Liczą na cud i dlatego opłacają kościoły pod pretekstem zabyków.
Liczą na cud i dlatego opłacają kościoły pod pretekstem zabyków. 11.02.2020, 11:21
Nie ma rur z odpowiednim przekrojem, nie ma przepompowni no to się to wszystko cofa. Zalewa piwnice lub jak to woda szuka swojej własnej drogi. To efekt nic nie robienia prze 6 lat. To ignoranci. Są tak zieloni, że nawet twierdzą, że to nie ich kompetencja choć nie wiedzą o co chodzi.
mi
mi 10.02.2020, 20:01
Barki sie topią ,nabrzeże się wali , kibla brak po parku trzeba lać jak pies !!
Super miasto
Odpływające nabrzeże
Odpływające nabrzeże 10.02.2020, 19:39
Proszę Państwa , teraz już nikt nie będzie miał wątpliwości i skończą się niesłuszne zarzuty , struktura nabrzeża jest zbyt krucha i musi być TYLKO MAŁA LEKKA GASTRONOMIA najlepiej JEDEN lekki piwny szałas z leżakami ,nic więcej... a i teraz w zaistniałej sytuacji płynącego podłoża powinny być wydawane obowiązkowo spacerującym po nabrzeżu specjalne nakładki na buty zwiększające powierzchnię nacisku ( mile widziane własne np paletki od ping-ponga wsuwane na gumki) , kapoki , gumiaki
odpowiadam do 19.39
odpowiadam do 19.39 10.02.2020, 19:43
Prawdziwie napoleoński łeb!
te co ma odejść
te co ma odejść 10.02.2020, 19:39
A co na to wójt tysiąclecia, legenda zarządzania, ekspert wszech czasów i od wszystkiego, Nikitiński?

Gw
Gw 10.02.2020, 18:58
Nasza wielka trójka musi odjeść nie nadają się do niczego wszędzie jest wszystko zaniedbane. Wszystko aby tylko korytko było pełne to jest najważniejsze dla nich reszta ich nie interesuje.
Lulek
Lulek 10.02.2020, 22:21
Gowno prawda, nobrzeze to jest bubel porzednikow.
po 6 latach czas przeszyścić kan burzową...
po 6 latach czas przeszyścić kan burzową... 11.02.2020, 09:58
Bubel to tercet. Jeden wielki. Gabarytami. Nie umysłem...
łowca idiotów
łowca idiotów 10.02.2020, 23:01
Sawaryn rządzi 6 rok jakbyś matole nie wiedział. Wszystko się psuje, bo władza nie dba o majątek
sprostowanie
sprostowanie 10.02.2020, 19:15
Trójka nie jest wielka tylko co najwyżej gruba, a w zasadzie leniwa i stąd nazwa - leniwy tercet.
wędkarz
wędkarz 10.02.2020, 17:04
A dlaczego reagują dopiero teraz jak już dawno było widać?
Dziura
Dziura 10.02.2020, 17:01
Niepieściński musi odejść!

Pozostałe